reklam
Turkcell

Bizce Kupon Turkcell Bedava İnternet

Kupon Biriktir Turkcell Bedava İnternet Kazan

Bizce kupon Turkcell bedava internet; Özellikle gençler tarafından en çok tercih edilen paketler internetin bol olduğu paket kampanyalarıdır. Turkcell de bu konuda mobil kullanıcılarına sürprizler yapmaya devam etmektedir. Ülkemizde en çok kullanılan GSM operatörlerinden birisi de Turkcell’dir. Bedava internet arayan Turkcell kullanıcıları, Bizce uygulamasını indirerek, kuponları topluyor ve Turkcell bedava internet kazanıyor!

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası

Bizce Kupon Nedir?

6 Mart 2020 tarihinden itibaren başlatılan Turkcell kampanyası, ara dönemde yapılan uzatma kararı ile Bizce mobil uygulaması üzerinden giriş yaparak, günlük paylaşılan kuponları toplayan tüm bireysel ve kurumsal Turkcell cep telefonu hat sahibi olan Turkcell’liler için Turkcell bedava internet hediye ediyor.

Bizce Kupon ile Ne Kadar İnternet Kazanırım?

Uygulama üzerinden topladığınız kuponlar ile Turkcell’den bedava internet kazanacağınız paketler şunlar oluyor:

Günlük 2 GB internet kazanmak için: 7 Kupon

Günlük 5 GB internet kazanmak için: 15 Kupon

3 Günlük 3 GB internet kazanmak için: 30 Kupon

Haftalık 1 GB internet kazanmak için: 45 Kupon

Haftalık 2 GB internet kazanmak için:60 Kupon

Bizce uygulaması üzerinden kupon biriktirerek bedava internet kazanma şansına sahip olacaksınız ancak bu kampanya için de belirlenen bir üst sınır kullanım hakkı veriliyor. Eğer kampanya dönemi içerisinde, aşağıda vereceğimiz üst kupon sayısına ulaştıysanız, kupon biriktirseniz dahi artık kampanyadan yararlanamazsınız. Bedava internet kazanabileceğiniz bu kampanya dahilinde, kupon biriktirerek alabileceğiniz üst limit şu şekilde düzenlendi:

Günlük 2 GB internet kazanmak için: En fazla 375.000 Kupon

Günlük 5 GB internet kazanmak için: En fazla 225.000 Kupon

3 Günlük 3 GB internet kazanmak için: En fazla 150.000 Kupon

Haftalık 1 GB internet kazanmak için: En fazla 37.500 Kupon

Haftalık 2 GB internet kazanmak için: En fazla 37.500 Kupon

Uygulama üzerinde, yukarıdaki kupon sayısını biriktirdikten sonra, artık o hediye internet kampanyasından yararlanamazsınız.

turkcell bizce kupon biriktir nasıl yapılır? - bedava i̇nternet

Bizce Kupon Turkcell Bedava İnternet

Faturalı ve bireysel kullanıcılara özel olarak hazırladığı paketlerin yanı sıra, gençlere yönelik olarak verdiği GNÇ hediye internet kampanyalarıyla da öne çıkan Turkcell, Bizce uygulaması üzerinden giriş yaparak, kupon biriktiren kişiler, kampanya dahilinde hazırlanan kampanya sayfasına gittikten ve günlük olarak kazandığı kuponları buraya tanımladıktan sonra hem kuponlarını alabilir hem de Turkcell’den bedava internet haklarını alabilirler. Günlük olarak giriş yaparak, alabileceğiniz kupon sayısı ise Turkcell tarafından belirleniyor ve günlük olarak değişebiliyor. Bu nedenle büyük fırsatları ve kampanyalı günleri kaçırmamanız için her gün uygulamayı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Her bir Turkcell hat kullanıcısı, günlük olarak sadece 1 kez kupon alma hakkına ve sadece bir kupon alma hakkına sahip oluyor. Turkcell’in yapacağı dönemsel kampanya ile birden fazla kupon alma şansına da sahip olabilirsiniz. Dönem dönem başlatılan ve tarihleri belli olmayan bu kampanya fırsatını kaçırmayın ve ek kuponlar ile daha çok kazanın.

Vodafone Bedava Xbox Game Pass Kazan

Turkcell’den Bedava İnterneti Nasıl Kullanırım?

Turkcell tarafından başlatılan bu kampanya ile belirlenen bedava internet kazanma kuponuna ulaşan kişiler, isterlerse kazandığınız kampanya ile verilen interneti alabilir, isterseniz de daha fazla kupon biriktirerek daha yüksek internet kampanyalarına katılmak için bekleyebilirsiniz.

Bir örnek vermek gerekirse, 15 adet kupon topladınız ve bu kuponlar ile günlük 2 GB internet alabilirsiniz. Ancak daha yüksek kampanyalara ulaşmak için bu kuponunuzu hemen kullanmayıp 30 kupon daha biriktirerek toplam 45 kupona ulaştığınız zaman haftalık 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılarak biriktirdiğiniz kuponları, bedava internete dönüştürmek istediğiniz zaman ise uygulamadaki hesabınıza giriş yaptıktan sonra, kampanyanın yanında bulunan “Yükle” butonuna bastıktan sonra sizden istenen bilgileri doldurarak Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyada belirlenen süre içerisinde kullanamadığınız Turkcell hediye internetiniz, bu süre sonunda otomatik olarak iptal oluyor.

Kupon Biriktir Bedava İnternet Kazan Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Bizce uygulamasına giriş yaparak, kampanya kapsamında biriktireceğiniz kuponlar ile kazanabileceğiniz Turkcell’den bedava interneti, faturalı / ön ödemeli bireysel ve kurumsal ses hattı kullanan Turkcell müşterileri alarak kullanabiliyor.

Her bir kampanya kapsamında verilen internet hediyesini, ayda sadece 1 kez alabilirsiniz ve hediye edilen internet kullanımı, kampanyada verilen süre sonunda tekrardan yenilenmiyor. Kampanya süresi sonunda internet kullanmaya devam ederseniz, bu internetin ücretini kendi tarifeniz üzerinden ödersiniz.

Bizce Kupon ile Turkcell’den Bedava İnternet Kullanım Şartları Neler?

Bizce uygulaması üzerinden biriktirdiğiniz kuponları, internete dönüştürerek kullanmaya başlamanız için, cep telefonunuza gelecek olan bilgilendirme SMS’ini beklemeniz gerekiyor. Gelen onay mesajının ardından, hediye edilen bedava interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hediye edilen internet kullanımının süresi dolunca, kampanya tekrar yenilenmiyor ve eğer kullanmadığınız internet var ise kalan internetiniz devretmiyor. Bu süre bitiminde yapacağınız internet kullanımı, tarifeniz üzerinden ücretlendiriliyor.

Turkcell tarafından verilen hediye internet paketleri, sadece sizin yapacağınız kişisel kullanımlarınızda geçerli oluyor. Ticari bir gelir elde etmek için bu paketleri kullanılamaz ve bir başka kişiye satamazsınız. Böyle bir durumun tespit edilmesi durumunda da GSM aboneleri hakkında yasal süreç devreye girecek, yasal işlem yapılacak ve GSM hattınız, Turkcell tarafından tek taraflı olarak iptal edilir. Ayrıca, hediye internet paketi ile verilen internet kullanım hakkını üçüncü kişilere devretmeniz de mümkün değildir.

Turkcell’den Bedava İnternet Kullanım Hakkı

Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. internet kullanım hizmetlerinin internet paketleri üzerinden kullanım hakkı için değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutuyor.

Ayrıca, Turkcell tarafından başlatılan bu kampanyaya katılan GSM hat kullanıcıları, dönem içerisinde hatlarına tanımlanan internet paketi bittiği zaman, eğer hatlarında tanımlı olan başka bir internet paketi yok ise yapacakları internet kullanımları, mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Burada yapılacak olan ücretlendirme periyodu ise faturalı hatlar için 1KB, hazır kart hatları için ise 100KB olarak belirleniyor.

Detaylı bilgi için Turkcell’in resmi internet sitesini buradaki linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

 

Turkcell 15 Tane Kupon Kaç GB İnternet Verir?

Günlük 2GB internet verir.

Turkcell 45 Tane Kupon Kaç GB İnternet Verir?

Haftalık 1GB internet verir.

Turkcell GNÇ li Olmak için Kaç Yaşında Olmalıyım?

26 yaş altı

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu