Bimcell Yeni Hat Hediyesi

Bimcell Yeni Hat Hediyesi Bimcell operatörüne yeni katılan abonelerin ilk araştırma yaptığı konulardan birisidir. Bimcell Hoş Geldin Kampanyası adı altında yapılan çeşitli aramalara yönelik çıkan haberlerin bir çoğu asılsız olduğu için sizlere Bimcell Hoş Geldin Hediyesi konusunu açarak detaylı sağlayacağım.

Bimcell Yeni Hat Hediyesi

Bildiğiniz gibi tüm operatörler yeni gelen abonelere Yeni Hat Hediye Paketi veya Hoş geldin kampanyası adı altında çeşitli hediyeler sunmaktadır. Türk Telekom alt yapısını kullanan Bimcell GSM operatörü müşterilerini bu konuda düşünerek yeni gelen abonelere veya numarasını Bimcell operatörüne taşıyan müşterilere bonus hediye adı altında 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS vermektedir.

Bimcell Hoş Geldin Paketi

Bimcell operatörüne yeni hat alan veya numara taşıması yapan aboneler hat aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra cihazınızın kısa mesaj bölümüne girerek BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına ücretsiz SMS göndererek hoş geldin paketini ücretsiz olarak hattına yükleyebilirler. Paketinin içeriğinde 9 GB internet, 300 SMS ve 300 dakika bulunmaktadır. Kampanyadan kazandığınız bonus paketin kullanım süresi 30 gündür. Bu süre içerisinde kullanmadığınız haklarınız süre sonunda otomatik olarak silindir.

Bimcell Hediye İnternet Kampanyaları

Bimcell bedava internet kampanyaları sadece bu kadarla sınırlı değil. Bimcell Bedava İnternet kampanyaları konumuza giderek 5 GB veya 30 GB arasında hediye internet kazanabilirsiniz. Konuda yer alan kampanyaların tamamı güncel olup Bimcell forumlarından özenle seçilmiştir.

Bimcell Hat Hediyesi Kampanyası Kapsamı Detayları

  • Hoş geldin kampanyası faturalı veya faturasız hat sahiplerini kapsamaktadır.
  • Hat aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra 30 gün içerisinde talep mesajı göndermeniz gerekmektedir.
  • Paket içerisinde bulunan ücretsiz dakika hizmeti yurt içi olmak koşuluyla yarışma servisleri, sohbet hatları, özel servis numaraları veya görüntülü görüşmeleri kapsamamaktadır.

Bimcell Yeni Hat Paketi kampanyası buraya kadardır. Bimcell operatörüne ait diğer ücretsiz kampanyaları yukarıda bulunan Bimcell kategorisine tıklayıp detaylı kampanyalara ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorunda yorum yaparak kısa süre içerisinde destek alabilirsiniz.

YouTube video
Bimcell Yeni Hat Hediyesi

BİMcell 15 GB hediye nasıl alınır?

BİMcell 15 GB hediye paketi almak için öncelikle BİMcell uygulamasını açabilir veya *1411# tuşlayarak BİMcell Menüsü’ne ulaşabilirsiniz. Sonrasında “Hediye Paketler” bölümünden “15 GB Hediye Paketi” seçeneğini seçerek paketi alabilirsiniz. Hediye paketinin ücreti BİMcell hesabınızdan tahsil edilecektir.

BİMcell yeni hat almak için ne gerekli?

BİMcell yeni hat almak için öncelikle kimlik belgenizi yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. BİM mağazalarından veya BİMcell bayilerinden yeni hat satın alabilirsiniz. Ayrıca online olarak da BİMcell resmi web sitesi üzerinden yeni hat alımı yapabilirsiniz.

Yorum yapın