Bedava Oyunlu Steam Hesapları💯

Bedava Oyunlu Steam Hesapları; Bedava Oyunlu Steam Hesaplarını vermeden önce sizlere steam hakkında bilgi vereyim. Valve Corporation tarafından geliştirilen, çok oyunculu yada tekli oyunların bulunduğu ve dünya çapında iletişim sunan platformdur. Oyunların dünya çapında oynanması ve onlarla ilgili çok mekanların tamamen internet üzerinden yayılımı için kullanılmaktadır. bu kadar büyük platform olmasından kaynaklı da Bedava Oyunlu Steam Hesapları oldukça fazla araştırılıyor.

Bir çok oyun, eklentiler, yazılım, oyunlar ve video gibi ile ilgili programların satışı Steam üzerinden yapılmaktadır ve bunun sayesinde bilgisayarlara direk olarak indirilebilmektedir. Ayrıca Steam de oyunlardan elde ettiğiniz eşyalar, çıkartmalar, kostümle ve silah gibi benzer şeyleri Steam topluluk mağazasında satabilirsiniz.

Steam Toplulukları Faydası

Mağaza da sattığınız oyun içi eşyaların parası Steam cüzdanınıza ekleniyor. Bu Steam cüzdan paranız ile oyunlar , programlar, videolar, eklentiler gibi Steam de bulunan her şeyleri satın alabilirsiniz. Mayıs 2016’dan itibaren 125 milyon aktif kullanıcıya sahiptir ve Ocak 2019’dan itibaren 30 binden fazla oyun barındırmaktadır. 2017 yılında günlük ortalama 33 milyon, aylık ise 67 milyon aktif oyuncu sayısı görülmüştür. Steamdeki toplulukların bize faydası çoktur. Size bu faydalardan bahsedeceğim.

Bedava Steam Hesapları üzerindeki oyun, yazılım ve videolar hakkında forum tartışmalarına katılmak ve başlatmak . Oyun içi eşyalar ve ögeler satın almanıza fayda sağlar . Steam üzerindeki oyun, video ve içerik gibi mod, çizim ve ögeler oluşturmanıza yarar. Oynadığınız oyun hakkında oynanış yada bilgi vermek amacıyla yayınlar yapabilirsiniz . Arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve onların oynadığı oyunları görebilirsiniz. Arkadaşlarınızın oyununa katılabilirsiniz.

Steam Giriş Nasıl yapılır?

Uygulama hesapları ciddi bir şekilde koruma altyapısına sahiptir. Steam Guard ile korunan hesaplarınız ikili bir koruma sistemi ile hesabınızı güvende tutmaktadır. Bu sistem sayesinde sadece hesabınızın adı ve şifrenizi girmeniz yeterli olmayacaktır . Aynı zamanda hesabın bağlı olduğu e-posta hesabına ya da telefonunuza indirmiş olduğunuz Steam’e doğrulama kodu gönderiyor bu kod 30 saniyede bir değişmektedir. Bu sayede hesabınız her daim koruma altındadır ve çalınma riskini en aşağıya çeker. Bu kodu girerek hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Steam Cloud: Oynanan oyunların ayarlarını, kayıtlarını, profil seçeneklerini ve Steam istemcisinin ayarlarını saklayan bir bulut sistemidir. Bu özellik size çok yardımcı olacak Steam herhangi bir bilgisayara kurulduğunda, ayarlar otomatik olarak geri yüklenecektir ve daha iyisi aynı şekilde, daha önce oynanan oyunların kayıtları da, oyunun yüklenmesiyle birlikte indirilecektir. Bu sayede her bilgisayarda kaldığınız yerden keyfinizi sürdürebilirsiniz.

Aile Kütüphanesi: Aile Kütüphanesi Paylaşımı, hesap sahibinin oyun oynamadığı zamanlarda seçtiği  hesapların, izin verilen bilgisayarlarda oyun kütüphanesini kullanmasına ve oynanmasına izin verir. Ayrıca android telefonlar üzerinden oyun ve item satın almak için Bedava Google Play Kodu (10TL, 25 TL Kodlar) konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Neden Bedava Steam Hesapları Kullanmalıyım?

Çünkü Steam’deki güzel ve kaliteli oyunların bir çoğu hatta nerede ise hepsi paralıdır. Çoğu kişinin bunları alacak durumu olmadığı için bizler sizlere paralı oyunların içinde bulunduğu Bedava Oyunlu Steam Hesapları sunuyoruz. Bu sayede bu paralı oyunları bedava bir şekilde indirerek eğlencenin keyfini çıkartın ve bu hesapların size sunduğu bir iyi tarafında Bedava Oyunlu Steam Hesapları cüzdanınızda az da olsa para bulunmaktadır. Bu para sayesinde ücretli olan oyunları satın alıp ve indirerek oyunun keyfinin tadını çıkartın. İyi oyunlar.

Steam Hesabı Nasıl Açılır?

Bedava Oyunlu Steam Hesapları açma işlemi, çok kolay bir işlemdir. Ancak hızlı olması demek herkesin açabileceği anlamına gelmiyor. Peki, Steam hesap oluştur işlemi için gerekenler neler?

Öncelikle sahte olmayan ve şuanda kullanmakta olan bir e-posta adresi gerekmektedir. Sonraki gereken ise Steam kayıt işlemini gerçekleştirecek kişinin yaşının 13’ün üstünde olması gerekiyor. Steam hesap açma işlemimizin ilk adımı, Steam’in resmi web sitesine girmek. Web sitesine girdiğinizde , sitenin sağ üst kısmındaki “giriş” butonuna basmak.

Sonraki adım ise açılacak pencerede “Oluşturun” başlığının altında bulunan “Steam’e Katılın” butonuna basınız. Böylece Steam kayıt ol sayfasını açmış olacaksınız. Steam hesap aç işlemimizin bir sonraki adımı ise gerekli bilgileri doldurmaktır. Steam hesap aç sayfasında öncelikle geçerli bir e-posta adresi girin. Yazdığınız e postaya doğrulama mesajı gönderilecektir. Bu mesajı onaylayınız.

Steam hesabı aç işlemini yapmak için kullanıcı sözleşmesini okuduğunuzu ve 13 yaşın üzerinde olduğunuzu kabul etmeniz gerekiyor. Eğer şartları sağlıyorsanız, kutucuğu işaretleyip sonraki adıma geçelim. En son adıma geldik. Bir kullanıcı adı ve şifre seçmemiz gerekiyor. Kullanıcı adı her kullanıcıya özel olduğu için kimsenin almadığı ve sizin için önemli olan bir ad seçmeniz gerekiyor.Ve son olarak kabul ete tıklayarak artık bir Steam hesabına sahip olabilirsiniz ve Bedava Oyunlu Steam Hesapları tadını çıkarabilirsiniz.

Bedava Oyunlu Steam Hesapları

Hile yasal bir durum olmadığı için Steam de bulunan oyunların hiçbirinde hile kullanmayınız. Hile kullandığınız tespit edilirse satın alıp almadığınız dikkate alınmaksızın bir daha o oyunu oynayamazsınız. Ama o oyun hariç diğer oyunları oynayabilirsiniz ve herhangi bir oyundan ban yersiniz o hesabın güvenirliği düşük olur. Bu güvenirlik sistemi herhangi bir oyun oynarken şikayet alırsanız dikkat çekme olasılığınızı arttırır.

Kullanıcı Adı: trexs96
Şifre: deivydas10
Kullanıcı Adı: stephdesbois
Şifre: sc230970
Kullanıcı Adı: virusmastah
Şifre: Masterqwe1020
Kullanıcı Adı: wkdchltl
Şifre: wkd4568
Kullanıcı Adı: nello700
Şifre: kalle700

Steam hesabı satın almak yasal mı?

Steam hesapları kişilere özgü olduğu için alınıp satılması veya devredilmesi kesinlikle yasaktır. Bu işlem sonucunda steam hesabınız süresiz banlanabilir.

YouTube video

“Bedava Oyunlu Steam Hesapları💯” üzerine bir yorum

Yorum yapın