reklam
Sosyal Medya

Bedava Clubhouse Davetiye Kodları

Clubhouse Davetiye Kodu Bedava

Bedava Clubhouse Davetiye Kodları; İlgi çekici ve araştırılan konular hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz… Merak edilen ve nasıl çalıştığı hakkında araştırma yapılan konulardan biri de Clubhouse uygulamasıdır. Clubhouse uygulaması, 2020 yılında Alpha Exploration Co. şirketi tarafından piyasaya sürülen ve sadece 18 yaş ve üzerindeki kişilerin giriş yapabileceği bir platformdur. Biz de senin için Bedava Clubhouse Davetiye Kodları paylaşıyoruz.

Bedava Gmail Hesapları ve Şifreleri (Güncel Hesaplar)

Bedava Clubhouse Davetiye Kodları 2023

Bedava Clubhouse davetiyesi, pandemi içerisinde Aralık 2020 yılından sonra patlama yaparak 18 yaş ve üzerindeki kişilerin SADECE DAVETİYE İLE GİRİŞİNE açık olan bir sosyal medya platformudur. Bu uygulamayı kullanmak için Bedava Tinder Plus Hesapları Promosyon Kodları gibi hazır hesaplar ya da kodlar olmamakla birlikte, Bedava İnstagram Hesapları (Yüksek Takipçili) hesapların olsa dahi bir Clubhouse davetiye kodu bulman gerekiyor.

Clubhouse uygulamasına giriş yapabilmen için sadece davetiye olması gerekiyor; aksi takdirde kayıt işlemi tammalanmıyor. Ancak bedava Clubhouse davetiye kodlarından birisini bulduğun takdirde hemen bir hesap açarak yeni kişilerle tanışmanı sağlayacak bu sosyal ağ uygulamasına katılabilir ve sesli sohbetlere başlayabilirsin. Ayrıca uygulama içesinde, Facebook veya Instagram’da olduğu gibi bir fotoğraf paylaşımı da yapılmadığı, sadece mesajlaşma üzerine kurulu olduğu için çok daha kolay kullanım sunuyor.

Clubhouse Davetiye Kodu Bedava

Bedava Clubhouse davetiye kodları kullanarak katılabileceğin uygulama üzerinden, kendi ilgi alanına yönelik olan sohbet odalarından istediğine katılarak, odadaki diğer kişiler ile sesli iletişim sağlayabilirsin. Hem tartışmalarda fikrini söyleyebilir hem de yeni konular öğrenerek kendini geliştirme fırsatı da bulabilirsin. Asıl iletişim yolu olarak sesli iletişimi kullanarak, Instagram ya da Facebook’dakine ters bir mantık üzerinden çalışıyor.

Clubhouse üzerinden kurulmaya çalışılan mikroblog sistemi de bir yandan Twitter’a benzetiliyor. Ancak yeni nesil sosyal medya programı olarak piyasaya sürülen Clubhouse üzerinden istediğin kişi ya da kişiler ile istediğin yerden rahat rahat konuşmaya başlayabilir; kendine özel odalar oluşturarak kendi hikayeni anlatabilir; çeşitli fikirler ortaya koymak için beyin fırtınası odaları oluşturabilir ve istersen de aynı odadaki kişiler ile arkadaşlık kurarak iletişimini devam ettirebilirsin.

clubhouse davetiye: ücretsiz clubhouse davetiyesi al | öğrenci gündemi

Clubhouse Davetiye Kalktı mı?

Clubhouse uygulaması, şu anda sadece iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinden kullanıma açık olmakla birlikte, uygulamayı indirdikten sonra üyelik oluşturmak için da bir Clubhouse davetiye kodun olması gerekiyor. Bu davetiye kodları da çok zor bulunduğu için uygulamayı merak edip denemek isteyen herkes de bedava Clubhouse davetiye kodlarından birisini elde ederek uygulama üzerinden sosyalleşmek istiyor.

Uygulamanın bu şekilde olan gizemli yapısı, Clubhouse’u daha da ilgi çekici hale getiriyor diyebiliriz. Uygulamaya bedava Clubhouse davetiye kodlarından birisini aldıktan sonra içlerinde müzikten sinemaya, genel kültürden teknolojiye ve güzelliğe kadar her türlü konuların konuşulduğu ve paylaşıldığı birçok sohbet odasından birisine katılabilirsin. Ancak her kullanıcının sadece ve sadece 1 kişiyi davet etme hakkı olduğunu da unutma!

Clubhouse Nasıl Kullanılır?

Eğer Clubhouse uygulamasına düzenli olarak giriş yaparsan, elde edeceğin ve arkadaşlarınla paylaşabileceğin Clubhouse davetiye kodlarının sayısı zamanla dörde kadar da çıkabilir. Uygulamada daha çok ve keyifli vakit geçirmek istiyorsan, ilgi alanına göre kurulmuş sohbet odalarından istediğine katıl; sohbet yöneticisinden sen de söz hakkı alarak sohbete dahil olabilirsin.

Ancak bu odalara katılabilmek için öncelikle bir iOS işletim sistemine sahip cihazının olması ve beadava Clubhouse davetiye kodlarından birisinin de sana gönderilmiş olması gerekiyor. Cihazına Clubhouse uygulamasını indirdikten sonra En İyi Priv Hesap İsimleri arasından bir hesap ismi belirleyip, SMS doğrulaması yaptıktan sonra uygulamayı kullanıcının onaylanması gerekiyor. Clubhouse hesabını bekleme listesine alıp, hesap açılışı için onay verdikten sonra da ilgini çeken konu başlıkları arasından istediğin sohbet odasına katılabilirsin.

Clubhouse Davetiye Nasıl Alınır?

Clubhouse uygulaması içerisinde istersen sadece sohbet odalarına katılarak konuşmaları dinleyebilir; istersen de moderatörden söz hakkı alarak konuşma şansına da sahip olabilirsin. Ayrıca sadece konuşmalara dahil olup dinleyebileceğin gibi istersen kendi konuşmalarını da başlatarak farklı sohbet odası oluşturabilirsin.

Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra Start a Room diyerek bir konuşma odası başlatabilirsin. Bunun için de 3 farklı yol takip edebilirsin:

– İstersen “Open Room” seçeneği ile herkesin katılımına açık olan bir oda başlatabilir,

– İstersen “Social Room” seçeneğini seçerek sadece takip ettiğin kişilerin görüntüleyip katılım göstereceği bir oda başlatabilir,

– İstersen de “Closed Room” seçeneğini kullanarak dışarıdan herhangi birisinin katılamayacağı, sadece senin davet ettiğin kişilerin gelebileceği bir oda açabilirsin.

Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Clubhouse Rehberdeki Kişileri Bulma

Bu odalarda mesajlaşma ya da görüntü atma gibi seçenekler olmamakla birlikte, sadece ses kanalı aracılığıyla iletişim kurabilirsin. İstediğin zaman da odanın yöneticisine istek göndererek konuşmalara dahil olabilir ve interaktif bir şekilde keyifli zaman geçirebilirsin. Bunların yanında, bedava Clubhouse davetiye kodları ile birlikte giriş yaptığın uygulamada, takipte olduğun kişilerin katıldığı etkinlikleri de görme şansına sahip olabilirsin.

Clubhouse sayesinde istediğin insanlarla birlikte pomodoro usulü çalışabilir; birlikte kahvaltı yaparken sohbet edebilir ve yalnızlığına karşı bir ses ve bir hareket bulabilirsin. Clubhouse uygulamasını kullanırken bazen tanıdığın kişilerle karşılaşarak keyifli zamanını daha da renklendirebilirsin. Çünkü herkesin kafa dengi olduğu elbet birisi bulunuyor.

Clubhouse da Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

Bedava Clubhouse davetiye kodlarından alarak uygulamada hesap açtığında, aynı bir arkadaş grubunla beraber yemek yerken seni görüp, sohbetini beğenip masaya dahil olan kişilerle olduğu gibi kolaylıkla iletişim kurabilir; istemediği insanları da sohbet odasından atabilirsin.

Mesela kimi zaman bir arkadaşını aramadan önce müsait mi değil mi bilmediğin zaman, uygulamaya girip online görürsen mesaj atabilir ve bir sohbet odasına buluşabilirsin. Senin online olduğunu gören diğer tanıdıklar da zamanla odaya katılım sağladıkça daha keyifli zaman geçirebilirsiniz.

LqT9MbI7dXWHfBmQ
kW8rTgEGIgBi29Zi
mqUANx1jnMvJmHgb

P942L72cSevbQa3n
O0JEIUcQR78Armun

w4Y07nIh3uJnRBva
exf17PA8dqLOzrZp

85ZQ7a2NGPlGtdmQ
jQaYusO2DtQ4EZxW
wLOBfgrwe5hk1cqd

 

Clubhouse Davetiye Hakkı Kaç Tanedir?

2 tane hakkınız bulunur.

Clubhouse Ücretli midir?

Evet ücretlidir.

Clubhouse Uygulaması Hangi Telefonlarda Kullanılabilir?

Şimdilik sadece iPhone kullanıcıları tarafından

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu