Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Bimcell GSM operatörü özel günlerde abonelerine sunmuş olduğu Bimcell Ücretsiz İnternet, bedava dakika veya bedava SMS kampanyalarını bu konu üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

bimcell bedava internet kampanyalariPin
Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Konuda bulunan kampanyaların tamamı Bimcell GSM operatörünün abonelerine sunmuş olduğu tanıtım amaçlı hediye internet paketlerdir. Aşağıda yer alan kampanyalardan herhangi birine abone olarak faturalı veya faturasız hattınıza Bimcell Bedava İnternet 2023paketi tanımlayıp hediye internet paketinin tadını çıkartabilirsiniz.

Kampanyalara başlamadan önce Bimcell Bedava İnternet Nisan 2023 konusunda yayınlanan kampanyaların tamamı tarafımızca denemesi yapıldıktan sonra konuya yazıldığını bilmenizi istiyoruz. Herhangi bir sorunda yorum yazarak destek alabileceğinizi unutmayın.

Bimcell Yeni Hat Alana Hediye İnternet🎁

Bimcell operatörü yeni abonelerine ücretsiz internet paketi gibi çeşitli servisler sağlamaktadır. Bu servisten faydalanmanız için herhangi bir yere mesaj göndermenize gerek yoktur. Hat açılış işlemi tamamlandıktan sonra faturalı veya faturasız hattınıza otomatik olarak 1 ay geçerli 9 GB internet, 300 dakika ve 300 kısa SMS tanımlanmış olacaktır.

 

Bimcell Deneme İnternet Kampanyası

Bimcell internet kalitesini abonelerine test ettirmek amaçlı 500 mb hediye internet vermektedir. Deneme internet sadece tek seferlik olup geçerlilik süresi 30 gündür. Bu servise abone olmak için hattınızın mesaj kısmına gelerek deneme yazıp 5555 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Faturasız hat sahiplerini ilgilendiren bu kampanya sayesinde faturasız hattınıza tek seferde 40 TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda 5 GB ücretsiz internet paketi ve 500 SMS kazanabilirsiniz. Verilen bu hediye paketinin kullanım süresi 30 gündür. Servise dahil olabilmeniz için herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek yoktur. Yükleme sonrası otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Bimcell faturasız hat sahiplerine sunmuş olduğu bu kampanya ile 30 gün içerisinde tek seferde 25 TL ve üzeri mobil TL yüklemeleri durumunda 30 gün geçerli hediye 1 GB internet vereceğini belirtmiştir. Kampanya katılım gerektirmiyor. Yükleme işlemi sonrası kısa süre içerisinde gelecek olan onay mesajının ardından ücretsiz 1 GB internet ve 500 SMS hattınıza otomatik olarak tanımlanmış olacaktır.

Bimcell Eba 8 GB Bedava İnternet

Korona virüsü nedeniyle okulların geçici bir süre kapalı kalmasının ardından Bimcell bir adım atarak öğrencilerin uzaktan eğitim sistemine giriş yapabilmesi için tüm abonelerine ücretsiz 8 GB internet vermektedir. Bu kampanya herhangi bir katılım gerektirmemektedir. Bedava internet paketinizi EBA (Eğitim Bilişim Ağı)​​​​​​​​ uygulamasıyla veya eba.gov.tr internet sayfasına doğrudan bağlanarak kullanmanız mümkündür.

Bimcell Yeni Hat Hediyesi Burada 2023

Öğrencilere 6 GB Bedava İnternet

Korona virüs nedeniyle okullarına devam edemeyen öğrencilere Bimcell uzaktan eğitim için hediye internet sunmaktadır. Abonelerine sunduğu 6 GB hediye internet için herhangi bir başvuru yapmanıza gerek yoktur. YÖK Dersleri Platformu sistemine giriş yaparak internet paketinizi harcamadan eğitim sistemine ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz. Üstelik bu kampanya 2023yıl sonuna kadar sürecektir.

BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası

Bimcell GSM operatörünün yeni çıkartmış olduğu bu kampanya bir çok operatöre örnek olacak kampanyalardan birisidir. Ülke içerisinde daha çok yazılımcıların gelişmesine destek olmak amacıyla sunulan bu kampanya sayesinde BTK akademi eğitim sitesine yönelik kullanımlar için 2 ay geçerli 6 GB bedava internet paketini alabilirsiniz. Servise abone olmak için telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BTK Akademi yazıp 5555 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell 30 GB Bedava İnternet

Bimcell 4.5G teknolojisine geçen müşterilerine bir hafta geçerli ücretsiz 30 GB internet paketi vermektedir. 4.5G servisine henüz geçmediyseniz çok şanslısınız. Telefonunuzun mesaj kısmına gelerek 4.5G 30 GB yazarak 5555 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Eğer hattınız 4.5G uyumlu değilse herhangi bir Türk Telekom bayisine veya Bimcell mağazalarına uğrayıp ücretsiz 4.5G uyumlu hattınızı alabilirsiniz.

Bimcell ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet

Faturalı veya faturasız aboneler Bimcell Arayanı Bil servisine katılım sağladıktan sonra gelen aramaları kaçırmıyor. Ayrıca bu servis sayesinde 1 GB bedava internet kazanıyor. Arayanı Bil Plus kampanyasına sizde abone olarak hediye internetinizi almak istiyorsanız hemen telefonunuzun mesaj kısmına gelerek PLUS yazıp 7065 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Bimcell Banka Yükleme Kampanyası

Bimcell faturasız hatlar mobil TL yükleme işlemlerini Ziraat bankası internet bankacılığından yaparak hediye internet kazanıyor. Ziraat Bankası üzerinden 40TL yüklemeye günlük 5GB, 50TL yüklemeye haftalık 5GB cepten internet kazanabilirsiniz. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra yüklediğiniz miktara bağlı olarak hediye internet ve 500 adet kısa mesaj hattınıza yüklenecektir.

Bimcell Öğretmenler Günü Kampanyası

Öğretmenler günü kampanyası başladı. Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitimciler, Yıldızlı Pekiyi, Eğitimciler 3GB veya Eğitimciler 6GB tarifelerinde bulunuyorsanız çok şanslısınız. Bimcell Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak bana özel sekmesine üzerinden hediye kutusuna tıklamanız yeterlidir. Bu kampanya ile 1 hafta geçerli 2GB hediye internet kazanabilirsiniz. Ayrıca Bimcell ve Türk Telekom aboneleriyle 1 hafta sınırsız görüşme paketi de ücretsiz olarak yüklenmektedir.

Bimcell e-dergi Kampanyası

Yerli veya yabancı yüzlerce dergi, gazete okuyabileceğiniz e-dergi uygulaması Türk Telekom ve Bimcell abonelerine ücretsizdir. Hemen e-dergi uygulamasını telefonunuza indirip internet kotanızı kullanmadan dergi ve gazeteleri ücretsiz okumaya başlayabilirsiniz. Bu servise herhangi bir katılım gerektirmeden kullanabilirsiniz.

Bimcell Festival Kampanyası

Hattınıza tek seferde 40TL ve üzeri yüklemenize 2GB, 50TL yüklemenize ise 5GB cepten internet kazanabilirsiniz. Festival kampanyasına katılmak oldukça basittir. TL yükleme işlemi yapmadan önce telefonunuzun SMS kısmına gelerek Bimcell Festival yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz.

Bimcell Ramazan Kampanyası 2023

Bimcell Ramazan Bedava İnternet kampanyası başladı. Ramazan boyunca sahur da geçerli bedava internet kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen telefonunuzun SMS kısmına gelerek SAHUR2023 yazıp 5555 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Ramazan ayı içerisinde faturasız hattınıza 30TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra 10GB hediye internet kazanabilirsiniz. TL yükleme işlemi yapmadan önce SAHUR2023 yazıp 5555 numarasına SMS göndermeyi unutmayın.

Bimcell Bonus Hediye 10 GB

Bimcell bonus hediye misafirlere kapalıdır. 1 ay geçerli 10 GB hediye internet paketini ücretsiz almak çok kolay. Bu konuyu facebook, veya instagram gibi sosyal medya hesabınızda site adresi geçecek şekilde paylaşmanız yeterlidir. Paylaşımı tamamladıktan sonra bulunan yorum kısmına bonus hediye ve paylaşımı yaptığınız sosyal medya adresinizi yazabilirsiniz. Kesinlikle sosyal medya hesabınızın adresi yorumlarda yayına alınmayacaktır. Yapılan yorumlara aynı gün dönüş yapılacak ve yazmış olduğunuz e-posta adresine detaylı bilgi gönderilecektir.

Bimcell Hediye İnternet kampanyaları şuan için bu kadardır. Yeni kampanyaların sunulması durumunda konuyu tekrar güncelleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

YouTube video

Sıkça Sorulan Sorular📌

BİMcell bedava internet nasıl kazanılır?

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Bimcell GSM operatörü özel günlerde abonelerine sunmuş olduğu Bimcell Ücretsiz İnternet, bedava dakika veya bedava SMS kampanyalarını bu konu üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

BİMcell 10 GB Hediye nasıl yapılır?

1 ay geçerli 10 GB hediye internet paketini ücretsiz almak çok kolay. Bu konuyu facebook, veya instagram gibi sosyal medya hesabınızda site adresi geçecek şekilde paylaşmanız yeterlidir.

BİMcell 20 GB Hediye nasıl yapılır?

Bimcell 4.5G teknolojisine geçen müşterilerine bir hafta geçerli ücretsiz 20 GB internet paketi vermektedir. 4.5G servisine henüz geçmediyseniz çok şanslısınız.

Yorum yapın