Bimcell Bedava İnternet Hilesi💯

Bimcell Bedava İnternet Hilesi faturalı veya faturasız abonelerin kafasını kurcalayan konulardan birisidir. Bugün konumuzda aklınızı karıştıran ve sürekli araştırma içerisinde bulunduğumuz Bimcell İnternet Hilesi veya Bimcell Bedava internet APN gibi konularına yer vereceğiz. Bu konu sayesinde aklınızı kurcalayan tüm sorulara kolayca yanıt bulabilirsiniz.

bimcell bedava i̇nternet hilesiPin
Bimcell Bedava İnternet Hilesi

GSM operatörlerinin sürekli olarak yaptığı fiyat değişikliği veya internet paket limitini düşürmesi nedeniyle yüksek limitli internet paketi satın alamıyoruz. Kullandığımız paket içerisinde gelen internet paketi bazı durumlarda yetersiz gelebiliyor. Günümüz artık teknoloji çağı olduğu için tüm işlemlerimizi veya görüşmelerimizi internet üzerinden yapıyoruz. Durum böyle olunca ay sonu gelmeden internet paketimiz sona eriyor. Aşağıda paylaşacağım yöntem sayesinde acil durumlarda sadece bir kaç adımla internet ihtiyacınızı kolay ve hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Bimcell Bedava İnternet Kodu numaralarını kullanarak Bimcell hattınızla ücretsiz internet erişimi yapmanız mümkün olacaktır. Yapacağınız bu yöntemin adı APN sistemidir. Faturalı veya faturasız aboneler bu yöntem sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde sınırsız internet erişimi sağlayabilirler. Hemen aşağıdaki yöntemi kullanarak herhangi bir ek uygulama indirmeden ücretsiz internete erişimi yapabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Apn Ayarı

Öncelikle telefonunuzun ayarlar kısmına ve buradan mobil erişim ayarlarına gelin. Açılan pencere içerisinde yeni bir APN oluştur butonuna tıkladıktan sonra ilgili sayfayı aşağıdaki gibi düzenleyin. Adımları tamamladıktan sonra aktif olarak çalışması için telefonunuzu bir kere yeniden başlatmayı unutmayın. Ayrıca cihazınızı yeniden başlatmadan önce telefonunuzun mobil veri özelliğini kapatmayı unutmayın. Cihaz açıldıktan sonra mobil veriyi açarak sınırsız internet erişimi sağlayabilirsiniz.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

İsim: Bimcell Bedava İnternet
APN: wap
Proxy: 213.161.151.201
Bağlantı noktası: 8080
Kullanıcı adı: gprs
Şifre: gprs
Sunucu: http://wap.bimcell.com.tr
MMS bağlantı noktası: Ayarlanmadı.
MCC: 286
MNC: 01
Kimlik doğrulama türü: Yok
APN türü: Default

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır ve Hilesi

Bimcell İnternet Hilesi 2023 konumuz şuan için buraya kadardır. Konu içerisinde yapamadığınız yer olması durumunda veya herhangi bir sorun yaşarsanız yorum yaparak destek alabileceğinizi unutmayın. Ayrıca yapılan yorumlara aynı gün dönüş sağlayıp e-posta üzerinden bilgilendirme yapıyoruz.

YouTube video
Bimcell Bedava İnternet Hilesi

BİMcell 100 TL Yükle 20 GB nasıl yapılır?

BİMcell 100 TL yükleme işlemi sonrasında kullanıcılara 20 GB internet hediye edilmektedir. BİMcell 100 TL yükleme işlemini aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz:

Cihazınızda BİMcell uygulamasını açın veya https://www.bimcell.com.tr/ adresine girin.

Ana sayfada yer alan “Hemen Yükle” butonuna tıklayın.

Yükleme yapmak istediğiniz TL miktarını seçin (100 TL).

Ödeme yöntemlerinden birini seçin (Kredi kartı, banka kartı, BİMcell bakiyesi).

Ödeme işlemini tamamlayın.

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra 20 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Hattınızda yeterli bakiye olduğunda paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket ayrıca BİMcell uygulamasından da satın alınabilir.

BİMcell 5555 ücretli mi?

BİMcell 5555 hizmeti ücretsizdir. Müşteriler BİMcell hatlarından ücretsiz olarak 5555’i arayarak ya da “5555”e SMS göndererek fatura borcu sorgulama, bakiye yükleme, tarife değişikliği gibi işlemler yapabilirler. Ancak, müşteriler bu hizmeti kullanırken kullandıkları tarifenin dakika ve SMS ücretleri geçerlidir.

Yorum yapın