Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır ve Hilesi

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır konusu Bimcell abonelerinin aklını karıştıran konulardan birisidir. Bugün sizlere Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet kazanma ve Bimcell Sil Süpür Hilesi 2023 yönteminden bahsetmek istiyorum. Aynı zamanda bazı abonelerin merakla arama yaptığı Bimcell Sil Süpür Kaldırıldı Mı, Bimcell Sil Süpür Görünmüyor, kalktı mı veya kaldırıldı mı konularına da yer vereceğim.

bimcell sil supur nasil yapilir ve hilesiPin
bimcell sil süpür nasıl yapılır ve hilesi 3

Bimcell Sil Süpür Varmı

Bimcell operatörü Türk Telekom GSM operatörünün alt yapısını kullandığı için Türk Telekom abonelerine sunulan servislerin neredeyse tamamı Bimcell kullanıcılarına da sunulmaktadır. Bimcell Sil Süpür uygulaması faturalı ve faturasız hat sahipleri için hazırlanmış bedava internet, dakika, SMS ve farklı sürpriz hediyeler kazanmaya yönelik uygulamalardan birisidir. Kısaca Sil Süpür uygulamasını Bimcell kullanıcıları kullanabilir.

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır

Bu uygulamayı kullanabilmeniz için telefonunuzun işletim sistemine bağlı olarak Google Play Store ve AppStore mağazalarına erişim sağlaıp Bimcell Sil Süpür uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekir. Uygulamayı bulmakta zorluk çekiyorsanız Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını indirmeniz de yeterli olabilir. Uygulamayı yükleyip giriş yaptıktan sonra Bana Özel sekmesine tıklayıp Sil Süpür işlemi yapabilirsiniz. Sil Süpür sayfasından şansınıza bağlı olarak her hafta çeşitli ödüller alabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Hediyesi

Bimcell Sil Süpür Hilesi

Sizler için uzun uğraşlar sonucu Bimcell Sil Süpür Hilesi Yöntemini bulduk. Oldukça basit olan bu yöntemle haftada iki kere Sil Süpür yaparak 2 farklı hediye alabilirsiniz. İlk olarak normal bir şekilde uygulamaya giriş yaparak Sil Süpür işlemi yapın. Hediyeniz gösterilmek üzereyken uygulamadan çıkıp tekrar uygulamaya giriş yapın ve hakkınızın halen durduğunu ayrıca ilk yaptığınız işlemden kazandığınız bedava internet paketini görebilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Hediyeleri

1 Ay Muud Premium Üyeliği
Haftalık 30GB
Haftalık 10GB
Haftalık 5 GB
Haftalık 2 GB
Haftalık 500 MB
Haftalık 250 MB
Haftalık Her yöne 250 DK
Günlük 5 GB
Günlük 2 GB
Günlük 1 GB
Günlük 500 MB
Günlük 250 MB
Günlük 100 MB
Günlük Bimcell Mobil yönüne Sınırsız Konuşma
1 Ay ArayanıBil Servisi
Tek Seferlik Enterprise’dan %40 İndirim
Tek Seferlik MNG Kargo’dan %30 İndirim

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır ve Hilesi 2023 konusu buraya kadardır. Aklınıza takılan her türlü soruyu yorum kısmına yaparak bizlerden kısa süre içerisinde destek alabilirsiniz.

YouTube video
Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır ve Hilesi

BİMcell’den sil süpür nasıl yapılır?

BİMcell’den “Sil Süpür” yapmak için BİMcell uygulamasına giriş yapın, “Sil Süpür” bölümüne gidin ve istediğiniz paketi seçin.

BİMcell’den hediye nasıl alınır?

BİMcell’den hediye almak için BİMcell uygulamasına giriş yapın, “Hediye Gönder” veya benzeri bir seçeneği seçin, almak istediğiniz kişinin numarasını girin ve hediye olarak göndermek istediğiniz paketi seçin.

Yorum yapın