Teknoloji Haberleri

Bedava SMS Gönderme Ücretsiz SMS Gönderme

Bedava SMS Gönderme Ücretsiz SMS Gönderme; İletişimin olmadığı bir dünya artık düşünülemez bir hal almıştır. Özellikle SMS ile haberleşmek eskisi kadar olmasa da yine de sıklıkla kullanılmaktadır. Bedava SMS gönderme, her ne kadar teknoloji büyük bir gelişme kaydetse de hala pek çok telefon kullanıcısının ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Bu nedenle pek çok kullanıcı, bedava SMS gönderme için araştırma yapıyor. İçeriğimizde sizlere bahsedecek olduğumuz siteleri kullanarak, oldukça kolay bir şekilde ücretsiz ve bedava SMS gönderme şansını yakalayabilirsiniz.

Bedava SMS Gönderme Siteleri

Aşağıdaki sitelerden yararlanarak, ücretsiz bir şekilde SMS gönderebilirsiniz. Siteler kimi zaman hizmet dışı kalabiliyor. Böyle durumlarda diğer siteleri deneyin. Mutlaka 2-3 site aktif olarak çalışıyor. Detaylıca sitelerin kullanımını yazımızın devamında açıkladık. İşte Ücretsiz gönderme siteleri.

Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar

Bedava SMS Gönderme

Bedava Sms Gönderme siteleri, Bedava mesaj gönderme ve ücretsiz SMS gönderme siteleri ile internetten mesaj atmak için;
 1. Globfone.com.
 2. sendanonymoussms.com.
 3. afreesms.com.
 4. mfreesms.com

Clicksend.com

clicksend ucretsiz sms gondermeÜcretsiz bir şekilde SMS gönderme işlemleri için en fazla tercih edilen site, Clicksend sitesidir. Ülkemizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Clicksend, iletiyi oldukça kısa bir süre içerisinde karşı tarafı ulaştırmaktadır ve kullanımı da fazlasıyla kolaydır. Siteye girdiğiniz zaman karşınıza çıkacak yönergeleri takip ederek üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Üyelik işleminin ardından telefonunuza gönderilen onay işlemlerini de gerçekleştirdiğiniz zaman, site hesabınıza 2$ aktarmaktadır. Aktarılmış olan bu miktarla birlikte 100 bedava SMS hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Globfone.com

globfone.com bedava sms gonderme
Bir diğer ücretsiz SMS sitesi ise Globfone.com. Bu site sizlere yalnızca bedava SMS hakkı değil aynı zamanda ücretsiz arama hakkı da tanımlıyor. Bu siteden gün içerisinde toplamda 50 SMS gönderme imkanına sahipsiniz. Ayrıca site bunun için sizden herhangi bir üyelik de istememektedir; ip adresiniz aracılığı ile bedava SMS hakkını sizlere aktarmaktadır.

Afreesms.com

afreesms.com sms gönderme sitesi
Ücretsiz SMS sitelerinden en yaygın olanlarından bir tanesi de afreesms sitesidir. Kullanımı fazlasıyla kolaydır fakat yakın zamanda site yöneticileri numara seçme özelliğine erişimi, Türkiye sınırları içerisinde gönderilmekte olan SMS’ler için iptal ettiklerinden dolayı ciddi bir ziyaretçi kaybetmiştir.

Sendanonymoussms.com

sendanonymoussms.com bedava sms gonderme programi
Sitenin sıklıkla tercih edilmesinin en büyük sebebi, ücretsiz SMS gönderme esnasında kişinin dilediği numaradan dilediği kişiye mesaj gönderme imkânı sunmasından kaynaklanmaktadır. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, SMS hakkınızın kayıt altında tutuluyor olmasıdır. Bu durumun tüm yasal yükümlülüğü ise tamamen size aittir.

Bedava MSP VİP (MovieStarPlanet) Hesapları

Mfreesms.com

afreesms.com sms gönderme sitesi
Bir başka bedava SMS gönderim sitesi de mfreesms.com sitesidir. Pek çok kişi tarafından beğenilmekte ve tercih edilmekte olan bu site, yalnızca bedava SMS gönderme imkânı değil, SMS alma imkânı da sunmaktadır. SMS almanın en büyük faydasını ise yeni bir sosyal medya hesabı açarken görme şansına sahipsiniz. Sistem üzerinden size sunulmakta olan sanal numara sayesinde SMS alabilir ve sosyal medya hesabı açabilmek için sizden istenen telefon onayı için bu SMS’i kullanabilirsiniz.

Bedava SMS Gönderme Vodafone

Neredeyse bütün telekomünikasyon şirketleri, kullanıcıları için hem ücretsiz konuşma hem SMS hem de internet paketi kampanyaları düzenlemektedir. Vodafone da bedava SMS gönderebilmeniz için düzenli olarak kampanyalar düzenlemektedir. İşte ücretsiz bir şekilde SMS gönderebileceğiniz bazı Vodafone kampanyaları;

 • Vodafone Her Yöne Ücretsiz 100 SMS Kampanyası
 • Vodafone Her Yöne Ücretsiz 250 SMS Kampanyası
 • Vodafone Her Yöne Ücretsiz 500 SMS Kampanyası
 • Vodafone Yükle Kazan Ücretsiz SMS Gönderme Kampanyası

Bedava SMS Gönderme Turkcell

Kullanıcılarına ücretsiz SMS kampanyaları sunan bir diğer GSM şirketi ise Turkcell. Turkcell tarafından kullanıcılarına sunulan bedava SMS kampanyalarından bazıları;

 • EVET yaz 2222’ye kısa mesaj gönder ve 100 SMS bedava kazan.
 • SURPRIZ yaz 2222’ye gönder ücretsiz SMS hakkı kazan.
 • “SMS” yaz 2222’ye gönder bedava SMS kazan.

Bedava SMS Gönderme Türk Telekom

Türk Telekom da özellikle yeni abone olanlar için ücretsiz SMS gönderim hizmetleri sunmaktadır. Türk Telekom bedava SMS kampanyalarından bazıları ise;

 • Türk Telekom Selfy ile Ücretsiz SMS Kampanyası. Daha detaylı incelemek için şu yazımızı inceleyebilirsiniz: https://trcep.com/turk-telekom-bedava-sms-nasil-kazanilir/
 • Türk Telekom Hediye SMS Avantajı
 • Türk Telekom Lira Paylaş ve SMS Hakkı Kazan Kampanyası
 • Faturasızdan Faturalıya Geçen Herkese Ücretsiz SMS Kampanyası

Bedava SMS Gönderme programı

Bedava SMS Gönderme Programı, cep telefonunuzu kullanmanıza ihtiyaç kalmadan yakınlarınıza ücretsiz olarak SMS gönderme ihtiyacınızı karşılamakta olan başarılı bir yazılımdır. Tek bir pencereden oluşmakta olan bir kullanıcı ara yüzünü sizlere sunan Bedava SMS Gönderme Programı, kullanım açısından da fazlasıyla kolaydır. Yapmanız gereken şey mesaj göndermeyi istediğiniz kişinin cep telefonu numarasının başına 0 eklemeden girmek, 20 ila 160 karakter arasında bir mesaj yazmak ve ekranda karşınıza gelecek olan doğrulama kodunu girmek. Fakat bu uygulama şu anda indirilebilir ve kullanılabilir değil.

ücretsiz sms gönderme siteleri kasım » bedava i̇nternet

 

Normal Mesaj Engellenir mi?

Mesajlar kısmından ayarlara girerek kişinin mesaj atmasını engelleyebilirsiniz.

Vodafone Mesaj Gönderme Kaç TL?

1,11 TL dir.

Whatsapp Mesaj Okundu Bilgisi Ne Demek?

Okundu bilgisi mesajı okuyup okumadığınızı karşı tarafa belirten bir durumdur.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu