reklam
Bedava Hesap

Bedava Vimeo Hesapları

Bedava Vimeo Hesap Açma

Bedava Vimeo Hesapları; Sosyal medya platformları gün geçtikçe çeşitlenmekte ve yenilenmektedir. Hemen hemen herkesin buluştuğu video platformların başında Vimeo uygulaması gelir. Bedava Vimeo Pro hesaplar sayesinde Vimeo uygulamasına istediğin zaman, ücretsiz olarak giriş yapabilir Vimeo Pro’nun sağladığı ekstra özellikleri istediğin gibi kullanabilirsin. Bedava Vimeo hesapları ve şifrelerini yazımızın devamında bulacaksın.

Bedava Apple Müzik Hesapları

Bedava Vimeo Hesapları 2023

Vimeo uygulaması, 2004 yılında ABD’de kurularak sosyal medya platformları arasında yerini aldı. Uygulamanın ana amacı, isminin de çağrışım yaptığı üzere bir video paylaşım platformu olmakla birlikte, Youtube benzeri bir düşüncenin geliştirilmesiyle beraber daha uzun soluklu videolar ve film içerikleri paylaşılmak üzere kurulmuştur. Hemen hepimizin yoğun olarak Youtube’a girmesi ve Youtube’un ön plana çıkmasından sonra farklı bir arayışa girenler için bedava Vimeo hesapları ve şifreleri paylaşarak alternatif sosyal medya uygulaması sunuyoruz.

Herkesin araştırdığı ancak beğenmeme butonunun kaldırılması, reklam sayısının artması ve diğer sebeplerden ötürü Bedava Youtube Premium Hesaplarına olan ilgi azalmaya başlayarak, alternatif video izleme platformlarına yönelim artmaya başladı. Biz de en çok merak edilen ve araştırılan platformlar hakkında bilgi toplayarak, senin için hazırladığımız bu yazımızda bedava Vimeo hesaplarına yer veriyoruz. Online olarak video paylaşma ve istediğiniz gibi video yükleme hizmetini sunan Vimeo platformu üzerinden yüksek kaliteli videoları donma yaşamadan izleme şansına sahip olabilirsin.

Bedava Vimeo Hesap Açma

Sade ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Vimeo’nun şu ana için maalesef Türkçe dil desteği mevcut değil. 1280*720 çözünürlük gibi 1080p video izleme şansı sunan Vimeo üzerinden, diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi görüntü kalitesinde pek bir kayıp olmadan, sürekli olarak yüksek çözünürlükte videolar izleyebilirsin. Üstelik geniş bant ağı sayesinde videolarını izlerken, indirirken ya da video yüklerken donma ve kısıtlamalarla da karşılaşmazsın. Yüksek ve keyifli bir kullanıcı deneyimi ön planda tutan Vimeo, bu alanda kendini kanıtladı diyebiliriz.

Vimeo profili oluşturma, bedava Vimeo hesap açma gibi işlemlerle uğraşmana gerek kalmadan, direk olarak Vimeo uygulamasına giriş yapabileceğin kullanıcı adı ve şifreleri seninle paylaşıyoruz. Bedava hesaplar ile Vimeo uygulamasına giriş yaptıktan sonra da arkadaş ekleyebilir, ilgi çekici profilleri takip edebilir, uygulama üzerinde istediğin gibi post paylaşabilirsin. Ayrıca Youtube’da olduğu gibi videoları beğenebilir ve istediğin gibi video yükleyerek dünyanın dört bir tarafındaki insanlarla paylaşımda bulunabilirsin.

vimeo hesabı silme

Vimeo Plus Bedava Hesaplar

Diğer video paylaşım platformlarından en büyük farkını, yetişkin içeriklerine daha kolay yükleme izni ve erişim izni veren Vimeo, sosyal medya platformlarına olan farkını bu alanda sağlıyor diyebiliriz. Ancak Vimeo’nun bu alanda karşılaştığı en büyük sıkıntı, ülkelerin bu alandaki video ve içeriklere olan kısıtlamaları oldu. Çünkü eğer ülkelerin farklı politikaları ve kısıtlamaları olmasaydı belki de çok daha hızlı bir şekilde yayılarak hayatımızda yer alabilirdi. Ancak tabii ki bunun iyi mi yoksa kötü mü olduğu her zaman tartışmaya açık bir konudur.

Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılan bu sosyal medya platformu, video blog özelliği sayesinde de adından söz ettiriyor. Bu nedenle de bedava Vimeo hesaplarına olan ilgi hiçbir zaman azalmıyor. Şahsi bilgisayarın üzerinden VLC video oynatma programını ücretsiz olarak indirerek ve yine sadece VLC uygulaması üzerinden bağlantı sağlayarak istediğin gibi Vimeo’daki filmleri ve videoları izleme şansına sahip olabilirsin. Sen de işlemleri tamamla ve istediğin gibi video izlemenin keyfini çıkarmaya başla!

Vimeo Para Kazanma Bedava Hesap

Pek çok farklı alternatif uygulama olsa da, insanlar tarafından en çok tercih edilen ve kullanılan video izleme programları arasında Video Pro ilk sıralarda geliyor. Vimeo Pro sayesinde izlendikçe para kazanma şansın da olmakla birlikte, takipçi kitlenizi her zaman, yüksek kaliteli videolar ile buluşturabilirsin. YouTube üzerinden de video izleme şansı olduğu gibi Vimeo’da da çok daha geniş izleyici sayısına ulaşabilir ve yüksek kaliteli videolar paylaşma şansına sahip olabilirsin. Bunun için ise aşağıda seninle paylaştığımız bedava Vimeo hesaplarından birisini alman ve Vimeo platformuna giriş yapman yeterli oluyor.

Video paylaşım ve online canlı yayın uygulamalarının yaygınlaşması ile Vimeo’ya olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Kendi kemik kullanıcı kitlesini genişletmeye devam ederek Youtube gibi popüler olma yolunda ilerliyor. Bedava Vimeo hesaplarından birisini alarak sen de bu sosyal medya platformuna katılabilir ve Vimeo Plus özelliklerini de deneyimleyebilirsin. Üstelik Vimeo hesap açma işlemi yapmana da gerek kalmadan, sadece aşağıda senin için paylaştığımız kullanıcı adı ve şifreleri kullanman yeterli oluyor.

Güncel Torrent Tracker Listeleri

Bedava Vimeo Video İzle

İstersen kendinden de bedava Vimeo hesabı oluşturabileceğin gibi bu işlemi yapmana gerek kalmadan ve ücretli versiyon olan Vimeo Plus’a para vermeden hazır hesaplardan birisini alabilirsin. Buradaki hesaplar genel olarak daha önce bedava Vimeo hesabı açmış ancak sonradan bırakarak forum sitelerinde ya da Discord gruplarında paylaşan kişilerin hesaplarında oluşabildiği gibi çeşitli sosyal medya hesaplarının, reklam yapmak için çekiliş ile paylaştığı bedava Vimeo hesaplarından da oluşabiliyor. Her hesabın kullanıcı adı ve şifresi aşağıda senin için listelenmiş durumda.

bedava-vimeo-hesaplari.png (750×450)

Dünya üzerinden en çok kullanılan ve en çok sevilen online video izleme platformları arasında ilk sıralarda gelen Vimeo, kurulduğu 2004 yılından bugüne kadar milyonlarda kişiyi kendisine bağlamayı başardı. Vimeo üzerinden profesyonel kısa filmler, animasyonlar, uzun metrajlı filmler ve belgesel türünde pek çok içerik bulabilirsin. Youtube’a rakip olarak çıkmış olmasa da bazı özelliklerini kullanmak için Vimeo Plus üyeliğinin olması gerektiren Vimeo, halen kullanıcı sayısını artırmaya ve büyümeye devam ediyor.

 

Vimeo Ücretli midir?

Ücretsizdir.

Vimeo Haftalık Kaç MB Depolama Alanı Verir?

Haftalık 500 MB alan verir.

Vimeo Hangi Ülkeye Aittir?

ABD

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu