Bimcell Yükle Kazan Kampanyası

Bimcell Yükle Kazan kampanyası başladı. Uzun süredir abonelerine kampanya yapmayı unutan Bimcell, 2023 yılında servis ettiği Bimcell TL Yükle İnternet Kazan kampanyasıyla müşterilerini sevindirmeyi başardı. Sadece faturasız hat sahiplere özel olarak sunulan Bimcell Yükleme Festivali kampanyası sayesinde mobil hattınıza TL yükleme işlemi yaparak kolayca bedava internet, bedava dakika veya bedava SMS kazanmanız mümkün olacaktır. Kampanyanın tüm detaylarını bu konuda bulabilirsiniz.

bimcell yukle kazan kampanyasi 1Pin
bimcell yükle kazan kampanyası

Bimcell TL Yükle GB Kazan

Bimcell 40TL ve üzeri yükleme yaparak 1 ay geçerli anında 4GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Faturasız hattınıza internet bankacılığıyla, Online İşlemler uygulamasıyla veya herhangi bir ATM üzerinden 40 TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına ücretsiz SMS göndererek bonus hediye paketinizi alabilirsiniz. TL yüklemesinin yapıldığı günden itibaren hediye internet paketinizi 30 gün içerisinde almanız gerekir. Ayrıca süre sonu otomatik olarak silinecektir.

Bimcell 30 TL Yükleme Hediyesi

Bimcell abonelerine faturasız mobil hatlarına 30 TL ve üzeri yükleme yapmalarına 3GB hediye internet veriyor. Geçtiğimiz günlerde sunulan Bimcell 30 TL Yükleme Hediyesi ile 1 ay geçerli 3GB internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmanız için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur. Yükleme yaptıktan sonra bedava internet paketi hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell Yükleme Festivali Kampanyası

Yükleme festivali kampanyasıyla  kolayca hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Hattınıza 40 TL yükleme işlemi yapmanıza 2GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca 50 TL veya üzeri yükleme yapmanıza ise 5 GB hediye internet kazanmanız mümkündür. TL yükleme işlemine başlamadan önce telefonunuzun SMS kısmına gelerek Bimcell Festival yazıp 4551 numarasına SMS göndermeniz gerekmektedir. TL yükleme işlemi tamamlandıktan sonra hattınıza otomatik olarak internet paketi tanımlanacaktır.

Arkadaşlar Bimcell Yükle Kazan Kampanyası 2023 konumuzun sonuna geldik. Bimcell operatörüne ait farklı kampanyalar arıyorsanız sitemizin arama kısmına yazarak güncel olan tüm kampanyaları bulabilirsiniz. Konuyla yapamadığınız yer olursa aşağıda bulunan yorum alanına destek almak istediğiniz metni yazarak bizlere gönderebilirsiniz. Yapılan yorumlara aynı gün dönüş sağlıyoruz.

Yorum yapın