Turkcell

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? Artık hemen hemen her işlemimizi internet üzerinden yapıyoruz. İnternet hayatımızın her bir noktasında yerini almışken bedava internet nasıl kazanabiliriz de en çok merak edilen konulardan biri olmuştur. Akıllı telefonlarımızdan gün içerisinde sık sık internete girdiğimiz, Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında zaman geçirdiğimiz, hatta film sitelerine girerek, en güncel filmleri bile telefonlarımızla izlediğimiz modern dünyada hangimiz; ay sonunda internet kotamızı aştığımız için daha yüksek fatura miktarı ile karşılaşmıyoruz ki?

Hangi GSM operatörüne abone olursak olalım, hediye internet kazanabilme yollarını araştırıyor, kazandığımız bedava interneti ise en iyi nasıl değerlendirebileceğimizi düşünüyoruz.

İnternetsiz kaldığımız zamanlarda bunalıma giriyor, bu yüzden de ek internet paketlerine yöneliyoruz.

Kısacası internet paketlerine ciddi anlamda para harcıyoruz.

Bu yazımızda internet paketi ay sonuna yetişmeyen hatta ay ortasında biten kişiler için bedava internet hilesi nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya, konuyla ilgili olarak sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

İnternet Paketim Var Ama İnternete Giremiyorum

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell müşterileri de deneyebilecekleri bedava internet hileleri sayesinde hediye internet kazanabiliyorlar.

Turkcell bedava internet kazanma yöntemlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2023

Turkcell tarafından düzenlenen Şansa Tıkla reklamlarına tıklayan tüm aboneleri birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

Müşteriler, bu reklamlardan birini tıkladıklarında karşılarına ellerinde pankartlar tutan emocanlar çıkıyor.

Bu emocanlarda da hediyeler bulunuyor.

Daha çok reklama tıklamak, daha çok hediye kazanmak anlamına geliyor.

1GB, 2GB 5GB hediye internet; pankartlarda gizli olan hediye paketler arasında yer alıyorlar.

Üstelik Turkcell abonelerinin yanı sıra diğer operatör müşterileri de bu reklamlara tıklayarak, farklı hediyeler kazanabiliyorlar.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Yapma

Dijital Operatör Uygulaması Hediye İnternet Kampanyası: İçerisinde yer alan kanallar ile müşterilerine hem eğlenceli zaman geçirme hem de hediyeler kazanma şansı sunan Dijital Operatör uygulamasını kullanan aboneler; fatura ödeme, TL yükleme ve paket satın alma dahil pek çok işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Bu uygulamayı akıllı telefonlarına yükleyen ve ilk kez uygulamaya giren yeni kullanıcılar ise hediye 1GB internet kazanıyorlar.

Bu uygulamayı Google Play Store ya da Apple Store üzerinden telefonunuza hızlıca yükleyebiliyorsunuz.

turkcell bedava i̇nternet kazanma 2022 - bedava gb kazandıran uygulama

Turkcell Bip Bedava İnternet Hilesi

Turkcell BİP Hediye İnternet Kampanyaları: Özellikle genç Turkcell aboneleri tarafından ilgi gören BİP uygulaması da kullanıcılarına birçok hediye sunuyor.

Kullanıcılar, bu uygulamadaki kanalları takip ettiklerinde, kampanya ve çekilişlere katıldıklarında bedava internetin yanı sıra dakikalar, sms paketleri, indirim çekleri ve servis üyelikleri gibi hediyeler elde edebiliyorlar.

BİP uygulamasındaki KİM 1GB İster kanalı, Hediye Yarışı kanalı, Kazan Kazan ve Bil Kazan kanallarını takip edenler, bu kanallardaki yarışmalara katılmak suretiyle bedava internet sahibi olabiliyorlar.

BİP Yıldızları kampanyası kapsamında ise bir ay boyunca bu uygulama üzerinden en çok konuşan ve mesajlaşan kullanıcılar, bazı sms hedeflerine ulaştıklarında bedava internete kavuşuyorlar.

Hala BİP uygulamasını kullanmıyorsanız, bu uygulamayı akıllı telefonlarınıza Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirebilirsiniz.

  • Turkcell İlk Fayda Kampanyası:

Turkcell’in en sevilen kampanyalarından olan bu kampanya, 12 ay boyunca faturalı hattını kullanacağına sözleşme ile taahhüt veren müşterilerine bedava internet sunuyor.

Kampanyaya en az 12 ay boyunca Turkcell müşterisi olmuş olan mevcut müşteriler katılabiliyorlar.

Aboneler, üye oldukları tarifeye göre 10GB, 20GB yada 30 GB internet kazanıyorlar. Hediye internetin 30 günlük kullanım süresi bulunuyor.

Kampanyaya dair detaylı bilgiyi Dijital Operatör uygulaması ya da Turkcell resmi sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Hilesi

Turkcell’in yalnızca hediye internet değil hediye sms ve dakika gibi farklı hediyeler de dağıtan kanalı Hediye Havuzu; Dijital Operatör uygulamasında yer alıyor.

Hediye kazanmak isteyen faturalı ya da faturasız abonelerin uygulamanın Keşfet bölümüne girip, Hediye Havuzu ekranını açmaları, burada tamamen kendilerine özel hazırlanan hedefleri de gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Hedefler yani görevler, Turkcell müşterileri için ayrı ayrı yani kişiye özel hazırlanıyorlar.

Bu görevlerin yanında görevler tamamlandığında ne kazanılacağı da yazıyor.

Yani hediye internet kazanmak isteyen abonelerin internet kazandıran görevleri tamamlamaları gerekiyor.

Bununla birlikte Hediye Havuzu ekranına ilk kez giren yeni kullanıcılar da anında 1GB internet kazanıyorlar.

  • Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası:

Faturasız müşteriler yani Hazır Kart’lılar için son derece cazip olan Yüklediğin Kadar Kazan kampanya katılımcıları, bir ay içerisinde tek seferde yapacakları 35TL ve üstü yüklemelerinde yükleme miktarınca hediye TL kazanıyor.

Örneğin, bir ayda tek seferde 65 TL yükleyen Hazır Kart müşterisi, 65 TL hediye kazanıyor.

Kazandığı TL’yi ise internet kullanımlarında harcayabileceği gibi sms ya da dakika olarak da harcayabiliyor.

Bu kampanya ile TL kazanmak isteyen abonelerin yüklemelerini Dijital Operatör uygulaması ve turkcell.com.tr üzerinden ya da Paycell aracılığıyla gerçekleştirmeleri gerekiyor.

  • Otomatik Ödeme Talimatı Hediye İnternet Kampanyası:

Otomatik ödeme talimatı vererek, faturalarını ödemeyi kabul eden müşteriler, ilk kez talimat verdiklerinde hediye olarak 1GB internet kazanıyorlar.

Kazanılan günlük 1GB interneti kullanmak isteyen abonelerin ise Dijital Operatör uygulamasına girmeleri ve Hediye Havuzu ekranından hediyelerini almaları gerekiyor.

  • Turkcell Bizce Kupon Biriktir Kampanyası:

Kadın müşterilere özel olan Bizce Kupon Biriktir Kampanyası, moda, sanat, güzellik gibi her konuda kadın haberlerini içeren Bizce uygulamasını akıllı telefonlarına indiren kadınlara bedava internet kazanma fırsatı tanıyor.

Bu uygulamayı indiren ve kullanmaya başlayan kadınlar, uygulamadaki kuponları biriktirdikçe hediye internet elde edebiliyorlar.

Örneğin, uygulama sayesinde 45 kupon biriktiren bir kadın, 45 kuponunu 5GB internet olarak harcayabiliyor.

  • EBA Hediye İnternet Kampanyası:

Eğitim ve öğretimi desteklemek amacıyla Turkcell, tüm abonelerine EBA sitesinde eğitim video içeriklerini izlerken kullanabilecekleri 6GB internet sunuyor.

6GB internet, tüm faturalı ve faturasız müşterilerin hatlarına otomatik yükleniyor yani hediyeyi kullanmak için ekstra bir şey yapmak gerekmiyor.

  • Turkcell Yaani Arama Motoru Hediye İnternet Kampanyası:

Turkcell tarafından sunulan ve Türk mühendisler tarafından geliştirilen bir arama motoru olan Yaani uygulamasını akıllı telefonlarına indiren tüm aboneler, tek seferli olarak 1GB hediye internet elde ediyorlar.

1GB hediye internet, uygulamayı ilk kez indiren yani kullanan kişilere armağan ediliyor.

Kazanılan bu hediye, yalnızca Yaani arama moturunda yapılan internet erişimlerinde kullanılıyor.

Turkcell Bizce Nedir? Ücretli Mi? Bizce Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Hilesi

Oldukça popüler bir Turkcell bedava internet hilesi olan bu hileye göre Turkcell’in Dijital Operatör uygulamasının en çok takip edilen ve en çok hediye dağıtan kanalı olma unvanına sahip olan Salla Kazan kanalını takibe alan ve Salla Kazan oyununu oynayan faturalı ve faturasız müşterileri her hafta hepsi birbirinden güzel sürprizler bekliyor.

Yani Salla Kazan oyunu sayesinde her hafta farklı hediyeler elde edilebiliyor.

Günlük, haftalık ya da aylık geçerliliği bulunan 1GB, 2GB, 5GB, 10 GB, 25 GB bedava internet, konuşma ve sms paketlerinin yanı sıra en popüler Turkcell servislerine dair bedava üyelik ve farklı platformlarda kullanabileceğiniz indirim çekleri kazanabiliyorsunuz.

Salla Kazan oyunu ile hediye kazanabilmeniz için mutlaka sim kartınızın 4.5G uyumlu olması gerekiyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom; ülkemizde en çok hediye internet, dakika ve sms dağıtan GSM operatörleri listesinde ilk sıramızda bulunuyor.

Türk Telekom müşterileri, katıldıkları kampanyalar, abone oldukları uygulamalar ve zaman zaman düzenlenen çekilişler sayesinde sık sık hediye internet kazanıyorlar.

Türk Telekom bedava internet kazandıran uygulamaları ve hediye internet kazanma yöntemlerini kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Sim kart değişikliği ile 4.5G’ye geçmek isteyen ve bu amaçla da Türk Telekom mağazalarına giden müşteriler, anında 30GB bedava internet kazanıyorlar.

Alternatif olarak müşteriler, sms yoluyla da kampanyaya katılabiliyorlar.

Kampanyaya katılmayı dileyen abonelerin hatlarını 4.5G’ye taşımaları için akıllı telefonlarının mesajlaşma bölümüne girmeleri, 4.5G yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra 30GB yazmaları ve hazırladıkları mesajı 5555’e göndermeleri gerekiyor.

Böylelikle müşteriler, hem 4.5G sim kart başvurusunda bulunmuş hem de kampanyaya katılmış oluyorlar.

30GB internet hediyesinin bir ay geçerliliği bulunmakla birlikte bu kampanyaya sadece Esnaf Dostu Tarifeler, Kontrollü Esnaf, Kontrollü Seç Tarifeleri, POCELL, data tarifeleri dışında kalan tarifelerden birine abone olan kişiler katılabiliyorlar.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Yapma

Ülkemizdeki orman tahribatını önlemek ve ormanları korumak için başlatılan, doğa dostu bu kampanyaya göre faturasını e-fatura şeklinde e-mail ya da hotmail adresi aracılığıyla almayı kabul eden aboneler; hediye 1GB internet elde ediyorlar.

Böylelikle hem kağıt israfının önlenmesine katkıda bulunmuş hem de ormanlarımızı ve çevremizi korumuş oluyorlar.

Yaşadığımız dünyamıza karşı sorumluluklarımızdan birini yerine getirmemizi sağlayan bu kampanyaya katılmak isteyen faturalı abonelerin ise 1GB yazıp, boşluk bırakıp, faturalarını alacakları mail ya da hotmail adres bilgilerini yazdıktan sonra bu mesajı 3008’e kısa mesaj olarak yollamaları gerekiyor.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Şüphesiz ki hediye internet denildiğinde Türk Telekom müşterilerinin aklına ilk gelen seçenek olan Sil Süpür kampanyası; gerçekten de müşterilerine hediye internet dağıtma konusunda oldukça eli açık davranıyor.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’nın popüler oyunu olarak ön plana çıkan Sil Süpür Kampanyası, hem faturalı hem de faturasız abonelere birbirinden güzel seçenekler sunuyor.

Üstelik hediyeler her hafta yenileniyor ve aboneler, her hafta farklı hediyeler kazanabiliyorlar.

Sil Süpür kampanyası, günlük, haftalık ya da aylık dağıttığı hediye internet paketleri ile internet ihtiyacınızın büyük bir bölümünü karşılıyor.

Öyle ki aboneler, haftalık 1GB internetten başlayan ve 30GB’a kadar yükselen hediye internet paketleri kazanabiliyorlar.

Türk Telekom abonesi olmanıza rağmen hala Online İşlemler uygulamasını kullanmıyorsanız; fatura ödeme ve TL yükleme gibi basit işlemleri de kolaylıkla yapabileceğiniz bu uygulamayı akıllı telefonlarınıza Google Play Store ya da Apple Store üzerinden yükleyebilirsiniz.

Hediye İnternet Gönder 1GB Hediye İnternet Kazan Kampanyası

Geçtiğimiz yıl yoğun bir ilgi gören bu kampanyaya göre Türk Telekom müşterileri, başka bir Türk Telekom müşterisine hediye internet yolladıklarında bedava internetin sahibi oluyorlar.

Türk Telekom tarafından müşterilerin hattına otomatik olarak 1GB hediye internet yükleniyor.

Bununla birlikte 1GB internetin kullanım süresi, gönderilen hediyenin büyüklüğüne yani GB miktarına göre de farklılık gösterebiliyor.

Örneğin; bir arkadaşına 1GB hediye internet gönderen abone, kazandığı hediye interneti 1 hafta boyunca kullanabilirken; 4GB hediye gönderen abone ise 1GB internet hediyesini bir ay boyunca kullanabiliyor.

Türk Telekom Hediye İnternet Hilesi

Türk Telekom’un kadın müşterilerine özel olarak başlattığı ve 2023 yılında da devam eden Hediye Sosyal Medya kampanyası dahilinde bu kampanyaya katılan ve faturasız hat kullanan kadın müşteriler, her ay tek seferli 30 TL ya da üstü yüklemelerinde Instagram, Facebook ve Twitter adreslerinde yani sosyal medya hesaplarında kullanabilecekleri 2GB internet elde ediyorlar.

2GB internet hediyesinin 1 ay geçerlilik süresi bulunuyor.

Kampanyaya katılmak isteyen kadın abonelerin SOSYAL PAKET yazıp, oluşturdukları bu mesajı da 5555’e kısa mesaj olarak yollamaları gerekiyor.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

EBA 8GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom müşterileri, bu kampanya kapsamında EBA kanallarını izlerken kullanabilecekleri 8GB internete kavuşuyorlar.

Eğitim ve öğretimi desteklemek amacıyla başlatılan kampanya ile öğrencilerin eğitimlerine kesintisiz bir şekilde devam etmeleri yani derslerinden hiçbir şekilde geri kalmamaları amaç ediniyor.

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir başvuru yapmak da gerekmiyor. Yani 8GB internet hediyesi, abonelerin hatlarına otomatik olarak yükleniyor.

Abonelere ise EBA sitesine girip, ders video içeriklerini izlemek kalıyor.

50TL ve Üstü Yüklemelere Özel Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız abonelerinin yararlanabileceği bu kampanyaya göre Hediye İnternet Kampanyası katılımcıları, her ay tek seferli 50 TL ve üstü yüklemelerinde bedava internet elde ediyorlar.

Kazanabilecekleri hediye internet limiti ise yapılan TL yükleme miktarına göre değişiyor.

Hediye İnternet Kampanyası kapsamında 50-100 TL aralığında yükleme yapanlar; 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1GB bedava internet kazanırlarken; 100 TL ve üzeri yükleme yapanlar ise 4GB internetin sahibi oluyor.

Ev Telefonu Müşterilerine Özel Hediye 4GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un en çok kazandıran kampanyalarından olan bu kampanya, Türk Telekom’dan ev telefonu hizmeti alan müşterilere sözleşme süresince geçerli her ay yenilenen 4GB hediye internet armağan ediyor.

Kampanyadan yararlanmayı düşünen müşterilerin 12 aylık abonelik sözleşmesi imzalamaları yani 12 ay boyunca ev telefonu hizmeti alacaklarına dair sözleşme ile taahhüt vermeleri ve EKO HER YONE 500 DK paketine abone olmaları gerekiyor.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom HOŞ GELDİN Kampanyası

Yeni hat tesisi yani yeni hat satın almak suretiyle Türk Telekom müşterisi olan yeni müşterilere özel HOŞ GELDİN kampanyası; abonelere 25GB internet hediye ediyor.

Bu yüksek miktardaki internet hediyesini kazanan yeni aboneler,

hatlarının aktivasyonunu takip eden maksimum 3 ay içerisinde 30 TL ya da üstünde bir TL yüklediklerinde ek olarak 15GB internet daha kazanıyorlar.

Yani toplamda 40 GB bedava internet elde etmiş oluyorlar.

Yeni abonelerin bu kampanyadan faydalanabilmeleri için mutlaka ovit izinlerinin de bulunması gerekiyor.

Henüz ovit izni bulunmayan aboneler, BOL BOL yazıp, oluşturdukları mesajı 5555’e göndererek, kampanyaya katılabiliyorlar.

Ovit izni bulunan kişilerin kampanyaya katılmaları içinse BOL BOL onay yazıp, mesajı 5555’e göndermeleri gerekiyor.

Faturasız hat kullanıcılarına özel düzenlenen kampanyaya Standart, Katlayan, Faturasız Bayi, PTTCELL, POCELL, TV8, Mobil Ofis ve Teknosa Mobil dışında kalan tarifelerden herhangi birine abone olan kişiler katılabiliyor.

Selfy’li Gençlere Özel 1GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’li yani 26 yaş ve altındaki gençlerin katılabileceği bu kampanya; Selfy Tambu mobil uygulamasını akıllı telefonlarına indiren gençlere hediye 1GB internet sunuyor.

Ancak kazanılan ve 30 gün geçerli hediye 1GB, sadece bu uygulamada kullanılabiliyor.

Kampanyaya katılıp, hediye 1GB internetin sahibi olmak isteyen gençlerin öncelikle uygulamayı telefonlarına indirmeleri, ardından da uygulamaya abone olmaları, sonrasında da uygulama üzerinden hediye kodlarını almaları gerekiyor.

Gençler; telefonlarının mesajlaşma bölümüne girip, Tambu yazıp, bir boşluk bırakıp, hediye kodlarını da yazıp, oluşturdukları mesajı 4545’e kısa mesaj olarak göndererek, kampanyaya katılabiliyorlar.

Arayanı Bil Plus Üyelerine Özel Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un Arayanı Bil Plus uygulamasını kullanan aboneleri için hazırladığı kampanya dahilinde bu servise üye olan müşteriler; haftalık ya da aylık 1GB internet hediyesi elde ediyorlar.

Kampanya kapsamında altı aylık aboneler; aylık 1GB; bir aylık aboneler ise haftalık 1GB internete kavuşuyorlar.

Bu kampanyadan hem faturalı hem de faturasız müşteriler, faydalanabiliyorlar.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Ne Yapılır?

Vodafone müşterilerine de 2023 yılında hediye internet kazandıran pek çok kampanya ve uygulama bulunuyor.

Vodafone bedava internet kazanma yöntemlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Hilesi

Vodafone faturalı ve faturasız müşterilerinin akıllı telefonlarına indirebilecekleri Vodafone Yanımda uygulaması ile müşteriler, abonelik ve hatlarıyla ilgili pek çok işlemi gerçekleştirebiliyorlar.

Örneğin, faturalı müşteriler, fatura görüntüleme ve fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirlerken, faturasız müşteriler ise hatlarına kolaylıkla uygulama üzerinden TL yükleyebiliyorlar.

Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı telefonlarına ilk kez indiren müşteriler ise bir hafta boyunca kullanabilecekleri 5GB hediye internet kazanıyorlar.

Üstelik aboneler, uygulamadaki diğer kanalları ziyaret ederek ve çekilişlere katılarak da sürpriz hediyelerin sahibi olabiliyorlar.

Müşterilerine hediyeler dağıtan bu uygulamayı akıllı telefonlarınıza Google Play Store ya da Apple Store üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz.

vodafone bedava i̇nternet 2022 (56 gb+ kazanma fırsatı!)

Vodafone Seviyorum İnterneti Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone tarafından başlatılan Seviyorum İnterneti kampanyasına göre bu testi çözen kişiler; hediye internetin sahibi oluyorlar.

Bu test ile Vodafone, müşterilerinin interneti daha çok hangi amaçla kullandıklarını yani internet alışkanlıklarını öğrenmeyi hedeflerken, müşterilerine aynı zamanda hediye internet sunmayı da ihmal etmiyor.

Bu teste katılan faturalı ya da faturasız tüm müşteriler, anında 3GB internet hediyesi kazanıyorlar.

Sizler de Vodafone müşterisiyseniz, bu teste hemen katılmak için ttps://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkini tıklayabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Hediye İnternet

Vodafone müşterilerinin her hafta farklı hediyeler kazanmak adına takip ettikleri Hediye Çarkı kanalı, Vodafone Yanımda uygulamasının popüler kanalları arasında yer alıyor.

Müşteriler, Hediye Çarkı’nı çevirmek suretiyle her hafta hediye internet, sms, dakika ve servis üyelikleri gibi değişik hediyelerin sahibi olabiliyorlar.

Bu oyunu oynayan faturalı ya da faturasız kullanıcılar, günlük, haftalık ya da aylık 5GB, 10GB, 20GB gibi yüksek limitli internet paketleri elde edebiliyorlar.

Mobil Ödeme Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone faturalı hat müşterileri, faturalarını mobil ödeme seçeneği ile ödemeyi kabul ettikleri taktirde bir hafta geçerliliğe sahip 4GB hediye internet kazanıyorlar.

4GB hediye internet, tek seferli olmakla birlikte ilk kez mobil ödeme seçeneğini kullananlara sunuluyor.

Mobil ödemeyi aktif hale getirmek isteyen faturalı müşterilerin ise telefonlarının mesajlaşma bölümüne girmeleri, KATIL4GB yazıp, oluşturdukları bu mesajı 2020’ye göndermeleri gerekiyor.

Vodafone’a Arkadaşlarını Davet Edenlere Özel Hediye İnternet Kampanyası:

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden arkadaşlarını da Vodafone’a katılmaya davet eden aboneler, davetlerinin karşı taraf tarafından kabul edilmesi halinde hediye olarak 3 ay boyunca kullanabilecekleri 15GB bedava internet elde ediyorlar.

Arkadaşının davetini kabul ederek, Vodafone’a geçen yeni müşteriler ise 2 ay boyunca kullanabilecekleri 15GB hediye internet kazanıyorlar.

Yani bu kampanya ile hem mevcut Vodafone müşterileri hem de yeni müşteriler, karlı çıkmış oluyor.

Karakartal Hareketi Hediye İnternet Kampanyası

Beşiktaş taraftarı olan Vodafone abonelerine özel bu kampanyaya göre Karakartal Hareketi’ne katılan aboneler, hem bir ay boyunca kullanabilecekleri 3GB hediye internet kazanıyorlar hem de takımlarını destekleme şansını elde ediyorlar.

Üstelik Yemek Sepeti alışverişlerine özel %20 indirim fırsatını da yakalamış oluyorlar.

İnternet Avcıları Oyunu Hediye İnternet Kampanyası:

Oyun tutkunlarına hitap eden bu hediye internet hilesine göre Vodafone aboneleri, internet avcıları oyununu oynarken, havada uçan bitleri yakalamak suretiyle bedava internet kazanıyorlar.

Kazanılan internet miktarı ise oyuncunun performansına yani oyunda kaç biti yakaladığına göre değişebiliyor.

Yani yakalanan bit sayısı arttıkça müşterinin kazandığı internet de paralel bir şekilde artış gösteriyor.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone HOŞ GELDİN Kampanyası Bedava İnternet

Yalnızca yeni Vodafone müşterilerinin yararlanabileceği HOŞ GELDİN kampanyası, yeni müşterilere bir ay boyunca geçerli 10 ya da 20 GB bedava internet armağan ediyor.

Kazanılan hediye internetin 10 mu yoksa 20GB internet mi olacağı müşterinin abone olacağı tarifeye göre değişiyor.

Kampanya dahilinde Red20,30,25; Uyumlu 10, Genç Oyun; Redli Genç20, Genç Oyun müşterilerine 20 GB hediye internet sunuluyor.

Kampanya kapsamındaki diğer tarifelerden birine numara taşıma ya da yeni hat tesisi ile abone olan müşteriler ise anında 10 GB bedava internet kazanıyorlar.

Yükle Kazan Hediye İnternet Kampanyası

Yalnızca Vodafone ön ödemeli yani faturasız tarifelerden yararlanan müşterilerin katılabilecekleri bu kampanya; Vodafone Yanımda uygulaması’na abone olduktan sonra uygulamada yer alan Bana Ne Var menüsüne giriş yapan abonelere bedava internet sunuyor.

Aboneler, Bana Ne Var menüsüne girdiklerinde bu menüde kendilerine atanan birtakım görevler görüyorlar.

Bu görevleri yerine getirdikleri taktirde ise görev karşılığında belirtilen hediyeleri kazanıyorlar.

Faturasız müşteriler, kampanyaya göre TL yükledikçe hediye internet elde ediyorlar.

Kazanabilecekleri hediyeler ise yapılacak TL yüklemesine göre değişiyor.

Bir ay geçerliliğe sahip hediye internet paketlerine 1GB ya da 5GB bedava interneti örnek olarak gösterebiliriz.

Online Başvurulara Özel Hediye İnternet Kampanyası:

Vodafone resmi sitesi olan vodafone.com.tr sitesi üzerinden paket satın alan müşteriler, hediye olarak bedava internet kazanıyorlar.

Kazanılan internet miktarı ise müşterilerin satın aldıkları pakete göre değişiyor.

Kampanya kapsamında hediye kazanmak isteyen müşterilerin paket satın alma işlemlerini mutlaka site üzerinden gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Müşteriler, paketlerini satın aldıktan sonra Vodafone Yanımda Uygulaması’nda yer alan Hediye Çarkı üzerinden hediye paketlerini alabiliyor ve sms onayını takiben kazandıkları hediyeyi kullanmaya başlayabiliyorlar.

  • EBA Hediye İnternet Kampanyası:

Yararlanabileceğiniz bir diğer Vodafone bedava internet hilesi olan bu kampanyaya göre Vodafone tarafından tüm müşterilerine EBA kullanımlarında geçerli olacak şekilde 6GB hediye internet dağıtılıyor.

6GB hediye internet ile hem faturalı hem de faturasız hat kullanan öğrenciler, ilkokul, ortaokul, lise kanallarındaki ders video içeriklerini takip edebiliyorlar.

  • Hafta içi Konuştuğunca Hafta sonu Hediye İnternet Kazan Kampanyası:

Vodafone bedava internet kazandıran bu kampanya dahilinde kampanyada belirtilen tarifelerden birine üye olanlar, hafta içi konuştukları dakika miktarınca hafta sonu hediye internet kazanıyorlar.

Örneğin, hafta içi toplamda 500 dakika konuşma yapan bir abone, hafta sonu 500 dakika boyunca internete ücretsiz girebiliyor.

Müşteriler; bedava dakikalarını internete girerek kullanabilecekleri gibi sevdikleriyle konuşarak yani hediye konuşma paketi olarak da değerlendirebiliyorlar.

Bu kampanyadan yalnızca son 30 gün içerisinde yeni hat tesis etmek ya da numara taşımak suretiyle Vodafone Konuştuğunca İnternet S Yeni, L Yeni, XXL, Fırsat ya da Süper tarifelerinden birine üye olan yeni müşteriler faydalanabiliyorlar.

Bu yazımızda Vodafone, Türk Telekom, Turkcell bedava internet hilesi nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de yararlandığınız bedava internet hilesi yöntemlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

 

Türk Telekom 30GB İnternet Kazanmak İçin Ne Yapmalısınız?

Türk Telekom 30GB internet için telefonunuzun mesaj kısmına 30GB yazarak 5555 e göndermeniz gerekmektedir.

Vodafone Hoş Geldin Kampanyasında Ne Kadar İnternet Hediye Ediyor?

Vodafone hoş geldin kampanyası dahilinde 10 ya 20 GB bedava internet hediye etmektedir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

444 1 444

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu