Teknoloji Haberleri

Bedava Kredi Kartı Numaraları

Sahte Kredi Kartı Numaraları

Bedava sahte kredi kartı numaraları, Kredi kartı hemen hemen herkeste bulunmaktadır. Kredi kartı numara oluşturma nasıl yapılır diye merak ediyorsanız sizler için bunu araştırdık.  E-ticaret ve benzeri online ödeme adımlarını denerken bedava kredi kartı numaraları çokça lazım olabiliyor. İnternette pek çok site üzerinden bedava kredi kartı numarası oluşturabilir ve bu kartlar ile e-ticaret sitenizin veya pos cihazlarının ödeme alıp almadığını test edebilirsiniz.

Kredi Kartı Numaraları

Bahsettiğimiz kredi kartı numarası oluşturma araçları sayesinde Visa, Master Card, American Express gibi kredi kartı sağlayan markaların sahte kartlarını oluşturarak denemeler gerçekleştirebilirsiniz. Önemli bir hatırlatma yapmak isteriz ki bu kartları sadece deneme amaçlı kullanmanız gerekiyor! Kart oluşturma adımları ise oldukça kolay oluyor:

 1. İnternet üzerinde bulunan fake kredi kartı numaraları oluşturma sayfalarından birisini ziyaret edin. Fossbytes Fake Credit Card Maker programını da kullanabilirsiniz.
 2. Bu sayfaya gittikten sonra, açılır seçenekler arasından deneme yapmak istediğiniz kart markasını seçin.
 3. Ardından, isterseniz kartın son kullanma ayını tarihini, ay ve yıl olarak seçebilir, isterseniz de rastgele seçime de bırakabilirsiniz.
 4. Bu işlemden sonra ise genellikle kartların arka kısmında bulunan güvenlik kodunu, yani diğer bir ismi ile CVV veya CVC numarasını yine isterseniz siz belirleyebilir, isterseniz de rastgele seçime bırakabilirsiniz.
 5. Bu adımları tamamladıktan sonra ise sahte kredi kartınızı anında oluşturabilir ve denemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava Kredi Kartı Oluşturma Araçlarının Özellikleri

İnternet üzerindeki bu araçlar sayesinde American Express, Diners Club International, Visa, Mastercard, Maestro, JCB ve Discover gibi 7 farklı kredi kartı markasının kartlarını oluşturabilirsiniz. Online ödeme seçenekleri ve e-ticaret siteleri gibi internet üzerindeki pek çok ağın, bu kredi kartlarını kullanarak test edebilirsiniz.

Buradaki kredi kartları sahte olsalar bir bankaların kredi kartı verme şartlarına uydukları için, sistem tarafından bir kişinin geçerli bir kredi kartı kullanıp kullanmadığı ve ödeme alınıp alınamadığı bilgisini elde edebilirsiniz.

Pek çok internet sitesi üzerinde de birden fazla aşamada test etmek istemeniz durumunda, çoklu kart oluşturma imkanı tanınıyor. Bu şekilde, bir formda rastgele bilgiler doldurarak ve birden fazla bedava kredi kartı oluşturmaya ihtiyacınız olduğu zaman da fake kredi kartı numaraları oluşturma araçlarını kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu siteler üzerinden çoklu kart oluşturmak istediğinizde, bu kartların hepsi kolay bir şekilde kullanmanız için de olanaklar sunulabiliyor. Dilerseniz oluşturduğunuz sahte kredi kartı numaralarını, kopyala düğmesini kullanarak kopyalayabilir; isterseniz de kartlara dair bütün detayları CSV veya JSON gibi dosya formatlarında indirerek kullanabilirsiniz.

Örnek kredi kartı numaraları:

 • 4xxx xx >> şeklinde başlayan kartlar Visa kartlarıdır.
 • 51xx xx veya 55xx xx >> şeklinde başlayan kartlar Mastercard kartlardır.
 • 6011xx veya 644x xx veya 65xx xx >> şeklide başlayan kartlar Discover kartlardır.
 • 34xx xx veya 37xx xx >> şeklinde başlayan kartlar da Amex kartlarını ifade ediyor.

30 haziran'a kadar kredi kartı başvurusu yap 200 tl bonus para kap! - emlak 365

Sahte Kredi Kartı Numaraları

Kendiniz için veya bir başkası için oluşturduğunuz online bir sistem üzerinde, entegre ödeme sistemleri kurmak istediğiniz zaman, bu sistemlerin çalışıp çalışmadığını test etmeniz gerekebilir. Bunu yapmak için de sahte kredi kartı numaralarına ihtiyacınız olabiliyor. Ayrıca PayPal, Stripe, Simplify, gibi internet siteleri üzerinden de online kredi kartı ödeme testi konusunda detaylı bilgi alabilir ve bedava kredi kartı numaralarına ulaşabilirsiniz.

İnternet üzerindeki bu kanallar üzerinden oluşturulan fake kredi kartı numaraları ve diğer bilgileri tamamen rastgele olsa da oluşturulan bazı algoritmalar ile desteklenir ve bu sahte kart numaraları, ödeme aracı test edicileri tarafından doğrulanıyor. Bu sayede ödeme denemelerinizi yapabilirsiniz. Ancak unutmayın ki bu kartlar ile gerçek bir ödeme yapamazsınız.

Binance Para Çekme İşlemi

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Bedava Kredi Kartı Oluşturma Nasıl Yapılıyor?

Dünya üzerinde bulunan bütün kredi ve banka kartlarının üzerinde basılı olan ve kart numarasını ifade eden, 16 rakamdan oluşan bir sayı dizisi yer alıyor. Bu rakamların her biri ise bir anlam ifade ediyor ve bedava kredi kartı numarası oluşturmak için de yine bu anlamsal bütünlük doğrultusunda sistemler işletiliyor. Gelin kredi kartı numarası detaylarına beraber bakalım:

 • Kredi veya banka kartınızın üzerinde yer alan ilk rakam, kartın hangi ödeme sistemi üzerinden işlem yaptığını belirtmek için kullanılıyor. Eğer kartınızın ilk rakam 4 ise Visa ödeme yöntemi, 5 ise de Mastercard ödeme yöntemi üzerinden işlem gerçekleştiriliyor.
 • Diğer rakamlara göre kart numarası ise;
  • 1 ve 2 numaralarını havayolları şirketleri kullanır.
  • 3 numarasını seyahat ve eğlence sektöründe bulunan şirketler kullanır.
  • 4 ve 5 numaralarını banka ve finans şirketleri kullanır.
  • 6 numarası, ticari kartlar ve bankaların kartları için kullanılır.
  • 7 numarasını petrol sektöründe bulunan şirketler kullanır.
  • 8 numarası, telekomünikasyon sektöründe kullanılır.
  • 9 numarası ise ulusal tanımlamalar için kullanılır.
 • Kredi veya banka kartlarının üzerinde yer alan sayıların ilk 6 hanesi de bu kartın, hangi bankaya ait olduğunu belirtmek için yer alıyor. Bu 6 haneden oluşan numaraya, Bank Identification Number (BIN) adı veriliyor.
 • 16 haneli sayı dizisinden oluşan kredi veya banka kartlarındaki 3. ve 4. rakamlar, kartın kişisel veya ticari hesaba ait olduğunu ve kartın kullanıldığı para birimini ifade ediyor.
 • 5 ile 11 arasındaki rakamlar ise kartın ait olduğu banka hesabını ifade ediyor.
 • 12, 13 ve 14. rakamlar ise kartın bağlı olduğu hesap içindeki hesap numarasını belirtmek için yer alıyor.
 • Kartın son rakamı ise kontrol amaçlı olarak kullanılıyor.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu gibi sahte kredi kartı numaraları oluşturan araçlar, yasal olarak herkes tarafından test ve meşru amaç için kullanılması amacıyla kullanıma sunuluyor. Dolandırıcılık ve art niyetli olarak bu numaraları kullanmamanız gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyoruz.

Ayrıca bakınız:

Bedava Exxen Hesapları 

Netflix Bedava Premium Hesaplar (Güncel Liste)

Turkcell Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar) 

 

Kredi Kartı Hangi Bankaya Ait Nasıl Öğrenebilirim?

Kartınızın ilk 6 ya da 8 hanesi hangi bankaya ait olduğunu gösterir.

Banka Kartı Almak Ücretli midir?

Banka kartı almak ücretsizdir.

Banka Kartı Kaç Güne Gelir?

7-10 gün içinde gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu