teknolojimobiloyunbedava hesap

Bedava Youtube Abone Hilesi (Bedava 10.000 Abone)

Bedava Youtube Abone Hilesi (Bedava 10.000 Abone)
A+
A-

Bedava Youtube Abone Hilesi (Bedava 10.000 Abone) bu yol ile para kazanmak isteyenlerin merak ettikleri konulardan biridir. Her kanal açan kullanıcı kısa sürede Youtube para kazanma şartlarını yerine getirmek ister. Ancak son yıllarda artan kullanıcı sayısı bunu yavaşlatmaktadır. Özellikle kısa sürede para kazanmaya ihtiyacı olanların bunu bekleme gibi bir şansı bulunmamaktadır. Bu nedenle ücretsiz ama hızlı şekilde abone arttırıcı yollara girerek para kazanmayı hedeflemektedirler.

Bedava Youtube Abone Hilesi (Bedava 10.000 Abone)

Youtube şifresiz abone hilesi birçok site tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu sayede abone arttırılabilir. Abone sayısı istenen rakama ulaştığında ise para kazanmaya başlanabilmektedir. Bu sayede hızlı şekilde diğer kullanıcılara da ulaşmak mümkündür. Çünkü Youtube algoritması popüler olan kanalları keşfet bölümünde ve kullanıcı ana sayfasında gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

Youtube bot abone hilesi genellikle algoritma tarafından tespit edilmektedir. Bu nedenle kullanıcıların bu şekilde ilerlemesi kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Çünkü tespit edildiğinde kullanıcının bir daha sisteme dahil olmasına izin verilmemektedir. Gerçek abone ve kullanıcılar ile yapılan hileler daha kesin sonuçlar vermektedir.

Tiktok Logosuz Video İndir (sssTiktok) Tiktok Fligransız Video İndir

Youtube Abone Hilesi Nasıl Çalışır?

Youtube abone hilesi nasıl çalışır konusu için her sitenin kendi şartlarının yerine gelmesi gerekmektedir. Örneğin bazı siteler yorum yapılmasını şart koyarken, bazı siteler sitede uzun süre vakit geçirilmeyi koşul olarak sunmaktadır. Sitede uzun süre beklemeyi koşul olarak sunan bir sitede hile şu şekilde çalışmaktadır.

 • Siteye giriş yapın.
 • Kanalınızın linkini kopyalayın.
 • Ancak kanalın herkese açık olması gerekmektedir.
 • Sitenin belirtilen süresi kadar bekleyin.
 • Süre bittikten sonra abonelerin gelmesi için hileyi başlatın.

Youtube abone arttırma hilesi genellikle 100, 1000 ya da 10 bin şeklinde olmaktadır. Ancak bunun için belirtilen yöntemlerin belli aralıklar ile yapılması gerekmektedir. Bu yöntemler tamamen ücretsiz şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca siteye herhangi bir zararı ya da tehlikesi de bulunmamaktadır. Bazı hileler bot hesaplar ile abone kasarken, bu şekilde tamamen gerçek aboneler ile sayı yükseltilmektedir.

Bu şekilde kanala abone olan kişilerin tamamının Türk olması da sağlanabilmektedir. Farklı ülkelerden gelen aboneler genellikle izleme yapmayarak kanala destek vermemektedirler. Bu nedenle Youtube Türk abone hilesi oldukça önem taşımaktadır. Bu sayede abone ile birlikte izlenme de alınmış olacaktır.

Youtube Abone Hilesi Ücretsiz mi Yapılır?

Youtube ücretsiz abone hilesi genel olarak araştırılan konulardan biridir. Bu şekilde yapılan işlemler tamamen ücretsiz olmaktadır. Ancak paket satın alarak işlemlerin daha hızlı olması sağlanabilmektedir. Bu yöntemlerin her biri içinde farklı ayrıcalıkları barındırmaktadır. Ancak abone sayısında beklenmedik artış yaşanmaması için siteler çalışmaları zamana yaymış durumdadırlar.

Youtube abone kasma hilesi için belirtilen yöntemlerin dışında farklı yöntemlerde bulunmaktadır. Bu yöntemler ise kredili sistemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Belirlenen siteye üye olan kişiler başka kanallara abone olmakta ve izleme gerçekleştirmektedirler. Bu sayede site kredisi kazanılabilmektedir. Bununla beraber artan her kredi için kendi sitelerine abone ve izlenme alabilmektedirler.

İlk yönteme göre daha uzun süren bu yöntem aslında daha sağlam ilerlenmesini sağlamaktadır. Tamamı gerçek hesaplar olan abonelerin geri gitmeleri halinde kendi kanallarının da aboneleri gitmektedir. Bu nedenle kanalınıza gelen aboneler bir daha gitmeyecektir. Bu sayede birkaç hafta içinde hem abone hem de izlenme limitine ulaşılabilmektedir.

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

Youtube Abone Kasma Hilesi 2022

Youtube kasma hilesi 2022 araştırmaları sonucunda birçok site sizlere yardımcı olacaktır. Bu kapsamda 10 bine kadar bedava abone kazanabilirsiniz. Genellikle siteler kendi paketlerinin satılabilmesi için bazı avantajlar sunmaktadır. Ancak bedava hileler bile yeterli olmaktadır. Bunun yanında Youtube her sene kendi sistemini güncellemektedir. Bu nedenle siteler de her an kendilerini yenilemektedir. Bu nedenle her an yeni aboneler ve yeni sisteme dahil olmak mümkündür.

Son yapılan güncelleme ile Youtube tüm kanallara reklam vereceğini duyurmuştu. Ancak bu reklamlardan kullanıcılara para vermeyeceğini de ilave etmişti. Bu durum tüm kullanıcıların daha fazla abone kazanma çabasına girmesine neden olmuş durumdadır. Ancak yenilenen sistemde ön plana çıkmak için mutlaka destek paketlerin alınması gerekmektedir.

Ücretli Youtube abone hilesi yerine ücretsiz olanlar daha fazla dikkat çekmektedir. Tamamen ücretsiz olan sistemler ile birlikte kısa sürede para kazanmak kolay olmaktadır. İstenen rakamlara ulaştıktan sonra ise algoritma kendisi kanalınızın ön plana çıkmasını sağlayacaktır.

Yorumlar

 1. Ajajja dedi ki:

  Güzel

 2. Ayşe dedi ki:

  Teşekkürler.