reklam
Bedava Hesap

Bedava Zoom Hesapları

Bedava Zoom Hesabı Açma

Bedava Zoom Hesapları; Uzaktan eğitimin günümüzde daha aktif kullanılması sebebiyle bazı uygulamalar daha ön plana çıkmaktadır. Online görüşme platformların başında zoom uygulaması gelmektedir. Zoom uygulamasına giriş yapabileceğin ücretsiz hesap ve şifreleri senin için araştırarak yazımızın devamında paylaşıyoruz. Gmail ve diğer kayıt seçeneklerine gerek kalmadan kullanabileceğin bedava Zoom hesapları burada!

Eba Öğrenci Girişi Yapma Hesap Oluşturma ve Şifremi Unuttum

Bedava Zoom Hesapları 2023

Zoom uygulaması, özellikle pandemi döneminde oldukça sık kullanılmaya başlanan ve popülerliği de gittikçe artmaya başlayan online görüşme uygulamaları arasında ilk sıralarda yerini aldı. Zoom ücretsiz hesap açmana, Bedava Gmail Hesapları ve Şifreleri (Güncel Hesaplar) ile giriş yapmana ya da bedava Zoom hesabı oluşturmana gerek kalmadan, sadece aşağıda senin için paylaştığımız kullanıcı adı ve şifreleri kullanarak Zoom uygulamasına giriş yapabilir ve Zoom pro özelliklerini bedava kullanmaya başlayabilirsin. Ayrıca, buradaki hesaplar aynı zamanda birer G Suite hesabı da olduğu için her zaman Google Meet üzerinden de ücretsiz görüşme sağlayabilirsin.

Son birkaç yılda ortaya çıkarak herkesin aktif bir şekilde kullanmaya başladığı online konferans uygulamaları, kendilerini geliştirerek ve öne çıkmaya başladılar. Pek çok uygulamanın ücretli ve ücretsiz versiyonları olmakla birlikte hemen hemen herkes para vermeden bedava Zoom hesapları almak için araştırmalar yapıyor. Diğer online konferans uygulamaları arasında fark yaratan özellikleri, hızı ve işlevsel bir şekilde kullanılması ile birlikte Zoom farklı bir yere sahip oldu. Sadece ücretsiz versiyonunda bir pek çok özellik barındıran ve Zoom Room’dan bir toplantı başlatarak online görüşme sağlayan Zoom, Zoom Pro hesaplara sunduğu ayrıcalıklı fırsatlar ile dikkat çekmeyi de başarıyor.

Bedava Zoom Pro

Zoom Pro, kullanıcılarına sağladığı özelliklerin yanında, küçük ve orta ölçekli işletmelere de cazip avantajlar ve ekstra özellikler sunuyor. Sen de bedava Zoom hesaplarından birisini alarak deyimleyebilir ve uygulamanın farklı işlevlerini kullanarak online toplantılarını zengin içeriklerle geliştirebilirsin. Bedava Zoom Pro hesaplar ile hem online hem de offline kaynakları bir arada kullanabilirsin. Toplantılarının, derslerinin ya da sunumlarının daha verimli olmasını sağlayabilirsin. Zoom’un pek çok yeni özelliği tamamen üretkenliğe ve geliştirmeye yönelik oalrak sunuluyor.

Zoom’un farklı dijital özelliklerini, arka plan bulanıklaştırma ve değiştirme uygulamasını istediğin gibi kişiselleştirebilir ve izleyicilerin dikkatini üzerinde toplayabilirsin. İstersen Zoom konferanslarının kayıtlarını da alabilir ve daha sonrasında katılımcılarla veya toplantıya katılamayan kişilerle paylaşabilir, istediğin zaman yeniden izleme şansına da sahip olabilirsin. Bedava Zoom hesapları sayesinde Dwell’i Fb’ye, YouTube’a veya Facebook’un ofisindeymiş gibi yayın yapabilirsiniz. Gizlilik ve güvenliğe de son derece önem veren Zoom uygulaması, başlatılan online konferanslara bir şifre konularak dışarıdan bir davetsiz misafirin de girmesinin önüne geçiyor.

zoom - one platform to connect - google play'de uygulamalar

Zoom Bedava Premium Hesaplar

Zoom hesaplarının özelliklerine bir ek özellik de gelerek, ev sahipleri, bir katılımcıyı toplantıya almadan önce hazır odalarda bekleterek istedikleri zaman görüşmeye dahil edebiliyorlar. Bu sayede toplantıların verimliliği, kişiselleştirilebilirliği ve kullanım şekli açısından da cazip avantajlar sunuyor. Zoom toplantılarında kullanabileceği sanal arka plan resimleri ücretsiz olarak sunulurken, Zoom Rooms aboneliği ücretli olduğu için bedava Zoom hesapları üzerinden istediğin gibi Rooms özelliğini aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsin.

Çok sayıda katılımcının olduğu ya da davetli akışının fazla olduğu programlar için Zoom Rooms özelliği kullanmak büyük yarar sağlıyor. Zoom Rooms aboneliği, standart Zoom aboneliğinde farklı bir Premium abonelik istediği için herkes bu özelliği kullanamıyor. Sen de bedava Zoom hesaplarından birisini kullanarak Zoom üzerinden toplantı oluşturduğun zaman, Zoom Rooms özelliğini aktif olarak kullanabilir ve sıradaki konuşmacının sohbet penceresinde istediğiniz zaman görünmesini sağlayabilirsin. Ayrıca Zoom Chat sayesinde yazılı olarak iletişim kurabilir, emojilerle birlikte hem görsel hem de işitsel olarak dinleyicilere hitap edebilirsin.

Zoom Satın Al Türkiye

Bedava Zoom pro hesaplarının video kaydetme özelliği sayesinde toplantıların kaydını alabilir ve istediğin zaman istediğin kişiyle paylaşabilirsin. Zoom hesabı açmak için herhangi bir işlem yapmana gerek yok! Sadece aşağıda seninle paylaştığımız bedava Zoom hesaplarına ait kullanıcı adı ve şifrelerle birlikte Zoom uygulamasına girmen ve görüntülü sohbetlere katılman yeterli. Üstelik bu hesapları ücretsiz bir şekilde seninle paylaşıyoruz. Özellikle işletmeler ve okullarda kullanılmaya başlanan Zoom uygulaması sıradan online bir video konferans hizmeti gibi görünse de diğer uygulamalara göre sağladığı cazip avantajlar sayesinde ilk akla gelen uygulamalardan birisi oldu.

Windows 10, macOS, iOS, Android ve web tarayıcılar üzerinden girilerek kullanılabilen Zoom platformu, birebir veya grup olarak görüntülü görüşmek isteyen kişiler için vazgeçilmez ve popüler bir olanak sağlıyor. Zoom Pro ücretleri, 14,99 $ gibi bir fiyattan başlayarak, istediğin abonelik planına göre farklı fiyat teklifleri de sunuyor. Online modüller arasında, bire bir video görüşmeleri yapmak için sınırsız dakika sunan Zoom, çok katılımcılı konferanslar için ise ücretsiz sürümünde 40 dk süre sınırı koyuyor. Sen de ister ücretsiz Zoom hesap oluşturma işlemi yapabilir; istersen de aşağıda senin için paylaştığımız bedava Zoom hesaplarından birisini alarak kullanmaya başlayabilirsin.

Secretle Apk Güncel ( Gizli Profilleri Görün )

Zoom Bedava Hesap Açma

Zoom bedava hesap açmak için şu adımları takip edebilirsin:

Zoom web sitesi üzerinden giriş yaptıktan sonra yaş doğrulama adımını tamamlayın. Sonrasında ise bedava Zoom hesabı oluşturmak istediğin e-posta adresini yazın. Sign Up butonun tıkladıktan sonra e-mail adresine gelen doğrulama işlemini tamamla. Eğer varsa “Bir okul adına mı kaydoluyorsunuz?” sorusunu doldurarak devam edin. Bedava Zoom hesabı oluşturmak için senden istenen bilgileri doldur.

Sıradaki adımları tamamladıktan sonra artık bedava Zoom hesabını aktif olarak kullanmaya başlayabilirsin demektir. Eğer bilgisayarına, cep telefonuna ya da tablet bilgisayarına Zoom uygulamasını indirmediysen hemen ücretsiz bir şekilde indirerek aktif olarak kullanmaya başlayabilirsin. Ayrıca Zoom profiline ait bilgileri güncellemek, hesap ayarlarını değiştirmek ve online bir toplantı planlamak için de Zoom hesabın üzerinden tüm işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsin.

bedava-zoom-hesaplari.png (750×450)

Bedava Zoom Hesapları

[email protected] kerim654654

[email protected] 1268469Rr

[email protected] istedimkiGelesin

[email protected] elazıgliu

[email protected] fannyreisipatar

malatyaawmpazar@gmail.com necatreis2

[email protected] maviruyalarim861

 

Zoom Hesabına En Fazla Kaç Kullanıcı Eklenebilir?

Hesaba 9999 kullanıcı ekleyebilirsiniz.

Zoom Hesabınızda Kaç Tane Lisanslı Kullanıcı Olabilir?

5 kişi.

Zoom Uygulamasını Telefonda Kullanabilir miyiz?

Evet, telefon-tablet-bilgisayarda kullanılabilir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu