Bedava Hesap

Bedava PlayStation Plus Hesapları

Ücretsiz PlayStation Plus Hesapları

Bedava PlayStation Plus Hesapları; Farklı bilgisayar oyun türlerini merak eden ve ilgiyle takip eden birçok birey bulunmaktadır. Bilgisayar oyunları günümüzde hala geçerliliğini korumakta ve gün geçtikçe oyucu sayısını arttırmaktadır. Playstation severler ücretsiz plus hesapları nelerdir diye araştırmaktadır. Senin için hazırladığımız bu yazımızda, en çok istenen ve en çok araştırılan konulardan birisi olan ücretsiz Playstation Plus hesaplarını araştırarak paylaşıyoruz. Sen de aşağıda yer alan bedava Playstation Plus hesaplardan birisini al ve eğlenceye katıl!

Bedava Snapchat Premium Hesap

Bedava PlayStation Plus Hesap

Seninle paylaştığımız bu ücretsiz PlayStation Plus hesaplarıyla ne yapabilirsiniz biliyor musun? Buradaki bedava PlayStation Plus hesaplardan herhangi birini alarak, Playstation ağ hesabına katılabilir ve online oyun keyfini doyasıya yaşayabilirsin. Ayrıca ücretsiz Psn Plus hesaplarıyla her ay Playstation tarafından verilen ücretsiz oyunları da alarak farklı oyunları da oynama şansına sahip oluyorsun. Bu bedava PlayStation Plus hesaplarının kullanım süresi dolduğu zaman da yeni bir hesap alarak online oyun oynamanın keyfini çıkarmaya devam edebilirsin.

Aşağıdaki seninle paylaştığımız hesapların herhangi birisini alarak, ücretsiz bir şekilde psn ağı plus hesabına bağlanabilir ve hesap içindeki oyunların yanı sıra Playstation’ın ücretsiz olarak verdiği daha pek çok oyunu dilediğin gibi oynayabilirsin. Ücretsiz psn hesapları ve şifreler listesini senin için güncel olarak paylaşıyoruz. Diğer ziyaretçilerimizin daha erken sayfamızı ziyaret etmesi nedeniyle bedava PlayStation Plus hesaplar hızlı bir şekilde tükenebilir. Ancak bu durumu yazımızın en aşağısında bulunan Yorumlar kısmında paylaşabilirsin.

2023 Ücretsiz PSN Plus Hesapları

Yayınladığımız bu bedava PlayStation Plus hesapları internet üzerinden, kendi Playstation ağ hesaplarını paylaşan kişilerin web sitelerinden veya çeşitli forum platformlarından toplanarak bir araya getirilmiş hesaplardan oluşuyor.

Aşağıdaki listede seninle paylaştığımız tüm ücretsiz Playstation plus hesapları ile sadece 1 oturumdan giriş yapılabilir. Ancak hesapların içerisinde yüklü çeşitli oyunlar olmakla birlikte Playstation Network Plus ücretsiz hesapları birden fazla oyun içeriyor.

playstation plus 2021 mart oyunları açıklandı! - shiftdelete.net

PlayStation Network (PSN) Hesabı nedir?

PlayStation Network (kısa ismi ile PSN), PlayStation video oyun konsolları için Sony Computer Entertainment tarafından oluşturulan bir online çok oyunculu oyun ve dijital medya dağıtım hizmeti olarak adlandırılıyor. Yani bilgisayarlarda Steam veya Epic Games platformları ne ise Playtation için de PSN aynı şeyi ifade ediyor. Eğer bilgisayar oyunlarına da meraklıysan Bedava Oyunlu Steam Hesapları veya Bedava Oyunlu Epic Games Hesapları alarak farklı oyunları test edebilirsin.

Playstation’daki oyunları CD olarak değil de dijital olarak, online kanallardan satın almak, cihazına indirmek ve istediğin zaman oynamak için Sony’nin PSN hesabında oturum açman gerekiyor. PlayStation Network hizmetlerini kullanmak için bir PlayStation Plus hesap açmanız isteniyor. Playstation Plus hesabı oluşturmak ücretsiz olmakla birlikte kayır sırasında herhangi bir ödeme bilgisi vermene de gerek yok. Ancak bazı oyunları ve hizmetleri indirerek kullanmak ve oyunları oynamak için PSN cüzdanınıza para yüklemen gerekiyor. Bu durum için de pek çoğumuzun bütçesi yeterli olmayabilir.

PlayStation Plus Hesabı Nedir?

Bedava PlayStation Plus hesap sayesinde Playstation Store’a erişim sağlayarak buradan istediğin oyunu satın alabilir ve Playstation dünyasının harika ek özelliklerine erişim sağlayabilirsin. Ayrıca bedava PlayStation Plus hesap sayesinde, seninle ücretsiz olarak paylaşılan oyunlar ile birlikte, bir yılda 45’ten fazla oyunu ücretsiz alma hakkı elde edebilir ve hiçbir ekstra ücret ödemene gerek kalmadan kendi oyun koleksiyonunu oluşturabilirsin.

Ücretli olarak da satışa sunulmuş olsa, Playstation Store’da bulunan bütün oyunları, 60 dakikalık deneme süresi ile kullanma şansın da oluyor. PlayStation 3’e ait pek çok özel simge ve dinamik temayı hiçbir ekstra ücret ödemene gerek kalmadan indirerek kullanmaya başlayabilirsin. Ayrıca Otomatik Güncelleme ve Online Depolama gibi Playstation’ın harika özelliklerini kullanma şansın yine bedava PlayStation Plus hesaplar ile seni bekliyor.

Bedava Yahoo Mail

PSN Hesabı Brotherhood Nedir?

PSN Brotherhood, 2 farklı kullanıcının Playstation Store’da bulunan oyunların yarı fiyatını ödeyerek satın alması oluyor. Ödenecek olan ücret, Klasik kardeşlikte Birincil-İkincil hakka göre değişkenlik gösterir. PSN Botherhood, sadece 2 kişinin kullanımı ile sınırlandırılmış olup, farklı farklı hesaplarla onlarca farklı kardeşlik kurmana imkan tanınıyor. PS4’te kardeşlik, “Kalıcı Kardeşlik” ve “Klasik Kardeşlik” olarak ikiye ayrılır.

Birincil hakka sahip olan PSN Brotherhood kardeşliğinden indirilen oyunları ve DLC’leri PS4’ünüzde istediğiniz herhangi bir hesaptan oynayabilirsin ve istediğin herhangi bir hesaptan oyunu oynadıkça kupa da kazanma şansı veriliyor.

İkincil hakka sahip olan PSN Brotherhood kardeşliğinden indirilen oyunları ve DLC’leri de istediğin gibi oynama şansına sahip oluyorsun. Ancak bu hesapta bulunan oyunları oynamak için cihazının internet bağlantısının olması gerekiyor. İnternet bağlantın yoksa bu hesaba giriş yaparak maalesef oyun oynama şansın olmuyor.

Bedava PSN Üyeliği Nasıl Açılır?

Bilgisayar üzerinden giriş yaparak bedava PlayStation Plus hesap açmak için ilk önce PlayStation Store resmi internet sitesini açman gerekiyor. Resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra ise sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Oturum Aç” butonuna tıklayın.

Oturum açma sayfası açıldıktan sonra ise sayfada yer alan “Yeni Hesap Oluştur” butonuna tıklayın ve ardından ekranda görünecek olan “Başlat” butonuna tıklayarak bedava PlayStation Plus hesap oluşturma adımlarını başlatın.

Ardından, senden hesap oluşturmak için istenen bilgileri girin ve tüm bilgileri girerek işlem tamamlanana kadar “İleri” butonuna basarak ilerleyin. İlerleme sırasında, son adımda yer alan onay butonuna basarak bedava PlayStation Plus hesap oluşturmuş olacaksın. Sonrasında ise verdiğin e-posta adresine bir doğrulama maili geliyor. Bu mali açarak linke tıklarsan, hesap doğrulamanı da yapmış olarak PSN hesabını aktif olarak kullanmaya başlayabilirsin. İstersen hiçbiri ile uğraşmadan aşağından bir bedava PlayStation Plus hesap alarak da kullanabilirsin.

bedava-playstation-plus-hesap.png (750×450)

[email protected] drivasy592

[email protected] 41689434

[email protected] piraxick520

sriba.linag467@gmail.com Gnsaals0121

[email protected] Taayvan1993

[email protected] Ogathay4

[email protected] punglabes63

[email protected] dalybasTray

[email protected] silcan461

 

PlayStation Plus Ücretli midir?

Ücretli bir hizmettir.

PlayStation Nedir?

PlayStation bir oyun konsoludur.

PlayStation Network Yaş Sınırı Nedir?

7 yaşın altındakiler için uygun değildir.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu