Bedava Hesap

Bedava Apple Müzik Hesapları

Apple Music Ücretsiz Kod

Bedava Apple Müzik Hesapları; Telefonlarımızı artık sadece iletişim amaçlı kullanmıyoruz. Adeta tüm dünyanın sığdığı cihazlarımızı müzik dinlemek için de fazlaca kullanmaktayız. Bedava müzik hesabı arayanlar bu yazımız tam da sizin için. Senin için hazırladığımız bu yazımızda kredi kartına da ihtiyaç duymadan kullanabileceğin bedava iTunes Music hesapları veriyoruz. Sen de ücretsiz olarak bu hizmetten yararlanmak istiyorsan aşağıda paylaştığımız yöntem sayesinde bedava Apple Müzik hesapları açabilirsin.

Telefondan Wi-Fi Şifresi Öğrenme

Bedava Apple Müzik Hesapları 2023

Hepimizin kullanmayı merak ettiği ancak bir türlü yolunu bulamadığı Amerikan hesabı ile iTunes Music hesabı açma yöntemlerini senin için araştırdık. Sen de iTunes üzerinden müzik dinlemeyi ve kredi kartı da olmadan yeni bir hesap açarak iTunes Music ücretli içeriklerinden bedava yararlanmak istiyorsan bu yöntemler tam sana göre. Bedava Youtube Premium Hesaplar üzerinden alacağın Youtube Music üyeliği gibi burada açacağın bedava Apple Müzik hesapları ile sen de doya doya müzik dinleyebilir ve bedava hesapların avantajlarından istediğin gibi yararlanabilirsin.

Ücretsiz AppleID hesap açmak için yapman gerek işk işlem iTunes programını çalıştırmak oluyor. Uygulama açıldıktan sonra normal Türk AppleID kimliğinden çıkış yapman gerekiyor. Hesaptan çıkış yaptıktan sonra da iTunes Store’u açarak listenin en aşağısında yer alan Türk bayrağı simgesine tıkladıktan sonra açılan ülke seçeneklerinden ABD’yi seçmelisin. Ülke olarak ABD’yi seçtikten sonra da hesap açmak için ücretsiz bir seçeneği seçmemiz gerekiyor.

Bu seçenekler arasından örnek olarak Twitter’ı seçebilirsin. Bunun için de aram ekranına Twitter yazdıktan sonra “Get” butonuna tıkla. Açılacak olan yeni ekranda ise “Apple Kimliği Yarat” seçeneğini seçerek tıkla. Senden istenen bilgileri doldurduktan sonra şifre de belirleyerek sırada açılacak olan ekrandan “None” seçeneğini seçerek devam et. Billing adres kısmını istediğin gibi doldurabilirsin. Son aşamada da “Create Apple ID” butonuna basarak hesabını oluşturabilir ve doğrulama adımına ilerleyebilirsin. Hesap doğrulama için de e-posta adresine gelen doğrulama e-postası üzerinden doğrulama yapabilirsin. Bu sayede bedava Apple Müzik hesapları oluşturabilir ve kullanmaya başlayabilirsin.

Apple Music Ücretsiz Kod

Oluşturduğun bedava Apple Müzik hesapları iPhone’da açmak için iPhone’un ayarlar menüsünden iTunes ve App Store’u aç. Burada oturum açma seçeneklerinden de “mevcut Apple kimliği”ni seçerek son oluşturduğun ABD hesabının bilgilerini girmelisin. Sonrasında da App Store uygulamasını açtıktan sonra yeni açtığın bedava Apple Müzik hesaplar ABD hesabını kullanmaya başlayabilirsin. ABD hesabın üzerinden Google Maps başta olmak üzere istediğin uygulamayı telefonuna kurarak kullanmaya başlayabilirsin.

Bu şekilde ABD hesabı üzerinden indirdiğin uygulamaları yedeklemek için de iTunes’u ABD hesabına yetki vererek tüm uygulamaları iTunes’a kaydedebilirsin. Buradaki Amerikan hesabın üzerinden bütün ücretsiz uygulamaları indirerek telefonuna kurabilirsin. Bundan sonra ise iTunes mağazasındaki dizi veya müzik içeriklerine nasıl erişebileceğini anlatıyoruz. Bunun için de az önce anlattığımız adımlar gibi birkaç adımı takip ederek tamamlaman gerekiyor. Sonrasında istediğin gibi Apple Müzik bedava müzik dinleme şansına sahip olacaksın.

Cep Telefonu Ek Vergi Nasıl Hesaplanır

apple, klasik müzik yayın servisi primephonic'i satın aldı - apple (tr)

Apple Music Kodu Al

Apple Music uygulamasını bedava kullanmak için Apple Music ücretsiz kod ya da iTunes Gift Card kullanman gerekiyor. Bu kartın da tabi ki ABD mağazalarından kullanılabilir olması gerekiyor. Bu kartı da internet üzerinden bedava temin edebilirsin. Ancak aldığın kartta mutlaka “emaildelivery” yani e-posta gönderiminin açık olması gerekiyor. Çünkü fiziki olarak bu kartı alamayacağın için mail üzerinden bu karta ulaşarak online doğrulama yapabilirsin. Online alacağın kart bilgilerini “Add to chart” butonuna tıklayarak sepete eklemelisin.

Sepet üzerinden de “Check Out” yani ödeme adımına geçmelisin. Burada ise “New Guest” seçeneğini seçerek devam et. Sepette ödeme adımını ziyaretçi olarak geçmemiz gerekiyor. Son olarak ödeme adımında PayPal’ı seçerek PayPal hesabına giriş yap. PayPal, tüm dünya dillerinde olduğu gibi Türkçe dil seçeneği ile de hizmet veriyor. Eğer bir PayPal hesabın yoksa hemen bedava PayPal üyeliği açarak kredi kartını hemen tanımlayabilirsin. Ödeme için devam ederek 4 saat içerisinde verdiğin e-posta adresine gelen kodu kullanabilirsin.

Apple Music Ücretsiz Kullanma

Bu kodu aldıktan sonra tekrar iTunes uygulamasa gelerek, ABD merkezli olarak açtığın bedava Apple Müzik hesaplarının en aşağısında bulunan “Redeem” butonuna tıklaman gerekiyor. Açılacak olan ekrana verdiğin e-posta adresine gelen kodu girebilirsin. Buradaki adımları tamamladıktan sonra hesabına 15 Dolar bakiye tanımlanıyor.

Bu bakiye ile iTunes üzerinden beğendiğin içeriği alabilirsin. Açtığın bedava Apple Müzik hesapları ile Beats 1 Radyo’yu da yine ücretsiz olarak dinleyebilirsin. Bu şekilde ilk üç ay bedava Apple Müzik hesapları da açabilirsin ve iTunes içerisinden bu hizmeti kullanabilirsin. Ancak burada hesapların merkezi ABD olduğu için bir VPN programı ile konumunu ABD’ye alarak ücretsiz servislerden yararlanabilirsin.

Bedava Vimeo Hesapları

Apple Music Bedava Hesap Açma

Her yerde bulabileceğin Bedava VPN Programları üzerinden bulunduğun konumu ABD olarak değiştirebilir ve iTunes Radyo’yu da aktif olarak kullanabilirsin. Üstelik üç ay boyunca bedava olarak kullanabileceğin iTunes radyoyu, gerekli işlemleri tamamlanmış bir ABD hesabı ile doldurduğun zaman iTunes bakiyeni burada da kullanma şansın oluyor. Senin için anlattığımız bu adımları tamamladıktan sonra bedava Apple Müzik hesapları sayesinde bedava iTunes radyo dinleyebilirsin. Bu aşamaları tamamladıktan sonra ise iTunes Radyo’yu VPN’siz de dinlemeye devam edebilirsin. Çünkü sadece hesaba ilk giriş yaptığın zaman konum kaydı alınıyor, sonrasında ise istediğin yerden bedava Apple Müzik hesapları ile Apple Müzik uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsin.

Senin için hazırladığımız bu yazımızda bedava Amerika Apple ID açma işlemini ve App Store ücretsiz içerikleri nasıl indirebileceğini anlattık. Tabii ki istersen ücretli içeriklerden yararlanmak için yine e-posta hizmetli online kod satın alarak kullanabilirsin. Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra ülkemizde de hizmet vermeye başlayacak olan Apple Music servisini bu adımlar sayesinde bedava olarak kullanabilirsin.

 

Apple Müzik Deneme Süresi Kaç Aydır?

Deneme süresi 1 aydır.

Apple Müzik İnternetsiz Kullanılır mı?

Müzikleri dinlemek için indirmiş olmanız gerekmektedir.

Amazon Prime Deneme Süresi Kaç Gün?

30 gün

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu