Bedava Hesap

Bedava Tivibu Hesap Açma

Bedava Tivibu Go İzle

Bedava Tivibu Hesap Açma ; Yerli ve yabancı kanalları izleme imkanı sağlayan pek çok uygulama bulunmaktadır. Tivibu da bunlardan sadece biridir. Tivibu hesabı hakkında merak ettiklerinizi yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz. Tivibu Go sayesinde sen de yerli ve yabancı pek çok kanalı istediğin cihazdan izleme şansına sahip olabilirsin. Bunun için de tek yapman gereken bedava Tivibu hesap açmaktan sonra Tivibu Go deneme hesabını kullanmaya başlaman!

İnternet Paketim Var Ama İnternete Giremiyorum

Bedava Tivibu Hesap Açma

Tivibu Go, son dönemde başlattığı kampanyalarla birlikte Bedava İptv İzle – İptv Maç İzle ya da REC TV 9.3 APK İndir (Son Sürüm) gerek kalmadan, dünya üzerindeki pek çok yerli ve yabancı kanalı seyretme fırsatı veriyor. Sen de hemen Tivibu’nun sunduğu imkanlardan olan 1 ay ücretsiz deneme paketlerini al ve bedava Tivibu hesap açma işlemini yaptıktan sonra Tivibu üzerinden istediğin kanalı izle. Her zaman olduğu gibi kaçak yayın izlemeye karşı olduğumuz için, Tivibu satın almadan önce de Tivibu Go’yu 1 ay ücretsiz dene ve öne çıkan özelliklerini gör!

Bedava Tivibu hesap açma işlemi yaptıktan ve bedava Tivibu Go deneme sürümünü kullandığın zaman, taahhüt süresi ya da kurulum yapmana gerek kalmadan, hemen Tivibu üzerinden istediğin kanalı izlemeye başlayabilirsin. Dünya üzerinde bulunan pek çok yerli ve yabancı kanalın yanında spor, sinema, dizi, belgesel, haber, eğlence, yaşam, müzik ve çocuk kanalları gibi hemen hemen bütün kategorilerde bulunan kanallardan istediğini izleyebilir ve deneme süresi boyunca ücretsiz bir şekilde Tivibu izlemenin keyfini çıkarabilirsin.

Tivibu Go Hesapları 2023

Sen de istediğin zaman deneme sürecinde bedava Tivibu Go hesapları açarak 1 ay boyunca ücretsiz olarak Tivibu uygulamasını deneyebilir ve dolu dolu TV keyfinin tadını çıkarmaya başlayabilirsin. Bedava Tivibu hesap açma işleminde gerekli bilgileri de Tivibu resmi web sitesi üzerinde bulabilir; deneme hesabına giriş yaparak veya ücretsiz deneme hesabı açtıktan sonra yeni bir müşteri olarak Tivibu Go’ya geçebilirsin. Tam 1 ay boyunca ücretsiz olarak deneme paketi kullanarak hiçbir ücret ödemeden bedava Tivibu Go izleyebilirsin.

Her bir kişinin sadece 1 hesap alarak yararlanabildiği kampanya sayesinde sen de istediğin zaman Tivibu izleme şansına sahip olabilirsin. Farklı başvuru kanallarını kullanarak deneme hesabı açmak istersen ve yine deneme hesabını kullanmak istesen bile maalesef bu talebine olumsuz yanıt alırsın. Bedava Tivibu hesap açma hakkını bir defa kullanarak sisteme giriş yapabilir ve tam 1 ay boyunca bedava Tivibu Go izleme şansına sahip olabilirsin.

tivibu ve fiber internet bir arada - digital age

Tivibu GO Premium Hesap

İstediğin bir hesaba giriş yaparak, ücretsiz paketlerden yararlanabileceğin deneme sürümü bedava Tivibu hesapları kullanmaya başladıktan sonra şifreni çevrendeki kişilerle paylaşmanı da önermiyoruz. Çünkü hesaplar sadece bir kullanıcı için tanımlı olduğu için kendin için açtığın deneme hesabı premium Tivibu üyelik avantajlarını görebilir ve sonrasında da cazip fiyatlar ile aylık ücretli üyeliğini kullanmaya devam edebilirsin.

Bu şekilde deneme süresi boyunca bedava 1 ay Tivibu izlemek için herhangi bir ücret ödemene gerek yok ancak 1 aylık süre dolduğu zaman üyeliğini iptal etmediğin sürece hesabından para çekilmeye başlar ve ücret ödemek durumunda kalırsın. Bu nedenle bedava üyelik tarihinin bitiş süresini kontrol etmen faydana olacak.

TikTok Giriş Yapmadan İzle

Tivibu Go Hesapları 2023

Tivibu Go paketleri içerisinde de 4 farklı paket tipi bulunmakla birlikte, eğer Smart Tv üzerinden Tivibu Go izlemek istersen de normal paket fiyatının üzerine +8 TL ek ücret ekleneceğini unutmamalısın. Şöyle örnek vermek gerekirse; Normal aylık Tivibu Go Aile Paketi web üzerinden, cep telefonundan ve tablet bilgisayardan erişimli tarife fiyatı 7,90 TL iken buna ek Smart TV erişimi almak istersen paketin ücreti KDV dahil 15,90 TL oluyor.

Eğer Tivibu Go Sinema Paketi almak istersen ve sadece internet üzerinden, cep telefonundan ya da tablet bilgisayarından izlemek için aylık olarak 9,90 TL ödeyecekken sinema keyfini Smart TV üzerinden izlemek istediğin zaman 17,90 TL ödemen gerekiyor.

Tivibu Go Spor Paketine aylık üye olmak ve sadece yine web’den, cep telefonundan ya da tablet bilgisayarından izlemek için 10,90 TL ödeyecek iken Smart TV’den de izlemek istersen 18,90 TL ödemen olacak. Eğer en üst paket olan Tivibu Go Süper Paketinin aylık olarak web’den, cep telefonundan ya da tablet bilgisayarından izlemek için 14,90 TL ödeyecek iken Smart TV üzerinden Tivibu Go Süper Paket izlemek istersen de 22,90 TL ücret ödemen çıkıyor.

Deneme Hesabı Tivibu Go Bedava Hesap 2023

Deneme süresi hakkını kullanarak bedava Tivibu hesap açma işlemini tamamladıktan sonra 1 ay ücretsiz deneme sürümünü kullanmaya başlarsan da sadece bedava Tivibu Go izlemekle kalmıyor, aynı zamanda Türk Telekom bireysel faturalı ya da faturasız tarifen varsa ekstra olarak 12 ay boyunca sadece Tivibu Go uygulamasında kullanabileceğin mobil internet paketi de yanında hediye veriliyor. Bu şekilde Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma şansı da seni bekliyor!

Buradaki bedava internet paketlerinden yararlanmak için TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılması için ortak veri işleme iznini de vermiş olman gerekiyor. Sana bu şekilde bedava internet paketi hediyesi içerisinde var olan bedava GB, başvurduğun Tivibu Go paketine göre de farklılık gösteriyor. Sen de çok geç kalmadan istersen deneme süresi için hemen yeni bir bedava Tivibu hesap açma işlemi yaparak sen de bu bedava internet kampanyasından yararlanabilirsin. Deneme süresi boyunca sen de bir hesap aç ve ücretsiz Tivibu izleme keyfini yakala! Eğer memnun kalırsan sonrasında da Tivibu Go hesabını kullanmaya devam edebilir aylık cazip fiyatlardan yararlanabilirsin.

Bedava Tivibu Hesapları 2023

Yazımızda seninle paylaştığımız deneme süresi boyunca bedava Tivibu hesaplarını kullanman için herhangi bir taahhüt vermene ya da ücret ödemene gerek yok! Hemen bir hesap oluştur ve bedava TV izlemenin keyfini çıkarmaya başla. Ancak eğer bedava Tivibu Go 1 ay ücretsiz deneme paketini seçersen de paketi aldıktan sonra maalesef değişiklik yapamıyorsun. Böyle bir şey istersen de sadece Türk Telekom Ofis/Bayileri ve Tivibu Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak Tivibu Go’nun tarife paketlerine geçiş yapabilirsin.

 

Tivibu Hangi Operatöre Bağlıdır?

Tivibu TTNET’e aittir.

Tivibu Nedir?

Dijital TV platformudur.

Tivibu Cayma Hakkı Kaç Gündür?

7 gün

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu