Turkcell

Bip Bedava İnternet

Bip Bedava İnternet; Sevilen mesajlaşma uygulamalarından biri de BİP uygulamasıdır. Hemen hemen her işlemimizi internet üzerinden yaptığımız için en çok ihtiyaç duyduğumuz şey bedava internet kampanyaları ve tarifeleridir. Bip bedava internet kampanyası ile sizler de internet paketiniz bittiğinde kolay yoldan hediye internet kazanabilirsiniz. En çok bedava internet veren operatörlerden biri olan Turkcell son günlerde yaptığı bir birinden güzel kampanyalar ile hediye internet vermektedir.

Turkcell mesajlaşma uygulaması olan Bip üzerinde katılabileceğiniz bir çok kampanya ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bip kullan kazan kampanyası, Kim 1 GB ister, Kazan kazan, Sende yap diye diye dahil bir çok yarışmaya ve çekilişe katılarak 10 GB kadar internet alabilirsiniz.

Özellikle Bip yıldızları kampanyası ile mesajlaşarak 2 GB bedava internet her hafta ücretsiz olarak alabilirsiniz. Ayrıca bilginiz konuşturarak sorulara doğru cevap vererek 1 GB internet alabilirsiniz.

Paketini bittiğinde ve ek internet paketi almak yerine Bip bedava internet kampanyalarına katılarak ücretsiz olarak internet kazanabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Bip bedava internet kampanyaları, Bip bedava internet kazanma yolları ve Bipte nasıl GB kazanılır sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Bip Bedava İnternet 2023

Bip uygulamasını telefonunuza indirerek bedava internet sahibi olabilirsiniz. Katılabileceğiniz bir çok kampanya ve yarışmalar ile Bip bedava internet alabilirsiniz. Bip uygulaması üzerinden sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile mesajlaşarak bile hediye internet kazanmanız mümkün.

İster faturalı olsun isterse faturasız tüm turkcellilerin Bip bedava internet kampanyalarına katılma hakkı bulunmaktadır.

Turkcell Bip Kazan Kazan Nedir? Nasıl Yapılır? 1 GB Hediye İnternet

Bip Bedava İnternet Kazanma

Bip bedava internet kazanmak için Bip uygulaması üzerinden belirli kanalları takip etmeli ve size verilen görevleri tamamlamanız gerekmektedir. Kim 1 GB internet yarışmasında soruları cevaplayarak internet kazanabileceğiniz gibi Kazan Kazan yarışmasında görevleri tamamlayarak 20 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bip bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz diğer kampanyalar ise Bip yıldızları ve Bil Kazan’dır. Bip yıldızı olmak için bol bol mesaj atmak yeterlidir. Bil kazan ise size sorulan sorulara doğru cevap vererek 1 GB hediye internet kazanırsınız.

Eğer daha önce hiç Bip uygulamasını kullanmadıysanız ilk kez telefonunuza indirip kullanıcı girişi yaptığınızda hattınıza 1 GB bedava internet yüklenir.

Bip Bedava İnternet Kampanyaları

Bip bedava internet 2023 kampanyalarına katılarak BİP uygulamasından kazanabileceğiniz hediye ise;

BİP Kullan 1 GB Kazan Kampanyası

Bip Kullan Kazan Kampanyası (BİP Yıldızları)

Bip yıldız diğer adı ile Bip kullan kazan kampanyasına katılarak attığınız mesaj yoğunluğuna bağlı olarak haftalık 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bip uygulaması üzerinde sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza attığınız mesaj yoğunluğu 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefine ulaştıkları takdirde BiP Özel Günlük 1 GB Hediye İnternet kazanırsınız.

Bip Bil Kazan

Bip bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz Bil Kazan bilgi yarışmasında size sorulan sorulara doğru cevap vererek bedava 1 GB kazanabilirsiniz. Turkcellilere özel bilgi yarışmasında 5’er soruluk 2 aşamadan oluşmaktadır ve toplamda 10 tane soru sorulmaktadır. İlk aşamayı geçtiğinizde isterseniz hediyenizi alıp çekilebilir yada 2. aşamaya geçerek 1 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz.

Bip Kim 1 GB İster

Kim 1 GB ister bilgi yarışması ücretsiz ve ödüllü bilgi yarışmalarından biridir. 3 aşamadan oluşan bilgi yarışmasında her aşamada 5 soru sorulur. Toplamda 15 sorunun sorulduğu Kim 1 GB İster yarışmasında dilediğiniz aşamada çekilme hakkınız bulunmaktadır. Tüm sorulara doğru cevap verdiğinizde 1 GB bedava internet kazanırsınız.

Bip Kazan Kazan

Bip Keşfet kısmında aratarak bulabileceğiniz Kazan Kazan bilgi yarışmasında her soruda doğru cevaba 1 GB yanlış cevaba ise 500 MB hediye internet vermektedir. 7 gün içerisinde toplamda 3 soruya doğru cevap verdiğinizde ek olarak 1 GB daha hediye internet verilmektedir.

Bip Kazan Kazan yarışmasında her sorunun ücreti 5 TL olduğu unutulmamalıdır.

Bip Sen Yap Diye

Turkcell Bip bedava internet kazanmak için #senyapdiye kanalı takip ederek size verilen görevleri tamamladığınızda 20 GB kadar bedava internet kazanırsınız. Haftanın görevi #senytaydiye kanalında yayınlamaktadır. Kanala abone olmak için Keşfet linkine tıklayarak #senyapdiye kanalı giriş yapmanız yeterlidir. Ayrıca arkadaşınıza meydan okuyarak ek bedava internet kazanabilirsiniz.

Bip Hadi Bilgi Yarışması

Canlı bilgi yarışması olan Hadi bilgi yarışmasında 4 oda ve her odada 4 soru sorulmaktadır. Toplamda 16 sorunun sorulduğu bilgi yarışmasında hem para ödülü kazanabilir hem de tüm sorulara doğru cevaplayarak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Günde 2 defa yapılan yarışmaya katılmak için kanalı takip etmek ve canlı bilgi yarışmasına katılmanız gereklidir.

Bip Sürpriz Nokta

Bip sürpriz nokta ile telefonunuzun konumunu açarak haritada belirlen hediyenin yanına giderek almanız gereklidir. Bulunduğunuz bölgedeki hediye almak için konum servisi açıldıktan sonra harita üzerinde beliren hediyenin yanına gitmelisiniz. Konuma özel hediyeler veren Sürpriz nokta ile bedava internet kazanabilirsiniz.

Bip Hediye Yarışı

Bip hediye yarışı ile Bip üzerinden attığınız her mesaj ve arama puan alarak birikmektedir. Ne kadar çok mesaj ve arama yaparsan buna bağlı olarak yüksek puan kazanırsınız. Kazandığınız puan bağlı olarak 50 GB bedava internet alma imkanınız bulunmaktadır. Haftada 1 defa katılmak hakkınız bulunmaktadır.

Bip Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Bip bedava internet kazanmak için sizlere bip uygulaması üzerinden hediye internet veren yarışma ve kampanyaları yazmaya çalıştım. Bedava internet kazanmak için Bip üzerinden sesli ve görüntülü arama yaparak anında 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası kapsamında internet paketinizi harcamadan ücretsiz olarak görüntülü ve sesli arama yapabilirsiniz. Bip uygulaması üzerinden yapacağınız görüntülü ve sesli aramalar Bip bedava 1 GB paketinden düşecektir.

Turkcell Faturasız Paketler ve Tarifeler (Güncel Liste)

Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları

Bip hediye yarışı ile 5 GB bedava internet kazanmak için mesaj atmak ve arama yapmanız yeterlidir. Aktif olarak Bip uygulamasını kullandığınızda kendiliğinde puan birikir. Topladığınız puana bağlı olarak 5 GB internet hattınıza yüklenir.

  • Bip üzerinde attığınız her mesaj 1 puan
  • Bip üzerinden yapılan her  aramanın saniyesi için 2 puan
  • Bip’i sevdiklerine indirtmen 1 puan
  • Bip’i ilk defa indirtmen 2500 puan

Sizlere bu yazımızda güncel BİP bedava internet kampanya ve paketleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Bip bedava internet 2023 kampanyaları belli aralıklarla güncelleyeceğim sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

 

Bip Sen Yap Diye İle Ne Kadar İnternet Kazanılır?

Kanalı takip edip verilen görevleri yaparak 20GB a kadar internet kazanabilme imkanına sahipsiniz.

Bip Kullan Kazan Kampanyasında Mesaj Yoğunluğu Ne Olursa İnternet Kazanılır?

100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefi gerçekleştirildikçe günlük hediye internet kazanmak mümkündür.

BiP Görüntülü Konuşma İnternet Yer mi?

Hayır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu