Teknoloji Haberleri

Age of Empires 3 Hileleri Güncel Yeni Hileler

Age of Empires 3 Hileleri Yazıyorum Olmuyor

Age of Empires 3 Hileleri Güncel Yeni Hileler; Son zamanlarda kullanıcı sayısı daha çok artan oyunlardan biri de Age of Empires oyunudur. Heyecanlı ve hızlı oyunlardan biri olan Age of Empires hilelerini sizler için araştırdık. Strateji oyunu dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen oyunlardan birisi tabii ki de Age of Empires oluyor. Biz de hepimizin sevdiği bu oyunda Age of Empires 3 hileleri güncel yeni hileler paylaşıyoruz.

Age of Empires 3 Hileleri Güncel Yeni Hileler

Efsanevi Age of Empires serisinin en sevilen oyunlarından birisi olan Age of Empires 3 oynarken çok daha hızlı gelişmek ve savaşın heyecanına daha hızlı başlamak için kimi zaman Age of Empires 3 hileleri kullanıyoruz. Senin için hazırladığımız bu yazımızda da en iyi ve en güncel Age of Empires 3 hileleri güncel yeni hileler ile birlikte bu hilelerin nereye ve nasıl yazılacağını da detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Ülkemizde en sevilen ve en çok indirilen strateji oyunu olma özelliğini taşıyan Age of Empires oynarken sen de eğlenceni arttır.

Age of Empires oynarken çok daha eğlenceli ve çok daha enteresan hileleri kullanarak savaşlara farklı bir boyut getirebilirsin. Bedava Oyunlu Steam Hesapları kullanarak indirebileceğin Age of Empires 3 oyununu arkadaşlarınla istediğin zaman oynayabilirsin. Eğer oyunu satın almak için para harcamak istemiyorsan ya da bütçen oyunu almak için yeterli değilse Bedava Steam Cüzdan Kodları (YENİ LİSTE) kullanarak daha uygun bir fiyata oyunu indirme şansına sahip olabilirsin.

Age of Empires 3 Hileleri Yazıyorum Olmuyor

Sen de Age of Empires oynarken işini daha da kolaylaştırmak istiyorsan aşağıda senin için paylaştığımız Age of Empires 3 hileleri güncel yeni hileler arasından odun hilesi, yemek hilesi, altın hilesi ve XP hilesi gibi çeşitli hileleri kullanabilirsin. Ayrıca oyunda çok daha farklı bir hava katacak ve normal oyun sırasında hiç kullanamayacağın Canavar kamyon, George Washington heykeli, sosisli arabası hilesi ve Osmanlı fetih topu hilesi gibi çok daha hileler de kullanabilirsin. Aşağıda hem hileleri hem de hilelerin nasıl kullanılacağını detaylı bir şekilde paylaşıyoruz.

Artık Age of Empires 3 hileleri yazıyorum olmuyor demeyeceksin. Çünkü bu hileleri kullanmak için çok basit birkaç adımı takip etmen yeterli. En son olarak da aşağıda paylaştığımız kodları da console ekranına yazarak Enter tuşuna basman yeterli. Ayrıca bir hileyi birden fazla kez arka arkaya kullanmak istersen de Fare imleci hile kodunun sonundayken Shift’e basılı tutarak sol ok tuşuna basın ve yazıyı tamamen seçmelisin. Ardından da Ctrl+C tuşuna basarak hile kodunu kopyalayın ve arka arkaya sohbet bölümüne Ctrl+V ile yapıştırarak hızlı bir şekilde defalarca hileyi kullanabilirsin.

age of empires iii: definitive edition steam'de

Age of Empires 3 Hile Nasıl yazılır

Age of Empires 3 hileleri güncel yeni hileler kullanmak, yılların eskitemediği Age of Empires 3 oyununa bambaşka bir hava katıyor. Strateji oyunu denince akla ilk gelen oyunların başında gelen Age of Empires’da oyun dünyamızı zenginleştirelim. Yayınlandığı döneme damgasını vurmakla kalmayan oyun, günümüzde de hala milyonlarca kişi tarafından severek oynanıyor. Strateji oyunu dünyası başlı başına farklı bir kurgu istese de buna benzer bir oyun gelmedi diyebiliriz. Dönem dönem çeşitli strateji oyunları ünlü olsa da özellikle çoklu oyuncu desteğinden dolayı öne çıkan oyun Age of Empires 3 oldu.

Yılların eskitemediği bir oyun olan Age of Empires 3 hileleri güncel yeni hileler hala araştırılıyor. Çünkü oyuncular hala büyük ilgi gösteriyor ve benzeri bir oyundan da aynı zevki maalesef bulamıyorlar. Oyun hileleri deli gibi araştırılmaya devam ediliyor. Ayrıca oyunun sık sık indirimli olarak satışa sunulmasıyla beraber uygun fiyatlarla da bütçesi düşük olan oyun severlere sunuluyor. Bu sayede herkes oyunu rahatlıkla indirerek oynayabiliyor. Strateji oyunu dünyasına yeni başlayanlar için büyük avantaj sunan bu indirimlerden sen de yararlanabilirsin.

Bedava Oyunlu Epic Games Hesapları

Age of Empires 3 Hile Programı

Senin için hem Age of Empires 3 hilelerinin nasıl yapılacağını hem de bu hile kodlarının neler olduğunu bütün detaylarıyla paylaşmak istedik. Son dönemlerde çıkan ve özellikle de FPS türünde yayımlanan oyunlarda hile kullanmak çok büyük çabalar ya da ekstra uygulamalar kullanmak gerektirse de Age of Empires 3 hileleri kullanırken bunların hiçbirisini yapmana gerek yok. Hileleri kullanmak oldukça kolay ve pek çok farklı türde hileler bulunuyor. Bu hileleri kullanmadan önce bilmen gereken önemli bir nokta da hilelerin neler olduğu ve hangi kodun ne işe yaradığı oluyor.

Hileleri kullanmaya başlamak için şu adımları takip etmelisin: Oyunu açtıktan sonra “Enter” tuşuna basarak oyundaki sohbet ekranını açmalısın. Sohbet ekranı açıkken de aşağıda senin için paylaştığımız ve oyunu oynarken kullanabileceğin Age of Empires 3 hileleri güncel yeni hileler arasından istediğin hile kodunu yazarak yine Enter tuşuna basmalısın. İşte hile yapmak bu kadar kolay. Bu adımları takip ettikten sonra istediğin hileyi aktif edebilirsin. Peki kullanabileceğin hileler hangileri biliyor musun?

Free Fire Reward FF Garena Bedava Hediye Kodları

Age of Empires 3 Hileleri Sınırsız Asker

Burada senin için paylaştığımız Age of Empires 3 hileleri güncel yeni hileler hem oyun içi kaynakları toplayabilir hem de sınırsız asker elde ederek savaşlarda üstünlük sağlayabilirsin. Hilelerin içeriğini öğrendikçe de çok farklı ve eğlenceli ögeleri açabilir ve rakiplerine üstünlük sağlayabilirsin. 2005 yılında piyasa sürülmesinden itibaren oyun dünyasında büyük yankı uyandıran Age of Empires 3 oyunu hayranları halen saatlerce bilgisayar başından kalkmadan oyunu oynamaya devam ediyor.

Hem popülerliğinden hem de kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Age of Empires 3, getirdiği güncellemelerle de kendini yeniliyor ve DLC paketleri paylaşıyor. Age of Empires 3 oynarken kullanabileceğin Age of Empires 3 hileleri güncel yeni hileler aşağıda!

X marks the spot > Haritanın tamamını ortaya çıkarır.
Medium Rare Please > 10000 yiyecek verir.
Give me liberty or give me coin > 10000 altın verir
Nova & Orion > 10000 XP verir.
<censored> > 10000 odun verir.
a whole lot of love > Tüm kaynakları 10000 arttırır.

A recent study indicated that 100% of herdables are obese > Oyundaki tüm hayvanları şişmanlaştırır.
Speed always wins > İnşa etme, araştırma, sevkiyat ve toplama hızlarını 2 kat arttırır. Ek olarak 10000 odun verir.
Sooo Good > İlgili birim yok edildiğinde ekranda rastgele bir yazı yazar.
This is too hard > Tek kişilik bir oyunu hemen kazandırır.
tuck tuck tuck > Canavar kamyonu çağırır.

Where’s that axe? > George Crushington çağırır.
Ya gotta make do with what ya got > Her şeyi yok eden bir çeşit top çağırır.
o Canada > 2005 Lazerbear çağırır.
don’t kick the pitbull > Learicorn çağırır.
we <3 fluffy!1! > Fluffy çağırır.
wuv woo vol.2 > Flying Purple Tapir çağırır.
wee ooh wee ooh > BigAndy canavar kamyonu çağırır.

ding ding ding > Monster Ice Cream Truck çağırır.
mustard relish and burning oil > Flaming Hot Dog Cart çağırır.
trade plz > 10000 ihracat ekler.
Shiver me timbers! > Tüm düşman botlarını yok eder.

 

Age of Empires 3 Oyunu Kaç GB Alan Kaplar?

Oyun için 42 GB alan yeterlidir.

Age of Empires Oyunu Ücretli midir?

Oyun ücretsizdir.

Age of Empires 1 Oyunu Kaç GB Yer Kaplar?

20 GB yer kaplar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu