Teknoloji Haberleri

Bip Vodafone ve Türk Telekom’da Kullanılır Mı?

Bip Vodafone ve Türk Telekom’da Kullanılır Mı? Operatörlerle özdeşleşen birçok farklı uygulama bulunmaktadır. Merak edilen konulardan biri de Turkcell in uygulamalarından olan BİP uygulamasının diğer operatörler tarafından kullanılıp kullanılmayacağıdır. Turkcell abonelerinin en çok rağbet gösterdiği uygulamalardan biri olan BİP; abonelerine interneti kullanarak, ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilme hakkı tanıyor.

Ücretsiz sesli ve görüntülü konuşma, uygulama dahilinde Turkcell abonelerinin yararlanabileceği diğer olanaklar arasında yer alıyor.

Son dönemlerde oldukça popüler olan BİP uygulaması ile başka bir hesaba kolaylıkla para transfer edebiliyorsunuz. Üstelik yalnızca para transfer etmek istediğiniz kişinin numarasını bilmeniz, transfer işlemi için yeterli oluyor.

Uygulamayı Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirebiliyor, akıllı cihazınızın yanı sıra bu uygulamayı tabletlerinizde ve bilgisayarlarınızda da kullanabiliyorsunuz.

Turkcell abonelerinin yoğun ilgi gösterdiği bu uygulamanın bir diğer önemli avantajı ve özelliği ise uygulamanın Türk Telekom ve Vodafone aboneleri tarafından da kullanılabilmesi!

Yani Türk Telekom ve Vodafone kullanıcıları da Turkcell tarafından sunulan bu hizmetten yararlanabiliyor.

Turkcell hat kullanılan bir arkadaşınızla konuşmak istediğinizde BİP üzerinden onunla iletişime geçebiliyor, mesajlaşabiliyor, görüntülü sohbet edebiliyorsunuz.

BİP Uygulamasını kullanmak istiyorsanız; Google Play ya da Apple Store üzerinden öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

İnternete bağlı olduğunuz her yerden bu uygulamaya girebiliyorsunuz. Yani internet hakkınız olduğunda ya da WİFİ üzerinden internete bağlandığınızda uygulamayı girerek, ücretsiz bir şekilde BİP üzerinden arkadaşlarınızla mesajlaşabiliyor, görüntülü sohbet edebiliyorsunuz.

UYARI: Turkcell abonelerine BİP uygulamasını kullanabilmeleri için bedava internet veriyor. Lakin Vodafone ve Turk Telekom, abonelerine bedava internetten yararlanma şansı tanımıyor.

Yani telefonunuz internete bağlı olmadığında maalesef ki BİP uygulamasından yararlanamıyorsunuz!

Bip Bedava İnternet

BİP Messenger Vodafone ve Turk Telekom’da Nasıl Kullanılır?

Daha önce de belirttiğimiz gibi uygulamayı öncelikle Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirmelisiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirirken BİP hesap doğrulama aşamasına geldiğinizde cep telefonunuza gönderilen SMS kodunu doğrulama alanına yazmalısınız.

Eski sürüm ve donanımı yeterli olmayan bir akıllı cihaz kullanıyorsanız; doğrulama aşamasında birtakım sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Bu noktada doğrulama işlemini tamamlayamadığınızda en az birkaç kez uygulamayı tekrar indirmeye çalışmanızı öneriyoruz.

UYARI: BİP Messenger Uygulaması, Android 5 ve üstü sürümleri destekliyor. Söz konusu Iphone cihazlar olduğunda ise IOS 8 üstü bir sürüme sahip bir akıllı telefon kullanmanız gerekiyor!

Iphone, Sony Xperia, Asus Zenfone, Samsung Galaxy, LG, Xiaomi ve pek çok akıllı cihaz kullanıcısı bu uygulamayı kolaylıkla indirebiliyor.

EN ÇOK OKUNAN KONU>>>> Bip Nedir? Kimin? Ücretli Mi? Güvenli Mi?

Vodafone BİP Kullanabilir Mi

Turkcelle ait hizmetlerden biri olan bip vodafone hat sahipleri kullanabilir mi bip vodafone bedava internet veriyor mu sorularına cevap vermek istiyorum. Vodafone aboneleri BİP kullanabilir ancak bedava internet kazanamazlar. Whatsapp hizmetini nasıl bütün operatörler kullanıyorsa bip içinde aynı geçerlidir.

Vodafone BİP bedava internet kampanyalarından yararlanmazlar yani Vodafone aboneleri eğer wifi ağına bağlı değilseler kendi paketlerinden kullanırlar.

Vodafone Bip Ücretli Mi

Son dönemde bir çok kişi tarafından tercih edilen BİP Vodafone kullanıcıları tarafından da tercih edilmektedir. Vodafone aboneleri BİP uygulamasını hiç ücret ödemeden kullanabilir. Vodafone aboneleri BİP uygulamasını kullanırken sadece kendi internet paketlerinden harcarlar.

Türk Telekom Bip Kullanabilir Mi

Türk Telekom BİP kullanabilir mi sorusuna cevap vermek gerekirse Türk Telekom aboneleri aynı Vodafone gibi BİP kullanabilir ama Türk Telekom BİP bedava internet kazanmazlar. Google Play üzerinden uygulamayı indirip doğrulayarak kullanabilirsiniz.

BİP bedava interneti sadece Turkcell hat kullanan kişilere verilmektedir. Vodafone ve Türk Telekom kullananlar bip servisini kullanmalarına karşın bedava internet, konuşma ya da sms kazanamazlar. Bip sadece turkcellilere özel bir hizmet değildir.

Telefon Wifi Bağlanıyor Ama İnternete Girmiyor (Çözüldü)

Bimcell BİP Kullanabilir Mi

Bimcell hat sahipleri BİP uygulamasını telefonuna indirip ücretsiz olarak yararlanabilir. Bimcell aboneleri uygulama içerisinde mesaj gönderip alabilir ve her hangi bir ücret ödemez.

Bip Kimler Kullanabilir

Şayet Vodafone ya da Türk Telekom kullanıcısıysanız; sizler de TURKCELL kullanan arkadaşlarınızla ücretsiz bir şekilde mesajlaşmak için hemen cihazınıza BİP uygulamasını indirebilir;  internete bağlı olduğunuz her yerden arkadaşlarınızla kesintisiz sohbet edebilirsiniz.

BİP diğer operatörlere ücretli mi sorusuna cevap vermek gerekirse tüm operatörlerde BİP uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak BİP üzerinden bedava internet kazanmaz ve diğer kampanyalara katılamazsınız.

Bu yazımızda kısaca BİP Vodafone ve Turk Telekom’da kullanılır mı? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

https://www.youtube.com/watch?v=j30wOnsezac

 

Vodafone Kullanıcıları BİP ten Bedava İnternet Kazanabilir mi?

Vodafone kullanıcıları BİP uygulamasını kullanabilirler ancak bedava internet hediyesi alamazlar.

BİP Uygulamasını Nasıl İndirebilirsiniz?

BİP uygulamasını Google Play Store ya da Apple Store dan indirebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Nedir?

Bu uygulama hem TL yüklemenizi hem de size uygun tarifeleri görmenizi sağlayan ve başka birçok özelliği de olan mobil bir uygulamadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu