Bimcell

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları; Diğer operatörlere nazaran daha uygun fiyatlarla daha cazip kampanyalar sunan Bimcell, bu yıl da paketlerini güncellemiştir. Bimcell her cebe uygun tarife ve kampanyalarıyla abonelerinin yüzünü güldürmektedir. Bimcell bedava internet 2023 yılında yaptığı kampanyalar ile abone sayısını her geçen gün artıran operatörlerden biri olmuştur. Bimcell bedava internet kazanma yolları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım.

Abone sayısını her geçen gün artıran ve diğer operatörler ile rekabet edebilmek için cazip kampanyalar yapan bimcell iletişim sektöründe hızlıca büyümektedir. Bimcell abonesi olmak için kimliğiniz ile bim mağazalarından hattınızı alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece faturasız hatlara hizmet veren bimcell kampanyalarından yararlanmak için hemen siz de bimcelle geçebilirsiniz.

Samsung Mu İphone Mi Daha İyi ve Uzun Ömürlü

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell yeni müşteriler elde etmek için 2023 yılında oldukça cazip kampanyalar yaparak müşteri ağını artırmak istemektedir. Özellikle yeni hat alanlara yönelik etkili kampanyalar yapan bimcell yeni hat alan bütün müşterilerine tanışma paketi olarak;

  • Yeni hat alan müşterilere özel 300 dk
  • 300 SMS
  • 9 GB ücretsiz 1 aylık internet

Hattını bimcell taşıyanlar ve yeni hat alanlara özeli kampanyadan sizde yararlanmak için kimliğinizle beraber bimcell gitmeniz yeterli.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası, Çalışma Saatleri ve Direk Bağlanma

Bimcell Hat Ne Kadar

Bimcell yeni hat kampanyası kapsamında kimlikleri ile Bimcell gidip yeni hat alındığında Bimcell hat fiyatı 85 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca yeni hat alımlarında 1 ay boyunca geçerli 9 GB bedava internet, her yöne 300 dakika ve 300 SMS hattınıza hediye olarak yüklenecektir.

Bimcell Bedava İnternet 2023

Yaptığı bir birinden güzel kampanyalar ile abone sayısını her geçen artıran Bimcell yeni yıl kampanası ile beraber artık 40 TL üstü yükleme yapan bütün abonelerine 5 GB bedava internet ve 500 SMS hediye etmektedir. 25 TL üstü yüklemeye Bimcell bedava internet 2023 kampanyası aktif olarak devam etmektedir.

Bimcell Yeni Yıl Bedava İnternet

25 TL üstü yüklemeye 1 GB bedava internet veren Bimcell 40 TL üstü yükleme yapıldığında yeni yıl kampanyası olarak 5 GB bedava internet vermektedir.

Bimcell yılbaşı bedava internet kampanyasında hattınıza her yükleme yaptığınızda ücretsiz internet hattınıza yüklenecektir.

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli!

Aylık

1 GB

HEDİYE!

Aylık

5 GB+500 SMS

HEDİYE!

Tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli

Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Bimcell Bedava İnternet Kampanyası

Uygun fiyat politikası ile hizmet veren bimcell bedava internet 2023 kampanyaları yeni ve eski bütün müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bimcell bedava internet kazanma kampanyası ilse sizde 30 gb kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Bimcell 30 GB Bedava İnternet

Bimcell bedava internet kampanyası kapsamında 30 GB hediye internet sahibi hemen 30GB yazarak 5555‘e SMS göndermektedir. 1 ay boyunca geçerli 30 GB bilgilendirme SMS sonrası hattınıza yüklenecektir.

Bimcell 4.5G Geçiş Yap Bedava 30 GB İnternet

Bimcell aboneleri 4.5 uyumlu sim karta geçiş yaptıklarında ücretsiz sim kart değişikliği ve 30 gb internet sahibi oluyor. Bim mağazalarından sim kartınızı 4.5g uyumlu sim kartla değiştirdikten sonra , 4.5G 30GB yazarak 5555’e SMS görmeniz yeterli. 30 GB bedava internetiniz hattınıza tanımlandıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell 25 TL ve Üstü Yüklemeye 1 GB Bedava İnternet

Hattınıza 25 tl ve üstü yükleme yapan bütün aboneler 500 sms ve 1 gb aylık internet hediye edilecektir. Her hangi bir taahhüt ve sözleşme olmadan bimcell hattını denemek için 25 tl yükleyerek kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için her hangi bir şart yoktur bütün abonelere açıktır. Her yüklemeye bedava internet kazanmanız mümkün.

Hattınıza 25 tl yüklediğinizde bedava internet hakkı otomatik olarak tanımlanır. Ayda 1 defa bimcell 1 gb bedava internet hakkı verilmektedir. Hediye internetin kullanım süresi 1 aylıktır.

bimcell bedava internet

Bimcell Hediye İnternet

Bimcell kalitesi ile tanışmak isteyenlere özel olarak sunulan bu kampanyada bimcell sim kart alanlara özel bir ay boyunca kullanabilecekleri 250 dakika, 250 SMS VE 6 GB internet hediye edilecektir.

Bimcell sim kartınızı aldıktan sonra 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551 mesaj gönderdiğinizde hediye haklarınız hattınıza yüklenecektir.

Bimcell 5 GB Bedava İnternet Kampanyası 2023

Bimcell yeni yıl kampanyası olarak abonelerine 5 GB bedava internet vermektedir. Tek seferde hattınıza 40 TL üstü yükleme yapan herkese hem 5 GB ücretsiz internet hem de 500 sms hediye edilecektir. Hattınıza bakiye yüklediğinizde hediye internetinizi otomatik olarak tanımlanacaktır. Hediye internetin kullanım süresi 1 aydır.

Bimcell Hat Fiyatları

Bimcell İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell bedava internet 2023 kampanyaları hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştım. Genelde bimcell hat kullanıcılarının merak ettiği sorulardan biride bimcell bedava internet hilesi var mıdır sorusudur. Faturasız hatlara yönelik hizmet veren bimcell hatlarında her hangi bir hile yapmak mümkün değildir. Eğer internet paketiniz biterse ek paket alarak internet hakkı elde edebilirsiniz.

Bimcell bedava internet 2023 kazanmak için 25 tl üstü yüklemek ve bimcell tarifelerinden birine geçmeniz gerekmektedir.

Bimcell Ücretsiz İnternet 2023

Belli dönemlerde kısa süreli bedava internet paketleri dağıtan ve kampanya yapan bimcell bedava internet 2023 güncel kampanyalarını sizler için derlemeye çalıştık. Yeni kampanyalardan ve ücretsiz internet kazanma sitemizi takip edebilir ayrıca yorum kısmında diğer kullanıcıların yorumlarını okuyarak yardımlaşabilirsiniz.

 

Bimcell 10GB İnterneti Nasıl Kazanabilirsiniz?

Bimcell 10gb internet için BIMCELL 10GB yazarak 4551 e göndermeniz gerekmektedir.

Bimcell Hat Almak İçin Ne Yapmalısınız?

Kimlik numaranız ile Bim mağazasına giderek gerekli formu doldurup hattınızı alabilirsiniz.

2023 yılı Yeni Hat Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Ortalama 350-450 TL arasında değişmektedir.

16 Yorum

  1. Bananda 30GB VERIN corona nedeniyle internetim de yok canim sıkılıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu