reklam
Bimcell

Bimcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası; Sevilen operatörlerden biri olan Bimcell, kullanıcılarına internet kampanyaları sunmaktadır. Uygun tarifeleri ile son zamanlarda kullanıcı sayısını arttıran Bimcell bedava internet veriyor. Bimcell bedava internet kampanyaları 2023 Ramazan ayında da kazandırmaya devam ediyor. Senin için hazırladığımız bu yazımızda Bimcell Ramazan bedava internet kampanyası 2023 hakkında araştırdığımız detayları paylaşıyoruz.

Bimcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2023

Ülkemizde özellikle de fiyat avantajı ile öne çıkan GSM operatörlerinin başında Bimcell geliyor diyebiliriz. Ayrıca dönem dönem paylaştığı Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları sayesinde de öne çıkıyor ve kullanıcıları tarafından oldukça fazla seviliyor. Sen de Ramazan’da Bimcell Bedava İnternet kazanmak istiyorsan aşağıda seninle paylaştığımız kampanyalara göz atabilir ve senin için uygun olan bir kampanyaya katılabilirsin.

Bimcell hediye internet 30 GB kampanyası maalesef kısa süre önce sona erdi. Ancak her zaman müşterilerinin yanında olan Bimcell, Ramazan ayında da Bimcell Ramazan bedava internet kampanyası 2023 paylaşmaya devam ederek avantajlarını sürdürüyor. Sen de Bimcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyasına katılabilir, Bimcell bedava 10 GB internet kazanma şansına sahip olabilirsin.

bimcell online i̇şlemler - google play'de uygulamalar

Bimcell 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2023

Kısa bir süre önce duyurulan ve bütün Bimcell kullanıcıları tarafından da merak edilen Bimcell Ramazan bedava internet kampanyası 2023 kapsamında 10 GB gece interneti hediye ediyor! Hemen Bimcell 10 GB Ramazan bedava internet kampanyasına katılarak 10 GB hediye interneti kazanabilir ve geceleri dilediğin gibi kullanabilirsin. Kampanyaya katılmak için de “RAMAZAN 2023” yazdıktan sonra “5555”e kısa mesaj olarak göndermen yeterli oluyor.

Eğer hattına 40TL veya daha fazla tutarlarda TL yüklemesi yaptığın zaman, Bimcell 10 GB Ramazan bedava internet kampanyasına katılabilir ve sana hediye edilen tam 10 GB gece interneti kazanma şansı yakalayabilirsin! Bimcell’in Ramazan ayına özel olarak başlattığı bedava internet kampanyasına sen de katılarak hediye edilen internetin keyfini doyasıya çıkarabilirsin.

Bimcell Bedava İnternet Ramazan Kampanyası

Bimcell, geçen sene Kurban Bayramı boyunca bol bol bedava dk hediye ediyordu. Bu kapsamda Bimcell hattından yine Bimcell hattına yapılacak olan bütün konuşmaların dakikaları, Kurban Bayramı boyunca ücretsizdi. Bu sene de bu yönde bir beklenti elbette var ve Bimcell Ramazan bedava internet kampanyaları kadar merak ediliyor. Bimcell’in geçen sene verdiği Kurban Bayramı konuşma dakika kampanyası, bütün Bimcell hat kullanıcılarına otomatik olarak tanımlanmıştı.

Ramazan bedava internet kampanyası 2023 merakla beklenirken geçen seneden aklımıza gelen Bimcell bedava konuşma kampanyası gibi bir SMS bildirimi ile hediye GB gelip gelmeyeceği merak konusu. Bu sene için bu yazımızda paylaştığımız pek çok kampanya olduğu gibi bayram yaklaştıkça başka kampanyaların da paylaşılması bekleniyor.

Bimcell Salla Kazan Bedava İnternet

Bimcell Salla Kazan ve Bimcell Hediye Çarkı gibi uygulamalarda Bimcell bedava internet 2023 hilesi çok fazla araştırılsa da internet üzerinde bu başlık ile paylaşılan yazılara itibar etmeyin. Çünkü bu uygulamalarda bir hile bulunmuyor ve bulunsa dahi yasal bir yoldan bedava internet sahibi olmayacağın için hiçbir zaman kullanmanı tavsiye etmiyoruz.

Ramazan bedava internet kampanyası ve daha pek çok Bimcell bedava internet kampanyalarını takip etmek ve Ramazan bedava internet veren uygulamaları kullanmak için sadece Bimcell’in resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Ayrıca bu site üzerinden de daha paylaşamadığımız pek çok farklı kampanyayı da görebilirsin.

Türk Telekom 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell Hediye İnternet Kazanma 2023

Bimcell’in yükledikçe kazanmanı sağlayan bedava internet kampanyalarında da zaman zaman değişiklikler yapılıyor. Bimcell TL yükledikçe bedava internet kazandıran kampanyaları kapsamında Bimcell hattına 40 TL yükleme yapan Bimcell kullanıcılarına 2 GB bedava internet; 50 TL veya daha fazla TL yüklemeye yapan Bimcell kullanıcılarına da 5 GB bedava internet dağıtıyor.

Bu kampanyaya katılmak ve Ramazan bedava internet kampanyası da dahil olmak üzere hediye GB kazanman için “Bimcell Festival” yazdıktan sonra “4551”e kısa mesaj olarak göndermen yeterli oluyor. Kampanya şartlarını sağladığın durumda hediye GB’lar hattına tanımlanıyor ve kullanabileceğin zaman da kısa mesaj ile bilgi veriliyor.

Bimcell Bedava İnternet Uygulaması

Bimcell faturasız hat kullanıcıları, başlatılan kampanyalar sayesinde bedava internet kazanabiliyor! Bunun için Bimcell Online İşlemler uygulamasına giriş yaptıktan sonra tam 2 GB bedava interneti hatlarına tanımlayabilirler. Bimcell ve Türk Telekom alt operatörlerinde de faturasız hat kullanan kişilere özel olarak başlatılan bu kampanya sayesinde Bimcell’in Online İşlemler uygulamasına giriş yaptıktan sonra TL/Paket yükleme bölümüne giderek kredi kartını buraya tanımlaman yeterli oluyor.

Bu şekilde kartını tanımlayan her faturasız hat kullanıcısına özel olarak verilen ve 1 hafta geçerli olan 2 GB bedava internete sen de sahip olabilirsin. Bu ve bunun gibi daha pek çok Ramazan bedava internet kampanyası 2023 yılında seni bekliyor olacak!

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları Güncel

Bimcell’den 1 hafta boyunca doya doya kullanabileceğin 20 GB internet kampanyası da kullanıcıları bekliyor. Eğer sen de Bimcell kullanıcısıysan 20 GB internete sadece 20 TL ödeyerek sahip olabilirsin. Ramazan bedava internet kampanyası Nisan 2022 dahilinde verilen bedava internetlere ek olarak cazip fiyat avantajları da sunan Bimcell, 20 GB interneti sadece 20 TL’ye veriyor.

Bimcell Arama Dökümü ve Konuşma Geçmişi Nasıl Çıkarılır?

Bimcell Hediye Çarkı İnternet Kazan

Bimcell’in Haftalık 20GB internet Paketi bir hafta boyunca geçerli olup, sadece yurt içi internet kullanımlarını kapsıyor. Bimcell haftalık 20GB internet paketini kullanmak isteyen aboneler, SMS ile başvuru yaparak gerekli işlemleri başlatabilir ve 20 TL’ye 20 GB internet alabilirler.

Bunun için istersen Bimcell’in resmi web sitesinde yer alan Online İşlemler menüsünü açmak için Mobil online uygulaması (MOİM) üzerinden de bağlantı kurabilirsin. İstersen de direkt olarak Bimcell müşteri hizmetleri hattını da arayarak talebini iletebilirsin.

 

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

Müşteri hizmetleri numarası 444 4 551

Bimcell Paket Yoksa Müşteri Hizmetlerini Aramak Kaç TL?

Müşteri hizmetlerini aramak 6 sn 4 kuruştan hesaplanır.

Bimcell Genç Paketi Hangi Yaş İçin Geçerli?

7-25 yaş arası gençlere özeldir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu