Turkcell

BİP Bedava Dakika

BİP Bedava Dakika; Sevilen uygulamalardan biri olan Bip uygulaması, her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaktadır. Bip uygulaması sayesinde bir çok hediye kazanabilme imkanınız bulunmaktadır. Yalnızca Turkcellilerin faydalanabileceği bir uygulama olan BİP sayesinde binlerce dakika kazanma hakkını elde edebilirsiniz. WhatsApp alternatifi uygulamalar arasında yer alan BİP, Turkcelli kullanıcılarına hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Turkcell BİP Bedava Dakika sayesinde siz de günlük veya aylık olarak her yöne 1000 dakika kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı ve birbirinden güzel hediyelerle abonelerini mutlu etmeyi başaran Turkcell, BİP uygulaması sayesinde sizlerin bedava dakika kazanmasını sağlayabilir.

1000 Dakikaya kadar kazanacağınız dakikaları istediğiniz kişilerle konuşarak kullanabilir ve kesintisiz konuşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. İster günlük, ister haftalık, isterseniz de aylık olarak kullanabileceğiniz dakikalarınızı eğer siz kullanmak istemiyorsanız sevdiklerinize de gönderebilirsiniz. Biz bugün sizlere Turkcell BİP Bedava Dakika Kazanma Yollarından bahsetmeye çalışacağız.

Turkcell PUK ve PIN Kodu Öğrenme, Kaldırma ve Değiştirme

BİP Bedava Dakika Kampanyası

Tüm Turkcellilere özel olarak sunulan bu kampanya sayesinde hem 1 GB internet hem de 500 dakika kazanma hakkını elde edebilirsiniz. Turkcell hattına ilk geçen kişilerin faydalanacağı bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir mesaj atmanıza gerek yok. Turkcelli olduktan sonra bu kampanya hesabınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell BİP Günlük 100 Dakika Kazanma

Turkcell BİP uygulaması sayesinde her yöne 24 saat içerisinde kullanabileceğiniz 100 dakika kazanabilirsiniz. Turkcell BİP uygulaması üzerinden 100 dakika kazanmak için telefonunuzun mesaj kısmına girerek BIP 100DK yazıp 2200’a mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Turkcell tarafından bu paketten faydalanmak için hesabınızdan 1 TL ücret tahsil edilecektir. Kalan dakikalarınız hakkında detaylı bilgi edinmek için telefonunuzun mesaj kısmından KALAN yazıp 2222’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Bip Bedava İnternet

BİP Her Yöne 1000 Dakika Kazanma Kampanyası

Bazı dönem açılıp, bazı dönem kapanan genellikle açık olan bu kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar BİP uygulamasını kullanmalıdır. Turkcell BİP uygulaması sayesinde 1000 dakika kazanabilirsiniz. BİP üzerinden yapacağınız her harcama, kazandığınız 1000 dakikadan düşürülecektir. BİP Her Yöne 1000 Dakika Kampanyasından faydalanmak için hattınızdan 10 TL ödemeniz gerekiyor. Turkcell BİP her yöne 1000 dakika paketinden faydalanmak ve kullanmak için hattınıza tanımlı internet olması gerekmektedir.

BİP Her Yöne 500 Dakika Kazanma Kampanyası

Haftalık olarak kullanabileceğiniz konuşma paketlerinden biri olan BİP Her Yöne 500 dakika kazanma kampanyasından faydalanmak için BİP uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekir. BİP uygulamasını yükledikten sonra Dijital Operatör uygulamasına giriş yapıp, Hediye Havuzu linkine tıklayarak verilen görevleri yerine getirip ve BİP üzerinden sunulan yarışmalara katılıp 500 dakika kazanabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere BİP uygulaması üzerinden pek çok yarışma sunulmaktadır. Bu yarışmalara katılıp, gereken görevleri yerine getirdiğiniz takdirde siz de 500 dakika kazanabilirsiniz.

Bip Nedir? Kimin? Ücretli Mi? Güvenli Mi?

BİP’ten Her Yöne Arama Nasıl Yapılır?

Turkcell BİP uygulaması üzerinden her yöne arama yapma hakkınız bulunmaktadır. Her ne kadar sizin hattınıza BİP uygulaması üzerinden kullanabileceğiniz dakika sunulsa da internet paketiniz olmadan bu interneti kullanma hakkınız bulunmamaktadır.

Turkcell BİP uygulaması üzerinden hem sesli hem de görüntülü arama imkanınız bulunduğu gibi sabit hat dahil olmak üzere her yöne arama yapabilirsiniz. BİP’ten her yöne arama yaparken tek şart, internet paketinizin olmasıdır.

 

Turkcell BİP 100 Dakika İçin Ne Yapmalısınız?

BIP 100DK yazarak 2200 a göndermeniz yeterli olacaktır.

BİP Soru Avı Uygulaması Ücretli midir?

BİP soru avı ücretlidir. Belirlenen limitte otomatik olarak yenilenmektedir.

BİP Nereden İndirilir?

Google play ya da APP Store üzerinden indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu