Bip Hediye Yarışı Bedava 5 GB İnternet Kazanma

Bip Hediye Yarışı Bedava İnternet Kazanma kampanyası Turkcell GSM operatörünün geçtiğimiz günlerde yayınladığı en çok tercih edilen kampanyalardan birisidir. Bu servise katılım sağladıktan sonra her hafta Bip Puan Kazanma çalışmaları yaparak topladığınız puanları hediye internete çevirerek faturalı veya faturasız hattınıza ücretsiz internet paketi yükleyebilirsiniz.

bip hediye yarisi bedava 5 gb internet kazanma 1Pin
bip hediye yarışı bedava 5 gb i̇nternet kazanma 3

Telefonunuzda Bip uygulaması yüklü değilse Android cihaz için Google Play Store, IOS için AppStore mağazasına erişim yaparak ücretsiz Turkcell Bip uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra keşfet üzerinden Hediye Yarışı kanalını takibe alarak BiP üzerinden attığınız her kısa mesaj için 1 puan ve yapmış olduğunuz her aramadan 2 puan kazanabilirsiniz. Üstelik Turkcell aboneliği bulunan sevdiklerinize Bip uygulamasını yükleterek kullanıcı başı 25000 puan kazanabilir ve anında 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. En fazla puan toplayan aboneler arasında 305.000 kişi arasında olursanız 5 GB hediye internet paketinizi anında alabilirsiniz. Toplamış olduğunuz puanlar haftalık olarak hesaplanır ve kazandığınız puanlara göre 1 GB, 2 GB ve 5 GB arasında hediye internet kazanabilirsiniz.

Bip Hediye Yarışı Sıkça Sorulan Sorular

Bip Hediye Yarışı İnternet Gelmedi

Toplanılan puanlara yönelik kazanılan internet paketi hattınıza 3 gün içerisinde yüklenecektir.

Bip Hediye Yarışı İnternet Ne Zaman Gelir
Bip Hediye Yarışı her hafta pazartesi 00:00 da başlar, pazar günü 23:59 saatinde biter. Kazanmış olduğunuz ödül pazartesi gününden itibaren 72 saat içerisinde hattınıza tanımlanır.

Bip Hediye Yarışı Puan Gelmiyor

Kazanılan puanlar anlık olarak yansımıyor. Aynı gün içerisinde 23:59 saatine kadar tanımlanmış olacaktır.

Bip Hediye Yarışı İnternet Nasıl Alınır
Hediye Yarışı programına katılım sağladıktan sonra arama yaparak veya mesaj göndererek puan kazanmanız gerekir. Kazanılan puanlar her hafta hesaplanarak topladığınız puanlara göre 1 ile 5 GB arasında hediye internet paketiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

Turkcell Bip İnternet Kazanma 2023

Bip Hediye Yarışı Ban Kaldırma
Hediye Yarışı ile yapılan hilelerin tamamı ban sebebidir ve bu banın kalkması mümkün değildir.

Bip Hediye Yarışı Hilesi 2023
Bip Hediye Yarışı Hilesi bir çok kişinin aradığı konulardan birisidir. Bip Hediye Yarışı Puan Hilesi diye bir yöntemin bulunmadığını bilmenizi isterim. İnternet üzerinden yazılan yöntemlerin tamamı ban sebebidir.

Bip Hediye Yarışı Ücretsiz İnternet konusu buraya kadardır. Aklınızdaki sorulara cevap bulmak istiyorsanız bu konu altında bulunan yorum sistemine yazarak bizlerden destek alabilirsiniz.

YouTube video
Bip Hediye Yarışı Bedava 5 GB İnternet Kazanma

BiP ten bedava internet nasıl yapılır?

BiP’ten bedava internet yapmak için BiP uygulamasına giriş yapın, “Bedava İnternet” bölümüne gidin ve yer alan kampanyalardan birini seçerek bedava internetinizi aktifleştirin.

Turkcell bedava GB nasıl kazanılır?

Turkcell bedava GB kazanmak için Turkcell uygulamasına giriş yapın, “Kazançlarım” veya benzeri bir bölüme gidin ve yer alan kampanyalara katılarak bedava GB’lerinizi kazanın.

Yorum yapın