Teknoloji Haberleri

Bedava Windows 11 Pro Lisans Kodları – Keyleri

Windows 11 Pro Etkinleştirme Kodu

Bedava Windows 11 Pro Lisans Kodları – Keyleri; Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bilgisayar modelleri ve kullanılan işletim sistemleri de değişmektedir. Windows 11 Pro işletim sistemini kullanmak isteyen kişiler lisans kodlarını araştırmaya başladı. Windows etkinleştirme işlemi yapmak isteyen ama yüklü miktarda da para vermek istemeyen kişiler için bedava Windows 11 Pro Lisans kodları – keyleri paylaşıyoruz. Sen de Windows etkinleştirme işlemini başarıyla tamamla!

Bilgisayardan Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Bedava Windows 11 Pro Lisans Kodları – Keyleri

Kendisini her geçen gün yenileyen Microsoft, en son çıkardığı Windows 11 Pro ile Windows 10’un son zamanlarda yaşadığı popüler dönemi gölgede bıraktı diyebiliriz. Windows 11 Pro Key arama sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Kullanan pek çok kişinin memnun kaldığı ve aramaktan hiç vazgeçmediği bedava Windows 11 Pro lisans kodları, internet üzerinde en çok araştırma yapılan konuların başında gelmeye başladı.

Windows’un popüler diğer sürümlerine ait Windows 8 Professional Ücretsiz Ürün Anahtarı ve Bedava Windows 10 Pro Key Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava paylaştıktan sonra, şimdi de en güncel Windows sürümü olan Windows 11’e ait bedava Windows 11 Pro Lisans kodları – keyleri paylaşıyoruz. İnternet üzerinde de son zamanlarda araştırılma sayısı artan ücretsiz Windows 11 pro etkinleştirme işlemine dair detayları da beraberinde paylaşıyoruz. Kısa süre önce tanıtımı yapılan ve internet üzerinde de indirilme imkanı verilen Windows 11 için Microsoft, işletim sistemini merakla bekleyen kullanıcılar için güzel sürprizler de açıkladı.

Windows 11 Pro Etkinleştirme Kodu

Windows 11 Pro işletim sistemini merakla bekleyen bu kadar büyük bir kitle olması, hala beta sürümünde olan bu işletim sisteminin kullanılması ve test edilmesi sürecini hızlandırdı da diyebiliriz. Direkt olarak bedava Windows 11 lisans anahtarı almak isteyen ve en güncel Windows sürümü olan Windows 11’e ücretsiz sahip olmak isteyen kişiler için de bedava Windows 11 Pro Lisans kodları – keylerini araştırdık. Buradaki bedava lisans kodlarından istediğinizi alarak hemen kullanabilir ve Windows 11 Pro etkinleştirme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Senin için burada paylaştığımız Windows 11 Pro lisans anahtarları almak için sizden bir talebimiz de bulunmuyor.

Sadık Windows kullanıcılarının, Microsoft tarafından yeni paylaşılan Windows 11 Pro sürümüne olan ilgisi ve merakı da bir hayli fazla oldu. Windows 11’i bilgisayarına kurduktan sonra Windows etkinleştirme işlemi yapmak isteyenler de internet üzerinden sürekli olarak bedava Windows 11 Pro Lisans kodları – keyleri bulmak için uğraşıyor. Biz de senin için hazırladığımız bu yazımızda sorunsuz bir şekilde kullanabileceğin ve Windows 11 Pro işletim sistemini lisanslı bir şekilde kullanman için güncel lisans anahtarı listesini aşağıda veriyoruz.

wi̇ndows 10 pro lisans, windows 10 pro key, windows 10 lisans, windows 10

Windows 11 Pro Ürün Anahtarı Etkinleştirme

Windows 11 Pro etkinleştirme programsız yapmak için de birkaç basit adımı takip etmen yeterli oluyor. Bunun için şu işlemleri sırasıyla takip edebilirsin:

İlk önce, aşağıda bedava Windows 11 Pro ürün anahtarı etkinleştirme için için paylaştığımız lisans kodlarından birisini alarak kopyalayın. Ardından , bedava Windows 11 etkinleştirme işlemi yapmak istediğiniz bilgisayarın “Ayarlar” seçeneğini açın. Buradaki menü içerisinde “İşletim Sistemi” seçeneğini seçerek içerisini açın. Karşınıza çıkacak olan sayfadaki “Lisans” bölümünde yer alan ilgili boşluğa, az önce sitemiz üzerinden kopyaladığın kodu yapıştırarak doğrulama işlemini başlatın.

Buradaki adımları takip ettikten ve aşağıdaki çalışan bedava Windows 11 Pro Lisans kodları – keylerinden birisi ile doğrulama işlemini yaptıktan sonra bilgisayarında kurulu olan Windows 11 Pro işletim sistemini sorunsuz olarak etkinleştirmiş ve kullanılabilir hale getirmiş olursun. Bununla birlikte direkt olarak orijinal Windows 11 Pro sürümünü kullandığın için de bundan sonra Microsoft tarafından gönderilen güncellemeleri de anında alarak bütün güncellemeleri kullanabileceksin. Sorunsuz bir şekilde Windows 11 Pro orijinal sürüm kullanmak ve işletim sisteminin bütün özelliklerinden yararlanmak istiyorsan seninle aşağıda paylaştığımız bedava keyleri kullanabilirsin.

Windows 11 Pro Key Bedava 2023

Dünyanın en ünlü işletim sistemine sahip olan Microsoft, yeni çıkardığı Windows 11 sürümünü bazı kullanıcılar için açmaya başlasa da halen Beta sürümünde olduğunu söylememiz gerekiyor. Beta sürümünde olduğu için işletim sisteminin henüz bütün özellikleri aktif bir şekilde kullanılamasa da Windows 10 işletim sistemine göre pek çok artı özelliğinin konuşulmaya başlandığını söylemeliyiz. Pek çok ek özelliğinin de göz ardı edildiğini belirtebiliriz. Ancak mevcut sürümü en iyi şekilde kullanmak ve sonrasında da bütün güncellemelerden yararlanabilmen için bedava Windows 11 Pro Lisans kodları – keyleri listesi paylaşıyoruz.

Aşağıdaki listede yer alan Windows 11 Pro bedava lisans keyler ile sen de işletim sistemini etkinleştirebilirsin. Ayrıca şunu da belirtmek istiyoruz ki Windows işletim sistemi etkinleştirme işleminin ücretli olarak yapıldığı günümüzde, aşağıdaki kodları senin için araştırarak paylaşıyoruz. Bu nedenle Yorumlar kısmında sen de başkaları için yeni kodlar istediğin zaman paylaşabilirsin. Bizim paylaştığımız listede yer alan kodları kullanmak için herhangi bir ek ücret ödemene ya da sonradan yeni bir Windows 11 Pro lisans key satın almana gerek kalmıyor. Senin her alanda işlerini kolay yoldan halledebilmen ve bu süreçte de para harcamaman için konularımızı paylaşıyoruz.

Bedava Office Ürün Anahtarı Güncel Keyler

Windows 11 Etkinleştirme Kodu

Bedava Windows 11 Pro ürün anahtarı paylaştığımız bu yazımızda, son sürüm Microsoft işletim sistemi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Aşağıdaki bedava ürün anahtarlarından istediğini alarak sen de Windows 11 Pro ücretsiz deneyebilirsin. Henüz Beta sürümü kullanılsa da ileride Windows 10 kadar stabil çalışmaya başlayacak olan Windows 11 Pro ürününü sen de hemen kullanmaya başla.

Ücretli bir Windows 11 Pro ürün anahtarı almana gere kalmadan, sadece aşağıda paylaştığımız bedava Windows 11 Pro Lisans kodları – keyleri ile etkinleştirme işlemini tamamlayabilirsin. Windows 11 Pro kullanmak, diğer Windows 11 sürümlerine göre daha fazla tercih ediliyor. Çünkü Pro sürümlerde, diğer sürümlerde yer almayan pek çok ek özelliği de deneyimleme şansın bulunuyor.

W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9

ZK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

MRG8B-VKK3Q-CXVCJ-9G2XF-6Q84J

VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7

44RPN-FTY23-9VTTB-MP9BX-T84FV

 

Windows 11 Pro Lisans Kodu Nerede Yazar?

Size verilen Windows 11 kutusunun içinde bulunur.

Windows 10’dan 11’e Yükseltmek Ücretli midir?

Ücretsizdir.

Lisanslı İşletim Sistemleri Ücretli mi?

Evet

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu