Teknoloji Haberleri

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma ve Görmek (ÇÖZÜLDÜ)

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma ve Görmek; Son zamanlarda sıkça araştırılan ve merak edilen konulardan biri de başkalarının mesajlarını okuyabilir miyiz? Bazı gizli ya da özel durumlarda whatsapp mesajlarını okumak isteyebilirsiniz. Eşinizin sizi bir başkası ile aldattığından şüpheleniyor olabilir ya da, belki de çocuğunuz aniden kendi içine çekildi ve okulda sorunlar yaşamaya başladı. Bu ve bunun gibi pek çok durumda, bazı kesin cevapları bulabilmek için yapmak isteyeceğiniz şeylerden biri, Whatsapp mesajlarını okumaktır.

Yaşamın farklı aşamalarında, insanlara güvenimiz sarsılabilir. Bu durum, sizi depresyona sokabilir ya da huzur içindeki hayatınızı mahvedebilir. Huzurlu ve stresten uzak bir hayat herkesin ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Dolayısıyla, bu şüpheleri zihninizden silmek bunu yapmanın en iyi yoludur. Bu durumda pek çok kişi, şüphe duyduğu kişinin Whatsapp mesajlarını okumak isteyecektir. Peki, başkasının Whatsapp konuşmalarını okumak mümkün müdür?

Birçok kişi, güven sorunu yaşadığı kişinin cihazına dokunmaya bile gerek duymayacağı bir yöntem arar. Bu yazıda, başkasının Whatsapp mesajlarına ulaşabileceğiniz bazı yöntemlerden bahsedeceğiz…

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum

Dünya üzerinde 1 milyardan fazla kullanıcı olan whatsapp uygulaması neredeyse herkesin kullandığı anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Bazen başkasının whatsapp konuşlarını görmek isteyenler Başkasının whatsApp’ına nasıl girerim?”, “Başkasının whatsApp konuşmalarını nasıl görürüm?”, “Başkasının whatsApp mesajlarını nasıl okurum?” “WhatsApp hesabı nasıl çalınır?” “WhatsApp hesabı nasıl ele geçirilir?” sorularına cevap aramaktadırlar.

Başkasının whatsapp mesajlarını okumak için internet üzerinde pek çok casus yazılım bulunmasına karşın pek çoğu güvenilir olmadığından sizlere etkili bazı yöntemlerden bahsetmeye çalışacağım.

eyezy 1

EyeZy Ebeveyn Kontrolü Uygulaması İle Mesajları Okumak

EyeZy özellikle ailelerin korunmasına öncelik veren takip uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde hangi telefonu kullanırlarsa kullansınlar aile bireylerinizin mesajlarını okuyabilir, görüntü ve dosyalarını görebilirsiniz. EyeZy sayesinde sürekli olarak takip etmek zorunda kalmazsınız, çünkü sahip olduğu yapay zeka onlar hatalı bir işlem yaptıklarında sizi uyarır.

EyeZy sayesinde WhatsApp, Telegram, Instagram ve Facebook Mesenger dahil olmak üzere bir çok popüler mesajlaşma uygulamalarını takip edebilir, silinen mesajlar ve gelen aramalar dahil olmak üzere telefon rehberindeki kişilerine kadar ekran kayıt özelliği sayesinde görüntüleme yapabilirsiniz.

EyeZy ile aile bireylerinizin aktivitelerini takip ederken sizi görünmez kılar ve rahat bir şekilde takip etmenizi sağlar. EyeZy kullandığı teknoloji sayesinde kişisel verilerinizi banka düzeyinde uyguladığı şifreleme ile güvende tutmaktadır. Kişisel verileriniz bu sayede güvenle saklanmaktadır.

EyeZy aile bireylerinizi takip etmek için kullandığınız sürece yasal olarak bir sorun çıkarmayacaktır. Özellikle siber zorbalığın arttığı bu dönemde 18 yaşından küçük çocukları olan aileler için çocuklarının ne yaptığını bilmeleri ve onların güvende olduklarına emin olmaları gerçekten büyük bir önem arz etmektedir. Bu sayede çocuklarınızın size söylemeye çekindikleri şeylerden de haberiniz olacaktır.

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme ve Görme

EyeZy Nasıl Kullanılır? 

EyeZy girin kayıt olup hesabınızı oluşturun ve size uygun olan planı seçin. Ardından basit yükleme sayesinde size nasıl kurulum yapılacağını ve tüm detayları gösterecektir bu sayede kolay bir şekilde uygulamayı yükleyebilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa 7/24 aktif olarak destek sunmaktadırlar. Kayıt ve kurulum işlemlerini yaptıktan sonra tek yapmanız gereken EyeZy üzerinden değer verdiğiniz kişiler hakkında aklınızdaki şüpheleri giderebilirsiniz.

Google Drive Kullanarak Mesajları Okumak

Başkasının geriye dönük mesajlarını okumak için en etkili yöntemlerden biridir. Başkasına ait whastapp konuşmaları belli aralıklarla yedeklenerek sizin belirlediğiniz e posta adresine gider. Geri dönük olarak günlük, haftalık yada aylık yedeklere seçenekleri arasında seçim yaptığınızda konuşma detaylarına kopyalanarak google drive hesabına gönderilir.

Whastapp ayarlar kısmına girerek sohbet yedeği kısmına tıklamayınız. Sizden yedeklerin hangi e-posta adresine gönderileceği istenecektir. E posta adresini girdiğinizde sohbet yedeği bu e posta hesabına ait google drive kaydedilecektir.

Başkasına ait whatsapp mesajlarını okumak için google drive hesabına giriş yapabilmeniz gereklidir. Gmail hesabı ile google drıve hesabına giriş yapmayı başarabilirsiniz bu yedekleri kendi telefonunuza kurarak bile başkasına ait yedekleri görebilirsiniz.

Google Drive ile başkasına ait mesajları okumak için;

 • Mesajlarını okumak istediğiniz telefonun whatsapp uygulamasındaki ayarlar bölümüne giriş yapın
 • Ayarlar kısmından Sohbet > Sohbet yedeği adımlarını takip edin
 • Açılan sohbet yedeği sayfasından Gogole Drİve yedekleme kısmı karşınıza çıkacak
 • Yedekleme sıklığını günlük yada haftalık olarak değiştirin genelde yedekleme kapalı olur
 • Sohbet yedeğini kendi gmail hesabınıza yönlendirin
 • Günlük ve haftalık yedekleme artık sizin belirlediğiniz telefona gelecektir.

Oldukça kullanışlı yöntemlerden biri olan bu yöntem ile başkasının whatsapp mesajlarını okuyabilirsiniz. Dilerseniz ayrıntılı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

QR Kodunu Taratarak Başkasının Whastapp Mesajlarını Okumak

En sık denenen diğer yöntemlerden biride QR kodu taratıp başkasın ait mesajları anlık olarak okumaktır. Bilgisayarınızdan yada telefonunuz tarayıcı kısmından web.whatsapp.com resmi sitesine girip kodu taramanız gerekmektedir.

Bilgisayarınızdan whastapp web girdikten sonra konuşmaları izlemek istediğiniz kişinin telefonundan kare kodu taramanız gerekmektedir.

Başkasının Whatsapp mesajlarını okumak için;

 • Bilgisayardan yada telefondan web.whatsapp.com adresine giriş yapınız
 • Mesajlarını okumak istediğiniz telefonun whatsapp uygulamasına giriş yapın
 • Sağ köşede bulunan 3 nokta yada ayarlar linkine basın
 • Açılan sayfadan WhatsApp Web linkine tıklayın
 • Takip etmek istediğiniz telefonun ekranında çıkan QR kodunu WhatsApp Web ekranına gösterin
 • Artık QR kod ile başkasının mesajlarını ve yazışmalarını okuyabilirsiniz.

Etkili ve çok sık kullanılan bu yöntem hakkında kafanızda soru işareti varsa aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Whasapptan Başkasının Mesajlarını Okuma

Whatsapptan başkalarının mesajlarını gizlice okumak için kodsuz ve programsız bir çok yöntem bulunduğu gibi belli programlar yada yazılımlar ile okumanız mümkün. Genelde yazılım programları ile başkasının mesajlarını okumak aslında önerilen yöntemlerden değildir.

Başkasının Whatsapp Mesajları Okuma Ücretsiz

İnternette, tüm sorunların yanıtını bulabilirsiniz. Başkasının Whatsapp konuşmalarını okumak için önerilen yöntemler çoktur ve bunlardan biri, bunu yapan web siteleridir. Bu sitelerden birine girerek, Whatsapp mesajlarına ulaşmak istediğiniz kişinin telefon numarasını girmeniz istenecektir. Ardından, birkaç saniye içerisinde sonucu alırsınız. Sadece casusluk yapmak ya da arkadaşlarınıza şaka yapmak istiyorsanız, bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Ancak, gerçekliği tam olarak öğrenmek istiyorsanız, bu yönteme güvenmek iyi bir fikir olmayabilir.

Whatsapp’a Girmeden Mesaj Gelmiyor (ÇÖZÜLDÜ)

Spoofing Yöntemi

Bu yöntem oldukça zordur ve bunu gerçekleştirebilmek için bazı teknik bilgilere sahip olmanız gerekir. Bu yöntemde, cihazın MAC adresine ihtiyacınız vardır. Whatsapp, aynı Mac adresini diğer cihazlarda kullanma yeteneği sunan küçük bir boşluğa sahiptir. Bu bilgiye ulaşmak için;

Android telefonlardan: “Ayarlar <telefon hakkında< durumu kontrol et< wi-fi MAC adresi

İphone telefonlardan: Ayarlar< genel< hakkında < wi-fi adresi bilgilerine ulaşmanız gerekmektedir.

The TruthSpy Uygulaması

Bu uygulama, herhangi bir uğraş göstermeden ya da bir boşluk aramadan, başkasının whatsapp konuşmalarına ulaşmanızı sağlar. Bu uygulama ile;

Başkalarının whatsapp konuşmalarını görüntüleyebilir,

Whatsapp sohbeti gerçekleştirilen kişilerin iletişim bilgilerini görüntüleyebilir,

Konuşma saati, tarihi, günü ve süresi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

The TruthSpy uygulaması, diğer yöntemlerden daha etkili ve güvenlidir.

başkasına ait whatsapp mesajlarını okumak

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak Kodsuz 2024

Başkasının whatsapp mesajlarını kodsuz okumak bir çok kişinin merak ettiği konulardan biridir. İnternet zerinden bir çok sitede kodsuz olarak başkasının mesajlarını iddia eden siteler bulunmaktadır. Uygularlar yolu ile kodsuz olarak başkasının mesajlarını okumak pek mümkün değildir. Bu gibi programları kullananlar pek işe yaramadığını söylemişlerdir.

Başkasının Whatsapp Yazışmaları Nasıl Okunur

Başkasının whatsapp yazışmalarını okumak için sizlere yukarıda verdiğim yöntemleri kullanabilirsiniz. unutmayın başkasının whatsapp yazışmalarını okumak yasal olarak suçtur.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okurken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 1. Başkasının whatsapp mesajlarını gizlice okumak için çok dikkatli olmalısınız sonuçta yapılan yasal bir suçtur. Sizlere verdiğim yöntemleri kullanarak başkasın ait whatsapp konuşmalarını okuyabilirsiniz.
 2. Whatsapp web kullanırken mutlaka tarayıcıyı gizli sekmede açın. Bu şekilde bilgisayarın geçmişinde kayıt bırakmamış olursunuz.
 3. Whatsapp mesajları okuyacağınız kişinin o sırda whatsapp girmemesi daha sağlıklı olur. Genelde gece yada çalıştığı süre içerisinde girmeye çalışın.
 4. QR kodunu taradığınızda karşı taraf bunu kolaylıkla fark edebilir. Belli bir süre sonra karşıdaki kişiye tarayıcının açık olduğu bildirimi gideceğinden işiniz bitince oturumu kapatmanız ve whatsapp web den çıkış yapmanız gerekmektedir.

Sizlere bu yazımızda başkasının whatsapp mesajlarını nasıl okurum sorusuna cevap vermeye çalıştım. Peki yaz siz başkasının whatsapp mesajlarını gizlice okumak için hangi yöntemleri kullanıyorsunuz. Yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

SMS, Whatsapp ve Telegram Sahte (Fake) Numara Alma

 

EyeZy Ebeveyn Kontrolü Uygulaması Ne Demek?

Aile bireylerinin korunmasına öncelik veren ve sizi görünmez kılıp takip etmenizi kolaylaştıran bir sistemdir.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak Suç Sayılır mı?

Başkasının whatsapp mesajlarını okumak yasal olarak suç sayılmaktadır.

Whatsapp Okundu Bilgisi Kapatma Nasıl Yapılır?

Ayarlar gizlilik kısmından kapatabilirsiniz.

8 Yorum

 1. mSpy gerçekten en iyi uygulama. Telefona kurulur, diğer kişi bu uygulamayı görmez. Bu uygulamayı ebeveyn kontrol programı olarak kullanıyorum.

 2. Benim için en iyi özelliklere sahip çok benzer bir program keşfettim (IMHO) ve adı mSpy. Çocuklarınızı veya ailenizi / sevdiklerinizi tehlikeli iletişimlerden kontrol etmek için harika bir çözüm

  1. Peki kod falan istiyor mu uzaktan erişim yapmak için karşı telefon a temassız mı?

 3. Benim wsap kodu geliyor zaman gelecek çubuk gelsin kodu istiyorum Hatice soyal çubuk gelsin kodu istiyorum kodu açıyorum wsap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu