Teknoloji Haberleri

Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar; GSM şirketleri tarafından yapılan kampanyalarda en çok ilgi çeken paketler genellikle interneti bol olan paketlerdir. Tüm hat kullanıcılarının en çok tercih ettiği içerikler de internet paketleridir. Artık cep telefonları hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi ve işlerimizin bir çoğunu cep telefonlarıyla yapıyoruz. İnternetin yetmediği durumlarda yardımcı olacak Bedava İnternet Kazandıran Uygulamaları senin için araştırdık.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Dakika Kazanma

Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar 2023

Günümüzde hemen hemen hepimizin cebinde en az 1 tane cep telefonu bulunuyor. Kimi zaman da iş telefonu da eklenince sayısı daha da artabiliyor. Elimizden düşüremediğimiz telefonlarının interneti de bazen ay sonunu getiremeyebiliyor ve çok acil internete ihtiyacım var dediğin zamanlarda da bedava internet kazandıran uygulamaları araştırıp bedava internet bulmaya çalışıyoruz. Böyle durumlarda artık hiç endişe etmenize gerek kalmıyor.

Senin için hazırladığımız bu yazımızda, daha önce duyduğunuz veya duymadığınız pek çok bedava internet kazandıran uygulamalar üzerinden neler yapabileceğinizi ve ne kadar internet kazanabileceğinizi anlatıyoruz. Turkcell Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar), Vodafone Bedava İnternet Kampanyası ya da Bimcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası dışında bedava internet kazanabileceğin daha pek çok uygulama da mevcut olduğunu bilmelisin.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023

İnternetin bittiği zaman ek internet paketleri almak yerine, bedava internet kazandıran uygulamalardan istediğini seçerek gerekli görevleri yerine getirdikten sonra cep telefonuna bedava internet yüklenecek. Bedava internet kazanacağın miktarlar da tabii ki kullandığın uygulamaya ve yerine getirdiğin göreve göre değişiklik gösteriyor. Öncelikle hangi görevleri yerine getirmen gerektiğinden ve bu uygulamaların nasıl kullanıldığından bahsedelim.

Şimdi bazı bedava internet kazandıran uygulamalar içerisinde, anket firmaları ya da reklam firmaları tarafından içerikler oluşturularak paylaşılıyor. Bedava internet kazanmak için de burada sana verilen anketleri doldurman; çeşitli bilgi yarışmalarını tamamlaman; oyun veya uygulamaları telefonuna indirerek test etmen; çeşitli sosyal medya hesaplarını takibe alman; bazı siteleri ziyaret ederek görevlerine yerine getirmen isteniyor.

Vodafone İnternet Kazandıran Uygulamalar 2023

Burada senden istenen görevler ise hem çok zor değil hem de çok uzun sürmüyor; neredeyse 5 dakika içerisinde bitirebilirsin. Senin için bu yazımızda hazırladığımız yazımızda, internet üzerinde kolay bir şekilde kullanabileceğin hem yerli hem de yabancı bedava internet kazandıran uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Bu uygulamalar sayesinde Android ve iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinden giriş yapabilirsin.

Yani pek çok uygulamayı, doğal ve güvenilir olarak Apple App Store veya Google Play Store üzerinde bulabilirsin. Zaten bu uygulama marketler, kendi üzerlerinden paylaştıkları uygulamaların içeriğini pek çok güvenlik testinden geçirdikten sonra yayına alıyor. Bu uygulamalar bir örnek olarak Bip Messenger’a bakabilirsin.

Vodafone Bedava Sosyal Medya Paketi

Türk Telekom İnternet Kazandıran Uygulamalar

Aslında ilk başta Turkcell aboneleri için hizmet verene Bip Messeger uygulaması, en bilinen bedava internet kazandıran uygulamalar içerisinde yer alıyor. Sen de Bip Messeger uygulamasını cep telefonuna indirdikten sonra arkadaşlarınla konuşup mesajlaşmaya başladıkça bedava internet kazanmaya başlayabilirsin. Uygulama üzerinden 250 kişiden fazla farklı kişiyle mesajlaşmaya başladıktan sonra bedava internetin telefonuna yükleniyor.

Eğer bu kadar fazla kişiyi nereden bulurum diye düşünüyorsan da kimseye rahatsızlık vermeyecek şekilde bilgi yarışmasına da katılabilirsin. Bip üzerinden “Kim internet ister” ismi verilen bilgi yarışmasına katılabilirsin. Yarışma içerisinde de sana yöneltilen soruları doğru cevaplayarak internet kazanmaya başlayabilirsin. Arkadaşlarınla beraber katılarak doğru cevap verme şansını da artırabilirsin.

bedava i̇nternet kazandıran uygulamalar 2022 - diyobi

Bedava İnternet Programı 2023

Bir diğer uygulamayı da internet üzerinden, sadece Android cihazlara indirebilirsin ve bu uygulama yurt dışında da oldukça popüler olarak kullanılıyor. Bedava internet kazandıran uygulamalar arasında popüler olan uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra bir de telefonundan gereksiz 4.5G hızını kullanmak yerine 2G hızını kullanarak tasarruf da edebilirsin.

Uygulamanın çıkış sloganı da olan “wifi aramaya son verin” sanırım uygulamanın neden popüler olduğunu da açıklıyor. Ayrıca uygulamayı cep telefonuna yükledikten sonra ana ekranın sol alt kısmında göreceğin desteklenen uygulamalar sayesinde hızlı bir şekilde telefonunda yükleyerek bedava internet kullanmaya başlayabilirsin. Yurt dışında da bedava internet kazandıran uygulamalar denince akla ilk sıralarda gelen uygulama sayesinde internetini harcamana gerek kalmaz.

Bedava İnternet Uygulaması İndir

Uygulama, Google Play Store ve App Store’da yayınlanmaya başaldıktan sonra hızlı bir şekilde büyüme kaydetti ve gittikçe popüler oldu. Aslında Bip messenger ile aynı mantalite ile çalışan bu uygulama sayesinde sadece birileriyle mesajlaştıkça değil, telefonuna yükleyip kayıt olduktan sonra hemen bedava internet kazanmaya başlarsın. Telefonuna tanımlanan bedava interneti aldıktan sonra da arkadaşlarını uygulamaya davet edebilirsin.

Bu seçenek sayesinde her bir kişiye gönderdiğin bir davetiye üzerinden de 20 MB bedava internet kazanma şansı da seni bekliyor. Bu davet ile uygulamaya gelen arkadaşın da tabii ki ekstra bedava internet kazanma şansına sahip olacak. Bedava internet kazandıran uygulamalar içerisinde belki de bu şekilde fazla fazla bedava internet kazandırma şansı sunan uygulama da yok diyebiliriz.

Turkcell Faturalı Hat Taşıma Kampanyaları

Soruyu Bil 4 GB İnternet Kazan

Uygulama içerisine girdikten sonra da sana sunulan bol bol seçenekler üzerinden bedava internet kazanma şansın devam ediyor. Bu sayede, bedava internet kazandıran uygulamalar arasında en çok internet kazanma imkanı sunan uygulamadır. Bir diğer uygulama üzerinden de anlık 120 MB bedava internet, aylık toplamda 1 GB’a kadar bedava internet kazanma imkanı sunuluyor.

Uygulama üzerinden video izleyerek ya da reklam izle internet kazan seçenekleri ile çeşitli imkanlar görebilirsin. Burada sunulan videoları izledikten sonra sana verilecek olan bedava internet, kısa süre içerisinde cep telefonuna tanımlanıyor. Bedava internet kazandıran uygulamalar, sadece video izleyerek değil, Facebook da gönderi beğenme; Twitter hesabı takip etme gibi çeşitli internet kazanma imkanı da sunuyor.

 

Turkcell 10 GB İnternet Paketi Kaç TL’dir?

Paket 160 TL’dir.

Turkcell Fırsat 1 GB Paketi Kaç TL’dir?

Haftalık 10,10 TL’dir.

Turkcell Yeni Hat Fiyatı Nedir?

400-500 TL arasında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu