Müşteri Hizmetleri

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası, Çalışma Saatleri ve Direk Bağlanma

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Çalışma Saatleri ve Direk Bağlanma; BİM büyük marketler zinciri olarak hizmet vermenin yanında artık mobil iletişim hizmeti de vermektedir. Bimcell GSM hizmeti BIM tarafından uygulamaya konulan ve uygun fiyatlarıyla bir çok kişiye cazip gelen bir operatördür. Bimcell müşteri sayısını her geçen gün artıran operatörlerden biridir. Sadece faturasız hattı hizmeti veren Bimcell uygun fiyatları paket ve tarifelerinden dolayı özellikle gençler ve öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Mağazacılık ve uygun fiyat politikasını 2012 yılında Türk Telekom ile yaptığı anlaşma ile iletişim alanında göstermeye başlamıştır. Kurulduğu günden beri her yıl abone sayısını hızlı şekilde yükselten Bimcell buna bağlı olarak müşteri hizmetleri alt yapısını da güçlendirmiştir.

Bir çok bilmediği Bimcell müşteri hizmetleri numarası, Bimcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma ve Bimcell müşteri hizmetleri çalışma hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

İşte Bimcell müşteri hizmetleri numarası ve Bimcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma;

Bimcell Tarifeleri ve Paketleri

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Bimcell müşteri hizmetleri telefon numarası kaç sorusuna cevap vermek gerekirse, hat sorunları, bakiye yükleme, numara taşıma ve bir çok sorun için Bimcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Hat değişikliği, numara taşıma, hat devir, sim kart kaybı için Bimcell müşteri hizmetleri numarası arayarak bağlanabilirsiniz. BİMcell Müşteri Hizmetleri’ne BİMcell hattınız ile 551, sabit hat ya da diğer operatörlerden 444 4 551’den bağlanmanız mümkün.

Bimcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2023

Bimcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma için cep telefonunuzdan 551 tuşlayarak direk bağlanabileceğiniz gibi 444 4 551 arayarak sesli yanıt sisteminden sonra direk “0” basarak müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

En Hızlı DNS Adresleri ve Güncel DNS Adresleri

Bimcell Müşteri Hizmetleri Çalışma Saati

Bimcell müşteri hizmetleri çalışma saatleri hakkında bilgi vermek gerekirse Bimcell müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat sistemi ile çalışmaktadır. Her türlü hat sorun yada problemlerinden dilediğiniz zaman ve saatte müşteri hizmetleri arayabilirsiniz.

Bimcell müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum sorunu yaşıyorsanız yetersiz müşteri temsilcisinden dolayı geç bağlanma durumunda daha az yoğun olan gece yada sabah erken saatlerde arayabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet 2023

Bimcell Hat Fiyatları

Bimcell Kampanya ve Tarifeleri

Bimcell TL Nasıl Yüklenir

Sizlere bu yazımızda bimcell iletişim bilgileri, bimcell telefon no, bimcell irtibat tel, bimcell canlı destek, bimcell müşteri temsilcisi, bimcell şikayet hattı, bimcell çalışma saatleri hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Bimcell Müşteri Temsilcisi Hangi Saatlerde Aktiftir?

Bimcell müşteri temsilcisi 7/24 saat aktiftir. Ve istediğiniz zaman arayabilir sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Temsilcisi Numarası Nedir?

Bimcell müşteri temsilcisi numarası 444 4 551 dir.

Bimcell Hattımı Nereden Alabilirim?

BİM mağazalarından alabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Bimcell müşteri hizmetlerini aylardır arıyorum ama daha arama sesi çalmadan kapanıyor.4444551 nolu numara.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu