Teknoloji Haberleri

101 Okey Plus Bedava ÇİP Kazanma Hilesi

101 Okey Plus Bedava ÇİP Kazanma Hilesi 2023; Kullanıcı sayısı günden güne artan oyunların başında Okey gelmektedir. Yediden yetmişe herkesin severek oynadığı oyun okey plus oyunudur. Okey tutkunları tarafından yoğun bir ilgi gören, en popüler okey oyunlarından biri olan 101 Okey Plus oyunu sayesinde oyuncular; son derece keyifli ve heyecan dolu dakikalar geçirebiliyorlar.

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlara indirilebilen bu oyun; Facebook hesabı ile de oynanabiliyor.

Yani oyuncular; Facebook hesapları aracılığıyla bu oyuna misafir oyuncu olarak katılabiliyorlar.

Günümüzde yetişkinlerin yanı sıra gençler hatta çocuklar tarafından da tercih edilen 101 Okey Plus’ta oyuncular, çip satın almak suretiyle oyunda ilerleyebiliyorlar.

Diğer okey oyunlarından farklı olarak çip satın alan kişiler; daha profesyonel oyuncularla okey oynayabiliyorlar.

101 Okey Plus oyunu esnasında oyuncular; oyunda el açtıkça yani başarılı oldukça da hesaplarına çip yükleniyor.

Daha fazla sayıda çipe sahip olmak, daha başarılı ve şampiyon oyuncuların oyun oynadıkları masalara oturabilme şansı sunduğundan oyuncular, ücretsiz bir şekilde çip kazabilmenin yani çip hilelerinden yararlanabilmenin yollarını araştırıyorlar.

Bu yazımızda 101 Okey Plus tutkunları için 101 Okey Plus Çip hilesi nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya, konuyla ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

LOL Bedava RP Kodları (GÜNCEL LİSTE)

101 Okey Plus Nasıl Oynanır?

Diğer okey oyun platformlarından farklı olarak, 101 Okey Plus; oyunculara 2, 3 ve 4 kişilik masalarda oyun oynama şansı tanıyor.

Yani okey oyununu oynayabilmeniz için katıldığınız masada illaki 4 kişi olması gerekmiyor.

3 kişiyle hatta sadece 2 kişiyle bile okey oynayabiliyorsunuz.

Oyun esnasında kredi kartı bilgileriniz ile çip satın alabiliyorsunuz.

Çip satın almak; oyunda daha profesyonel masalara oturabilmek anlamına geliyor. Yani amatörlerle okey oynamak yerine bu konuda daha deneyimli ve başarılı kişilerle okey oynama fırsatı yakalıyorsunuz.

101 Okey Plus oyununda da diğer okey oyunlarında olduğu gibi toplamda 106 adet taş bulunuyor. 1’den 13’e kadar olan bu taşlardan aynı renk olanları yan yana ve art arda sıralamanız gerekiyor. Farklı renk aynı taşları da yan yana sıralayabiliyorsunuz.

101 Okey Plus oyununda aynı renk her taştan ikişer adet bulunuyor. Aynı zamanda sahte okey olarak kullanabileceğiniz 2 adet de taş yer alıyor.

Oyunda belirlenen okey taşı; tüm diğer taşların yerine kullanılabiliyor. Oyunu okey atarak bitirmek, normal bitirmeye göre oyuncuya daha yüksek puan kazandırıyor.

Taşlar ise kırmızı, sarı, mavi ve siyah renklerden oluşuyor.

Bu oyunda da elini hızlı bitiren yani taş dizilimini diğer rakiplerinden önce gerçekleştiren kişiler; ellerini açıyor ve oyunu kazanmış oluyorlar.

Arkadaşlarınızla eşleşerek yani ortak olarak, diğer iki kişiye karşı da bu oyunu oynayabiliyor, rekabet ortamının daha da kızışmasını sağlayabiliyorsunuz.

101 Okey Plus Bedava Çip Hilesi 2023

Oyunda başarılı olmanız yani el açmanız, kısa bir sürede oyunda ilerlemenizin ve çip kazanmanızın temel yolu olmakla birlikte bazı hileler sayesinde de çiplere eforsuz bir şekilde sahip olabiliyorsunuz.

Oyunda acemi yani yeni olmanıza rağmen çip hileleri sayesinde kısa sürede oyunda ilerleyebiliyorsunuz. Yani şampiyonların ve profesyonellerin masasına daha yakın bir zamanda oturabiliyor, onlarla okey oynamanın ayrıcalığını yaşayabiliyorsunuz.

Ücretsiz çip kazanmanın ise birden çok farklı yöntemi bulunuyor.

Örneğin; internetten birtakım APK’leri indirerek ya da bazı sitelerle iletişime geçerek, ücretsiz bir şekilde çip kazanabiliyorsunuz.

Yani oyunda ilerleyebilmeniz için satın alabileceğiniz çiplere herhangi bir ücret ödemeksizin çip sahibi olabiliyorsunuz.

Ancak bedava çip hilesi sunduğunu iddia eden sitelerin çoğunluğu; sizden telefon numarası bilginizi istiyor. Bu siteler; çoğunlukla virüs içerdiklerinden oyun oynadığınız telefonunuza ya da bilgisayarınıza da virüs bulaşıyor.

Virüslü APK’ler telefonunuza ve bilgisayarınıza zarar vermenin yanı sıra kişisel bilgilerinizi de ele geçirebiliyor.

Dolandırılma ihtimali söz konusu olabiliyor.

Bu yüzden 101 Okey Plus APK indirirken ve çip hilesi sunduğunu iddia eden sitelerden yardım alırken mutlaka dikkatli olmalı, telefon numarası bilginizi ve diğer kişisel bilgilerinizi hiç kimse ile asla paylaşmamalısınız!

101 Okey Plus çip hilesi yardımı almak için sitelerle iletişime geçtiğinizde bu siteler; sizden birtakım işlemleri yapmanızı istiyorlar. Yani ardı ardına bazı üyelik ve site giriş işlemlerini yaptığınızda 101 Okey Plus kullanıcı hesabınıza ücretsiz bir şekilde çip yolluyorlar.

Bazen de siteler, sizlere kullanabileceğiniz çip kodları sunuyor.

Bu çip kodları sayesinde herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirmeden çip elde edebiliyorsunuz.

Ancak gün içerisinde arka arkaya defalarca kod kullanıp, çip yüklemeniz; oyun tarafından banlanmanıza da yol açabiliyor.

Çip hilesi yaptığınız fark edildiğinde oyun; size ait kullanıcı hesabını banlamakla kalmıyor, aynı zamanda IP adresinizde banlandığı için aynı IP üzerinden yeni bir hesapla bile oyuna giremiyorsunuz.

Bu yüzden de mümkün olduğunca 101 Okey Plus çip hilelerinden az yararlanmanızı, gün içerisinde maksimum birkaç sefer hile kodu kullanmanızı öneriyoruz.

101 okey plus - zynga - zynga

101 Okey Plus Bedava Çip Kodu 2023

Bazı siteler; oyun esnasında sizlere kullanabileceğiniz çip kodlarını ücretsiz bir şekilde sitelerinde paylaşıyorlar.

Bu siteler; böylelikle daha çok sayıda kişi tarafından okunuyorlar.

Yani yalnızca okunma sayılarını yükseltmek için bile bedava çip kodu paylaşan siteler de bulunmuyor değil!

Bazı siteler tarafından paylaşılan 2023 101 Okey Plus çip kodlarına aşağıdaki kodları örnek olarak gösterebiliriz:

 • UR4SH7FM
 • Z42VK3N5
 • 10CKLSAF
 • LTLDDU3M
 • ZPMVTEFM
 • RZKTUEVW
 • TAX9UGHL
 • H3A8B4DN
 • ZZUCVYHN
 • 1N13412F
 • 12KLKE39
 • 1ASDKSL3
 • ZUCTPZCA
 • H9UBCNMZ
 • Z4AY47HD
 • ZPK3FAKL
 • YG7FZX29
 • YFJOCZHG
 • 45U4NZ09
 • WWDIVR1L
 • FMI1PZT2

Yukarıdaki bu kodlar; Pepsi kapaklarında yer alıyorlar. Sizler de kutu Pepsilerin kapaklarındaki kodları 101 Okey Plus oyununda kullanarak, çip kazanabilirsiniz.

Paylaştığımız bu kodlar, tek kullanımlık olduğundan diğer okuyucularımız kodları kullanmadan önce acele etmenizi öneriyoruz!

Brawl Stars Karakter Hilesi ve Taktiği

101 Okey Plus Bedava Çip 2023

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bazı sitelere giriş yaptığınızda ve birtakım işlemleri gerçekleştirdiğinizde hesabınıza ücretsiz olarak çip gönderebiliyorsunuz.

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden telefonunuza indirebileceğiniz bazı programlar sayesinde de çip hilelerinden yararlanabiliyorsunuz.

Bazı APK’ler de sizlere bedava çip armağan ediyor.

Yani Okey Plus çip sahibi olmak ve çip miktarınızı arttırmak için hilelere başvurabiliyorsunuz.

Oyun esnasında herhangi bir hileye başvurmadan da çip kazanabileceğiniz yöntemler bulunuyor.

101 Okey Plus Bedava Çip kazanma yollarını kısaca aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

101 Okey Plus Bedava ÇİP Kazanma

Arkadaş listenize yeni arkadaşlar ekleyin; Hesabınıza ait arkadaş listenizdeki kişi sayısının fazla olması; oyun tarafından size ücretsiz çip gönderilmesine olanak tanıyor.

Yeni arkadaşlıklar kurdukça hesabınıza bedava çip yükleniyor.

Bu noktada diğer oyuncuları arkadaş listenize ekleyerek, ücretsiz çip kazanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Daha çok sayıda arkadaş, daha çok çip anlamına geldiğinden önceliğinizi arkadaş listenizi genişletmeye vermenizi öneriyoruz!

Pepsi Kodları ile Hesabınıza Ücretsiz Çip Yükleyin; Pepsi’nin kapaklarında yer alan kodlar; 101 Okey Plus oyuncularına ücretsiz çip kazandırıyor.

Bedava çip kazanmak için Pepsi kapaklarını atmadan önce üzerlerinde yazan kodları 101 Okey Plus oyununda kullanmayı deneyebilirsiniz.

Tek bir Pepsi kutusunda yazan kod sayesinde 50 BİN’e kadar varan çiplerden birini ücretsiz kazanabilirsiniz.

Bazı internet siteleri ve bloglar; düzenli olarak Pepsi kullanılmamış kodlar paylaştığından bu siteleri de takip etmenizi öneriyoruz!

101 Okey Bedava Çip Kazanma Linkleri

Vodafone Oyun Pass Paketine Abone Olun; Vodafone Oyun Pass; oldukça ekonomik rakamlara müşterilerine 101 Okey Plus oyununda kullanabilecekleri çipler satıyor.

10 TL gibi oldukça düşük bir rakama 50 BİN çip satın alabiliyorsunuz. 101 Okey Plus oyununda kredi kartınızla 50 BİN çip almak istediğinizde ise bu miktarın en az 4-5 katı kadar bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Vodafone Oyun Pass paketleri, hem faturalı hem de faturasız müşteriler tarafından satın alınabiliyorlar.

Sizler de Vodafone müşterisiyseniz; 101 Okey Plus’ta kullanabileceğiniz binlerce çipe Oyun Pass paketine abone olarak sahip olabilirsiniz.

Bedava 101 Plus ve Zynga 101 Plus Çip Kodları

Bedava 101 Okey Çip Kazanma Yolları

101 oyun hilesi için 101 Okey Plus oyununda yerleştirilen reklam izle kısmına tıkladığınızda ve burada yer alan reklamları sonuna kadar izlediğinizde hesabınıza ücretsiz olarak binlerce çip gönderiliyor.

Yani yalnızca 101 Okey Plus oyunundaki reklamları izleyerek bile çip kazanabiliyorsunuz.

Oyundaki Kampanyaları Takip Edin; 101 Okey Plus oyunu, zaman zaman düzenlediği kampanyaları ile yüksek miktarlardaki çipleri neredeyse yarı fiyatına alabilmenizi mümkün bir hale getiriyor.

Sizler de düzenlenen kampanyaları takip ederek ve bu kampanyalardan yararlanarak, normalde yüksek bir fiyata satın alabileceğiniz çipleri yarı fiyatlarına hatta daha düşük rakamlara bile satın alabilirsiniz.

Bu yazımızda 101 Okey Plus bedava çip hilesi ve 101 Okey Plus Bedava ÇİP Kazanma Hilesi önerilerimizi sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Sizler de konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, çip kazanma önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

 

101 Okey Plus a Nasıl Arkadaş Ekleyebilirsiniz?

Eklemek istediğiniz kişinin fotoğrafına tıklayarak açılan pencereden arkadaş ekle ye tıklayabilirsiniz.

Okey Plus Oyunu Nasıl Biter?

Elinizdeki taşları kuralına göre dizdiğinizde tamamlamış olursunuz.

101 Okey Online mıdır?

Evet.

8 Yorum

 1. abi lutfen bane vip kodu gonderirmisin kuzenim cok istiyo ama alamıyo ona vip hediye ettcem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu